קיבלת תביעת גירושין ויש לך שאלות לגבי הזכויות שלך?

ברור שיש לך מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף! אתה עלול לאבד את השליטה בעסק שלך, בחופש שלך ובקשר עם הילדים אם לא תנהל את העניינים חוכמה. עם ניסיון של 2 עשורים בהשגת הסכמי גירושין הוגנים אני אענה לך מראש על חלק גדול מהשאלות והחששות שלך ואראה לך איך להימנע מבעיות משפטיות וכלכליות

יש דרך אחת להתגרש אבל כמה דרכים לפעול

ולכן חשוב להיפגש ולבנות תוכנית אסטרטגיה משפטית – בפגישת ייעוץ אני ידריך אותך לגבי מה לעשות ומתי, מה להגיד, למה לצפות, ממה להיזהר, מה לקחת בחשבון, מסמכים שצריך לאסוף ואני אציג לך תהליך ברור שיאפשר לך לקבל את מה שמגיע לך  תוצאות: תדע בוודאות שאתה חוסך בהוצאות ועדיין מקבל תוצאות מצוינות.

נגן וידאו

אין מנצחים בתביעת גירושין – אבל בהחלט אפשר לקבל יותר

בכל מקרה חשוב לפנות לעורך דין מומחה בגירושין. עורך הדין גירושין יוכל לסייע ולייעץ לכם על הליך גירושין נכון עבורכם בהתחשב במכלול הנסיבות שהביאו אתכם לפנות אליו. חשוב לשמוע דעות של עורכי דין שונים, ולהתוודע לחשיבה האסטרטגית שלהם. אל תחששו להתייעץ עם מספר עורכי דין, עד שתגיעו אל המתאים לכם. חוזה גירושין לא מאוזן, המקפח בצורה ברורה את אחד מבני הזוג, עלול להתבטל על ידי הערכאות המשפטיות בישראל. לפיכך, הקפידו לבחור בעורך דין מיומן, אשר ינסח בשבילכם חוזה גירושין הוגן אשר יסיר דאגה מלבכם באשר לכל מחלוקת עתידית.

הסכם גירושין מתייחס לתקופה שלפני מתן הגט ולתקופה שאחריו

באשר לתקופה שלפני מתן הגט, הסכם גירושין יפרט איך תתבצע חלוקת הרכוש בגירושין בין שני בני הזוג, מה גובה המזונות שישולמו לילדים (בהנחה, כמובן, שהאישה היא זו שזוכה במשמורת על הילדים), ומהם הסדרי השהות עם הילדים בתקופה שעד לכניסת הגט לתוקף. באשר לתקופה שאחרי אישור הגט, הסכם הגירושין יכלול מידע אודות שיעור המזונות לילדים, שיעור השתתפות בני הזוג בהוצאות שונות, נושאים הנוגעים לחינוך הילדים, נושאים הקשורים להסדרי שהות העתידיים של הילדים, חלוקת הכנסות מנכסים מניבים של בני הזוג, וכן הלאה.

מלבד הנושאים המהותיים הקיימים בכל הסכם גירושין, כדאי מאוד לכלול במסגרת הסכם הגירושין נושאים שונים, עליהם עשויה להתעורר מחלוקת עתידית. בסופו של דבר, כל מקרה הוא ייחודי, ולכל זוג והנושאים הבוערים שלו. לכן, הקפידו לכלול בהסכם הגירושין כל נושא עליו אתם צופים שתתעורר מחלוקת עתידית, גם אם מדובר בנושא זניח לכאורה.

ליווי בתביעת גירושין

תביעת גירושין הוא הליך מורכב שעשוי להיות כואב מאוד, כיוון והוא מלווה בלא מעט התלבטויות וקיימים בו רגשות מעורבים.  כשיש משבר וחוסר ודאות במערכת המשפחתית ולפני שמחליטים על הליכי תביעות גירושין, כדאי לקבוע פגישת ייעוץ אצל עורך דין לדיני משפחה, אפילו במקרה בו הגירושין הם רק אופציה רחוקה. לעיתים הכוונה טובה יכולה להוריד את מפלס החרדות ולהרגיע את הפחדים. לכן, בטרם תפנו להליך של גירושין, כדאי מאוד לוודא שאכן עשיתם כמיטב יכולתכם על מנת לשקם את מערכת הנישואין ולשמור על התא המשפחתי, בין אם באמצעות טיפול זוגי ובין אם באמצעות לקיחת פסק זמן בכדי לחשוב על הדברים באופן שקול. במידה החלטתם לפנות להליך תביעת גירושין, רצוי מאוד לבחון את אסטרטגיית הגירושין הטובה והיעילה ביותר.