חגית לב עו"ד לענייני משפחה וגירושין

20 שנות ניסיון, 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך!!!

לתאום פגישת ייעוץ אישית

איך להגיש תביעת גירושין ולהשיג את המקסימום שמגיע לך ?

תוכן עניינים

קיבלת תביעת גירושין ויש לך שאלות לגבי הזכויות שלך?

ברור שיש לך מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף! אתה עלול לאבד את השליטה בעסק שלך, בחופש שלך ובקשר עם הילדים אם לא תנהל את העניינים חוכמה. עם ניסיון של 2 עשורים בהשגת הסכמי גירושין הוגנים אני אענה לך מראש על חלק גדול מהשאלות והחששות שלך ואראה לך איך להימנע מבעיות משפטיות וכלכליות

יש דרך אחת להתגרש אבל כמה דרכים לפעול

ולכן חשוב להיפגש ולבנות תוכנית אסטרטגיה משפטית – בפגישת ייעוץ אני ידריך אותך לגבי מה לעשות ומתי, מה להגיד, למה לצפות, ממה להיזהר, מה לקחת בחשבון, מסמכים שצריך לאסוף ואני אציג לך תהליך ברור שיאפשר לך לקבל את מה שמגיע לך  תוצאות: תדע בוודאות שאתה חוסך בהוצאות ועדיין מקבל תוצאות מצוינות.

נגן וידאו

אין מנצחים בתביעת גירושין – אבל בהחלט אפשר לקבל יותר

בכל מקרה חשוב לפנות לעורך דין מומחה בגירושין. עורך הדין גירושין יוכל לסייע ולייעץ לכם על הליך גירושין נכון עבורכם בהתחשב במכלול הנסיבות שהביאו אתכם לפנות אליו. חשוב לשמוע דעות של עורכי דין שונים, ולהתוודע לחשיבה האסטרטגית שלהם. אל תחששו להתייעץ עם מספר עורכי דין, עד שתגיעו אל המתאים לכם. חוזה גירושין לא מאוזן, המקפח בצורה ברורה את אחד מבני הזוג, עלול להתבטל על ידי הערכאות המשפטיות בישראל. לפיכך, הקפידו לבחור בעורך דין מיומן, אשר ינסח בשבילכם חוזה גירושין הוגן אשר יסיר דאגה מלבכם באשר לכל מחלוקת עתידית.

הסכם גירושין מתייחס לתקופה שלפני מתן הגט ולתקופה שאחריו

באשר לתקופה שלפני מתן הגט, הסכם גירושין יפרט איך תתבצע חלוקת הרכוש בגירושין בין שני בני הזוג, מה גובה המזונות שישולמו לילדים (בהנחה, כמובן, שהאישה היא זו שזוכה במשמורת על הילדים), ומהם הסדרי השהות עם הילדים בתקופה שעד לכניסת הגט לתוקף. באשר לתקופה שאחרי אישור הגט, הסכם הגירושין יכלול מידע אודות שיעור המזונות לילדים, שיעור השתתפות בני הזוג בהוצאות שונות, נושאים הנוגעים לחינוך הילדים, נושאים הקשורים להסדרי שהות העתידיים של הילדים, חלוקת הכנסות מנכסים מניבים של בני הזוג, וכן הלאה.

מלבד הנושאים המהותיים הקיימים בכל הסכם גירושין, כדאי מאוד לכלול במסגרת הסכם הגירושין נושאים שונים, עליהם עשויה להתעורר מחלוקת עתידית. בסופו של דבר, כל מקרה הוא ייחודי, ולכל זוג והנושאים הבוערים שלו. לכן, הקפידו לכלול בהסכם הגירושין כל נושא עליו אתם צופים שתתעורר מחלוקת עתידית, גם אם מדובר בנושא זניח לכאורה.

ליווי בתביעת גירושין


תביעת גירושין הוא הליך מורכב שעשוי להיות כואב מאוד, כיוון והוא מלווה בלא מעט התלבטויות וקיימים בו רגשות מעורבים.  כשיש משבר וחוסר ודאות במערכת המשפחתית ולפני שמחליטים על הליכי תביעות גירושין, כדאי לקבוע פגישת ייעוץ אצל עורך דין לדיני משפחה, אפילו במקרה בו הגירושין הם רק אופציה רחוקה. לעיתים הכוונה טובה יכולה להוריד את מפלס החרדות ולהרגיע את הפחדים. 
לכן, בטרם תפנו להליך של גירושין, כדאי מאוד לוודא שאכן עשיתם כמיטב יכולתכם על מנת לשקם את מערכת הנישואין ולשמור על התא המשפחתי, בין אם באמצעות טיפול זוגי ובין אם באמצעות לקיחת פסק זמן בכדי לחשוב על הדברים באופן שקול. במידה החלטתם לפנות להליך תביעת גירושין, רצוי מאוד לבחון את אסטרטגיית הגירושין הטובה והיעילה ביותר.

חשוב לבנות תוכנית אסטרטגית להליך הגירושין

תהליך הייצוג המשפטי כפי שאנו מכירים אותו כיום, מחייב בניית אסטרטגיה לגירושין למקרה הספציפי, וזאת במקום לפעול על פי תבניות קבועות מראש. לאחרונה, זוהתה בתחום הטיפול המשפטי גישה חדשה ומהפכנית: טיפול משפטי בהתאמה אישית.

מדובר בשיטה השונה מכל מה שהכרנו עד כה ומטרתה לבחון את המקרה לפרטי פרטים ולהתאים טיפול משפטי אישי ייחודי בהתאם לצרכים הספציפיים, לסוג המאבק המשפטי ועוד.

שלב אבחון והגדרת מטרות ויעדים


שלב זה הינו שלב קריטי במיוחד כיוון והוא מהווה את הבסיס לשני השלבים הבאים. בשלב זה יושב עורך הדין עם הלקוח על מנת להקשיב ולאסוף את כל פרטי המקרה. המפתח בשלב זה, על פי הגישה החדשה הינו: הקשבה. הקשבה אמיתית משמעותה כי עורך הדין נתון כל כולו אליכם בפגישה. זהו אינו סתם עוד מקרה, אלא קיים בן אדם מאחוריו. אתם לא סתם בורג בעוד מערכת משומנת, אלא בני אדם, כאשר כל אחד מכם הוא שונה. לכן לא תזכו לראות עורך דין אשר עיניו נודדות לשעון בכל דקה על מנת לסיים את הפגישה, אלא תפגשו עורך דין שלא יאיץ בכם, אותו עורך דין יבקש גם ממזכיר/תו לא להעביר אליו שיחות במהלך הפגישה. לא כל עורך דין יכול לאמץ גישה זו, כיוון וקיימים עורכי דין אשר מטבעם הם אנשים כוחניים, דבר הניכר גם בעבודתם. על פי הגישה החדשה, תפקידו של עורך הדין להקשיב למה הלקוח רוצה ולמה הוא זקוק. במידה וקיימת הקשבה אמיתית מצד עורך הדין, תהיה תשומת לב מלאה לפרטים הקטנים אשר יכולים לשנות את התמונה לחלוטין.

אם למשל מגיע בעל אשר אשתו בגדה בו והוא מלא באמוציות של כעס ורוצה לפגוע בזכויות של אשתו ככל שניתן, יידע עורך הדין לקרוא בין השורות ולהסביר לו מדוע דווקא כדאי לו לנסות ולטפח קשר בריא עמה. למעשה, עורך הדין לא ימהר לקחת את התיק על פי בקשת הלקוח ולנהל מאבק כוחני מול האישה, אלא ינסה לפעול לטובת הלקוח ולהסביר לו את זכויותיו, חובותיו, יתרונותיו וחסרונותיו של ההליך המשפטי.

שלב בניית אסטרטגית גירושין

בשלב האבחון, אוסף עורך הדין את כל הפרטים, ואז מתחיל לבנות ולהגדיר את האסטרטגיה. עורך הדין חייב להיות ממוקד ולא להיסחף למאבקים מיותרים אשר בסופו של דבר עלולים לפגוע בלקוח שלו. חשוב להסביר ללקוח שהתנהלות זו, היא לטובת האינטרסים שלו ואין טעם לערב אמוציות קשות על מנת לעורר תככים בלתי נגמרים.


אסטרטגית גירושין מותאמת ללקוח

כל לקוח רוצה לקבל משהו מסוים וכל לקוח יכול לקבל משהו אחר. חשוב להדגיש בפני הלקוח מתי כיוונים מסוימים אינם ריאליים ויחד עם זאת לנסות ולהגיע לפעולה התואמת את רצונותיו של הלקוח באופן מקסימלי. כך, בסופו של דבר, יש לתפור אסטרטגיה מותאמת לצרכים ולרצונות של הלקוח.


יצירת כלים ליישום אסטרטגיה לגירושין

עורך דין אשר מאמץ את שיטת הטיפול המשפטי בהתאמה אישית חייב לאסוף כלים המתאימים באופן מדויק למקרה העומד בפניו. גם בשלב זה, ניתן לראות את חשיבות שלב האבחון בו מקבלים את התמונה המלאה לגבי כל מקרה ומקרה. אחד הדברים החשובים ביותר שעל עורך הדין לתת עליהם את הדעת עוד משלב האבחון, הינו מיהו אותו אדם היוצא למאבק משפטי. האם הוא גמיש? האם הוא אמוציונאלי במיוחד? האם הוא מלא בכעס? וכיוצ"ב. בהמשך לכך, בשלב יצירת כלים ליישום חייב עורך הדין להתחשב בכל הגורמים והנתונים שאסף במהלך הפגישות, כולל התייחסות לאופיו של הלקוח, לרגשותיו, לצרכיו והחשוב מכל לרצונותיו.

כל זאת מתוך מטרה להביא את האסטרטגיה שבחר לידי ביטוי באמצעות כלים עמם יצא למאבק המשפטי. חשוב לציין, כי על אף ששיטת טיפול משפטי בהתאמה אישית אינה דוגלת בהכרח במשפט כוחני, אין זה אומר כי מדובר בשיטה מתרפסת. הביטוי: "כל מקרה לגופו" הולם בדיוק את הגישה החדשה. עו"ד חגית לב, דוגלת בשיטת טיפול משפטי בהתאמה אישית, מאמינה כי כל אדם המבקש טיפול משפטי חייב לדרוש טיפול מסוג זה, על מנת להגיע לתפוקה מקסימלית בהתאם לרצונותיו ולצרכיו.

"מן הסתם קשה יותר לנהל משפט בצורה אישית המותאמת לכל לקוח בנפרד", "קל יותר להיות האיש הרע, זה שמסתער קדימה, נלחם עם הראש בקיר והמוניטין המפחיד שלו כבר פוסע כמה צעדים לפניו", אומרת עוה"ד חגית לב. הבעיה היא, שבמקרים רבים, האינטרס אשר משרת את עורך הדין, אינו משרת גם את טובתו של הלקוח. כאשר עורך דין מתנהל על פי הדרכים הקבועות והידועות שלו, הוא חוסך הרבה מאד זמן. לעומת זאת, אם ייאלץ לשרטט בכל פעם את הדרך מחדש, זה כבר סיפור שונה, ולא כל עורך דין מוכן לעשות את זה.

כיום הלקוחות דורשים מעורך הדין שלהם לנקוט בגישת הטיפול בהתאמה האישית, ותפירת אסטרטגיית המשפט באופן המותאם לרצונותיהם ולצרכיהם הבלעדיים. כשאדם עובר משבר גירושים, הוא נמצא באחת התקופות היותר קשות שלו, ולנו כעורכי דין יש את הזכות והחובה, לעמוד לצדו ולהעניק לו את השירות האישי החם והאיכותי ביותר שאנו יכולים להפיק מעצמנו ומהצוות המקצועי שלנו. לסיכום, ניתן לראות באופן חד משמעי, כי שיטת הטיפול המשפטי בהתאמה אישית הינה שיטה יעילה הרבה יותר ואף, לא פחות חשוב, נעימה ללקוח הרבה יותר. לא תמיד צריך לנגח בכל הכוח בצד שכנגד, לא תמיד זה הפתרון החכם. לפעמים ברגישות ובתבונה משיגים יותר ואנחנו פה על מנת לסייע לך בכך.

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

ת: ראשית, יש להגיש בקשה ליישוב סכסוך, במסגרתה מחויבים בני הזוג לתת הזדמנות להליך של הידברות ביניהם. אם זה לא נשא פרי, תיפתחנה בפני הצדדים האפשרות להגיש את תביעות הגירושין בערכאות.
מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

ת: פונים לייעוץ משפטי של עורך דין מומחה לדיני משפחה וגירושין, אשר ידריך אתכם כיצד לנהוג, אלו מסמכים לאסוף וייצג אתכם בהליך המשפטי, תוך שמירה על זכויותיכם.

ת: מצב זה נקרא סרבנות גט וישנן דרכים שונות להתמודד עמו, בהתאם לשאלה איזה צד הוא הסרבן, מהם המניעים לסרבנות, משכה וכיו"ב.
התשובה המפורטת נמצאת באתר.

ת: לאופן שבו נבשר על החלטתנו להתגרש יכולה להיות השפעה עצומה על הצורה בה יגיב הצד השני ומכאן על אופן התנהלותו של הליך הגירושין. לכן, חשוב לעשות כן ברגישות ולא באופן תוקפני ואם ישנן התלבטויות בנושא זה, ניתן להיוועץ עם עורך הדין.
כתבתי בהרחבה על כך במאמר, כנס עכשיו!

עורך דין גירושין
קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו?

אולי יעניין אותך...

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

וזה מה שכתבו עלינו בגוגל…

לא סתם קןראים לה חגית לב, כי היא פשוט נותנת את הלב והנשמה שלה ללקוחות שלה. היא נמצאת שם, תמיד זמינה כשצריך אותה, נותנת מעצמה ונלחמת בשביל לקוחותיה. אני מרגיש בטוח כשהיא מגינה עלי ומרגיש שיש לי מי שיהיה שם בשבילי כשאני צריך. עו"ד אחרת לחלוטין, כזו שעושה שם טוב למקצוע.
Roy Kuper
Roy Kuper
02:51 05 Jun 20
הפנתי אליך חברה לגבי גירושים אזרחים הסכם הורות משותפת וחלוקת רכוש.עזרת לה עם הרבה סבלנות והמחירים הוגניםתודה לךאשמח להמשיך ולהמליץ
Jenya Noname
Jenya Noname
20:18 10 May 20
אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב??
Nava Ruso
Nava Ruso
08:23 07 May 20
הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו
שירן אסולין
שירן אסולין
21:42 05 May 20
היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב
כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה.סאם
Sam Zybert
Sam Zybert
09:21 30 Apr 20
לאחר גירושים לא פשוטים אני חייב להמליץ בחום על עו"ד חגית לב!!!!בתור עצמאי ואבא לשלושה היא סייע לי לשמור על פרנסתי ועל העסק וכל זאת תוך כדיי שהיא עזרה לנו להגיע לסכום הנכון והצודק מכל הבחינות בתשלומי המזונות.מניסיון, היא מספר אחת!תודה לכם חגית ויריב על הטיפול המסור והלא מתפשר!
Guy Levi
Guy Levi
22:09 29 Feb 20
חגית הייתה ללא ספק הרבה מעבר לעורכת דין מעולה!היא הייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך ועזרה לי לעבור את התקופה הקשה והמסובכת הזאת בחיי שנקראת תהליך גירושין.סייעה לי במלוא מובן המשמעות לצאת עם ידי על העליונה מהתהליך ושמרה על האינטרים שלי ושל משפחתי.ממליצה לכולם בחום על חגית! אל תחשבו פעמים
Michal Hirsh
Michal Hirsh
21:56 29 Feb 20
לעבור תהליך גירושין זה אף פעם לא קל, אבל בזכותך חגיתוש התהליך הזה נראה אחרת. היית לצידי שם לאורך כל הדרך, גם כשהוא לא רצה לשלם וגם שהילדים היו על הפרק. תמיד תמכת, עזרת, הרגעת וידעת איך ומה לעשות על מנת לצאת מהצרה.אין לי מילים לתאר כמה עזרת לי, החיים שלי היום נראים אחרת לגמריי ובעיקר בזכותך.סופר ממליצה על חגית! מכל הלב, אל תוותרו על הלווי שלה.
Mor Cohen
Mor Cohen
12:43 21 Feb 20
משרד עו"ד לב עזר לי המון בתביעת הגירושים שעברתי השנה, הם עשו את זה באופן מושלם, מקצועי ואישי. חגית אישית דאגה שלא ארגיש לבד באף חלק של התהליך וסייעה לי לעבור אותו בצורה הכי חזקה ועצמאית שיש.האינטרסים שלי נשמרו, המשפחה שלי עברה את זה בצורה טובה והכי חשוב הילדים שלי לא סבלו מתהליך מכוער ומגעיל שיכל להיגמר אחרת לגמרי.תודה חגית על היחס החם ועל השירות המעולה.ממליץ בחום!
Dor Rozen
Dor Rozen
12:34 21 Feb 20
הפניתי אל עו"ד חגית לב זוג שהחליט להתגרש ורצה לעשות את זה בדרך יפה ומכובדת, לשמור על בריאות נפשם של הילדים ולהשאר חברים גם אחרי הפרידה ולשלם מחיר שפוי לעו"ד. אחרי טיפולה המסור של עו"ד חגית לב התקשר הזוג לאודות לי ולפרגן למקצועיות ולמחיר ההוגן שגבתה מהם עו"הד חגית לב, הם שיבחו את היחס והכבוד לתהליך שהובילה עו"ד חגית. אשמח להמשיך ולהמליץ לכל דורש.
אילנה שניר
אילנה שניר
11:22 30 Dec 19
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חזרה למעלה

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה ועוד…

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה