fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רוצה להתגרש ולהשיג את המקסימום שמגיע לך? המידע מעודכן 2021

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים

אם הגעת לכאן זה אומר שאתה מחפש עו"ד שילווה אותך
בתביעת גירושין ויש לך שאלות לגבי הזכויות שלך
ומה עליך לעשות כדי לקבל את המקסימום שמגיע לך. נכון ?

ברור שיש לך מה להפסיד בהליך גירושים אם לא תתנהל בחוכמה.
לכל פעולה או אמירה שלך מעכשיו יש השפעה על התוצאה שתשיג.

אז הגעת למקום הנכון עבורך!

החלטתי שאני רוצה להתגרש

לרוב, ההחלטה להתגרש ולסיים את הנישואין הקצרים או הארוכים של בני הזוג, אינה “נופלת” כרעם ביום בהיר.

אותה החלטה היא תוצאה של רצף של אירועים אשר קרו במערכת היחסים בין השניים וההבנה של בן זוג אחד – כי אין הוא מוכן יותר להמשיך ביחסים או לנסות ולתקנם.

לעיתים ההבנה כי בן הזוג רוצה להתגרש, יכולה “ליפול” לאחר אין ספור ניסיונות לשקם את מערכת הנישואין ולעיתים ההבנה מגיעה לפני שבני הזוג ניסו לשקם את הנישואין.

כשאחד מבני הזוג מחליט שהוא לא מעוניין לנסות ולשפר את המצב והוא רוצה להתגרש, אז פונים לעו"ד לענייני משפחה כדי להבין מהם הצעדים החשובים שמומלץ לעשות לפני עדכון בן הזוג השני ולפני שמספרים לכל "העולם ואישתו".

כשאתה רוצה להתגרש, עולות הרבה שאלות שנוגעות בתחומים שונים כמו למשל:

שאלות מידיות כמו מה לעשות עם חשבון הבנק המשותף והאם כדאי לצאת מהבית עכשיו …

שאלות כלכליות כמו כמה אני צריך לשלם, כמה מזונות כל חודש, איך הרכוש מתחלק, מה קורה עם החובות, איך יתנהל העסק, מה הזכויות בפנסיה …

שאלות רגשיות כמו מה יהיה אם הילדים, האם יפגע הקשר עם הילדים, איך לעבור את הגירושים בלי מלחמות….

שאלות לטווח ארוך כמו מתי נסיים אם זה, מה חשוב שיהיה בהסכם גירושים, איך אסתדר כלכלית לאחר הגירושים….

ברור שישנם עוד עשרות שאלות שמתייחסות ספציפית לכל מקרה ומקרה ועליהן אפשר להשיב רק במהלך פגישת ייעוץ לאחר להעו"ד קיבל ומבין את "התמונה המלאה" של המקרה האישי שלך  כמו למשל:
מה עושים כשיש ילד עם צרכים מיוחדים? 
מה עושים במקרה של עסק משפחתי?
האם עדיף להתנהל בית משפט למשפחה או בית הדין הרבני?

בקיצור, אלו לא שאלות שניתן לענות עליהן בשיחת טלפון וברור שלא להסתמך על תשובות כלליות שכתובות במאמרים וסרטונים  באינטרנט.

רק עורך דין העוסק בתחום הגירושין שנים רבות, הוא בעל ניסיון וידע ויוכל להוביל את הליך הגירושין לתוצאות הטובות ביותר בעבור הלקוח שלו. תחום הגירושין הוא תחום מורכב וברב המקרים דברים רבים וחשובים עומדים על הפרק, בין אם ילדים קטנים או כסף וממון אשר נצבר לאורך השנים בעמל רב.

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך שווים
ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לךהגעת להחלטה ועכשיו רוצה להתגרש


למרות שאתה רוצה להתגרש עכשיו כדאי לדעת ש תהליך גירושין הינו הליך מורכב שעשוי להיות כואב מאוד, מאחר והוא מלווה בלא מעט לבטים ויש בו רגשות מעורבים.
בעיתות משבר וחוסר ודאות במערכת המשפחתית, כדאי לקבוע פגישת ייעוץ אצל עורך דין לדיני משפחה, גם אם גירושין הם רק אופציה רחוקה. יש מקרים בהם הכוונה נכונה תוריד את מפלס החרדות ותרגיע את החששות

כן, בטרם תיגשו להליך של גירושין, כדאי מאוד לוודא שאכן עשיתם כל שביכולתכם על מנת לשקם את מערכת הנישואין ולשמור על התא המשפחתי, בין אם בדרך של טיפול זוגי ובין אם באמצעות לקיחת פסק זמן בכדי לשקול את הדברים מחדש.

אם הגעתם להחלטה שגירושין הוא המוצא היחיד, רצוי מאוד שתשקלו את צעדיכם, תוך בחינת מכלול הנסיבות שהביאו אתכם למצב זה, כדי להגיע לדרך היעילה והנכונה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגיית גירושין.

ישנן שתי דרכים עיקריות לפנות להליך של גירושין, מלחמה או פשרה. אין דרך אחת, יש הדרך המתאימה לכם. כל מקרה לגופו וכל תהליך הוא אינדיבידואלי. אך בדרך כלל, רצוי לבחור בדרך השנייה. היא בדרך כלל קלה יותר ומהירה יותר.

כדאי לקחת בחשבון שפניה לערכאות משפטיות יקרה, ארוכה ומעייפת. הסדר גירושין הוא פשוט יותר, ומותיר את הנפשות מעורבות פחות פגועות נפשית ופחות פגועות כלכלית. אין מנצחים בגירושין, אך אפשר לצמצמם נזקים.

בכל מקרה חשוב לפנות לעורך דין מומחה בגירושין


עורך הדין גירושין
יוכל לסייע ולייעץ לכם על הליך גירושין מתאים לכם בהתחשב במכלול הנסיבות שהביאו אתכם לפנות אליו.
חשוב להתייעץ ולשמוע דעות של שני עורכי דין שונים, (כפי שמתיעצים עם 2 רופאים לפני ניתוח מורכב) ולהתוודע לחשיבה אסטרטגית שלהם. 

תתיעצו עם כמה עורכי דין, עד שתגיעו אל זה שמתאים לכם יותר ואתם מתחברים לדרך, לערכים ולמחיר שלו.

הסכם גירושין לא מאוזן, שמקפח בצורה ברורה את אחד מבני הזוג, עלול להתבטל על ידי הערכאות משפטיות בישראל. לפיכך, הקפידו לבחור בעורך דין נבון ומיומן, שינסח בשבילכם חוזה גירושין הוגן ומקצועי, שיסיר דאגה מלבכם גם  למחלוקת שעלולות לצוץ בעתיד כמו שינוי מקום מגורים ועדכון הסדרי שהות עם הילדים.

הסכם גירושין בסיסי מתייחס לתקופה שלפני מתן הגט ולתקופה שאחרי. באשר לתקופה שלפני מתן הגט, הסכם גירושין יקבע איך יחולק הרכוש בין שני בני הזוג, מה גובה המזונות שישולמו לאישה ולילדים (בהנחה שלא מדובר במשמורת משותפת), ומהם הסדרי השהות עם הילדים בתקופה שעד כניסת הגט לתוקף. באשר לתקופה שאחרי אישור הגט, הסכם הגירושין יכלול מידע אודות שיעור המזונות לילדים, שיעור השתתפות בני הזוג בהוצאות שונות, נושאים הנוגעים לחינוך הילדים, נושאים הקשורים להסדרי השהות העתידיים של הילדים, חלוקת הכנסות מנכסים מניבים של בני הזוג, וכן הלאה.

מלבד הנושאים המהותיים שקיימים בכל הסכם גירושין, מומלץ בחום לכלול במסגרת הסכם הגירושין נושאים שונים, עליהם עשויה להתעורר מחלוקת עתידית. בסופו של דבר, כל מקרה הוא ייחודי, ולכל זוג הנושאים הבוערים שלו. לכן, השתדלו לכלול בהסכם הגירושין כל נושא עליו אתם צופים שתתעורר מחלוקת עתידית, גם אם מדובר בנושא זניח לכאורה.


הליך גירושין ברבנות

רוצה להתגרש מהר

התהליך המשפטי של הליך גירושין הוא שונה מעת לעת. העניין המרכזי אשר משפיע על עלות ואורך הליך הגירושין היא השאלה האם בני הזוג מתגרשים בהסכמה, או שמא הגירושין אינם בהסכמה.

בכל מקרה, כשבני הזוג יגיעו לפתחו של בית הדין הרבני על מנת להתגרש, צריך לתת סיבה מספקת לגירושים. עילת הגירושין היא שונה ומשתנה, היא יכולה להיות קשורה באי יכולת להביא ילדים לעולם למשל, או להתנהגות הבעל או האישה כמו בגידה או אלימות מילולית או פיזית.

במהלך דיון, בית הדין יבחן את עילת הגירושין שהצדדים ויציגו במקרים מסוימים אף ידרוש הוכחות, ראיות או עדים אשר יוכיחו את עילה זו.

במידה ובית הדין לא התרשם כי עילת הגירושין מצדיקה גירושין או שהתרשם כי ישנו לשלום בית ושבני הזוג יחזרו למערכת נישואין תקינה, הוא יכול לדחות את הדיון לפרק זמן מסוים.

במידה ובני הזוג בחרו להגיע לבית הדין עם הסכם גירושין חתום על ידי שניהם, בית הדין יאשר אותו תוך שהוא בודק שאכן הדברים הכתובים באותו הסכם גירושין משקפים את רצונם של הצדדים.

תוקף לטקס גירושים


במידה ובני זוג מבססים עילת גירושין מול בית הדין, יתקיים טקס גירושין. בין היתר, מטרת טקס הגירושין היא ביסוס אותה מידת בטיחות כי בני הזוג המבצעים את הטקס מודעים לו, לצעדיהם ולהשלכות מעשיהם.

קיימים מספר מרכיבים אשר נותנים לטקס הגירושין תוקף:

 1. האדם המתגרש חייב להיות בגיל בגיר וכשיר לקבל על עצמו החלטות.
 2. אותן עילות גירושין הקבועות הדין הדתי – אכן מתקיימות במקרה של אותו זוג המעוניין להתגרש.
 3. הטקס כולל גם כתיבת דברי הדיון, עילות הגירושין, פרטי הצדדים וכו'.
 4. המגרש צריך למסור את הגט עצמו מידיו לידי המתגרשת.
 5. חייבת להיות מודעות בקרב בני הזוג כי מעשה טקס זה יביא לגירושיהם.
 6. בטקס ובעת כתיבת הגט ומסירתו חייבים להיות נוכחים עדים.


הטקס הוא השלב האחרון בסופו יצאו המתגרשים לדרך חדשה – בנפרד האחד מהשני.
בסוף הטקס יקבלו בני הזוג שני דברים: תעודת גירושין ומעשה בית דין.

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

הרשמה להדרכה לתהליך גירושין | עו"ד חגית לב

ת: ראשית, יש להגיש בקשה ליישוב סכסוך, במסגרתה מחויבים בני הזוג לתת הזדמנות להליך של הידברות ביניהם. אם זה לא נשא פרי, תיפתחנה בפני הצדדים האפשרות להגיש את תביעות הגירושין בערכאות.
מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

ת: פונים לייעוץ משפטי של עורך דין מומחה לדיני משפחה וגירושין, אשר ידריך אתכם כיצד לנהוג, אלו מסמכים לאסוף וייצג אתכם בהליך המשפטי, תוך שמירה על זכויותיכם.

ת: מצב זה נקרא סרבנות גט וישנן דרכים שונות להתמודד עמו, בהתאם לשאלה איזה צד הוא הסרבן, מהם המניעים לסרבנות, משכה וכיו"ב.
התשובה המפורטת נמצאת באתר.

ת: לאופן שבו נבשר על החלטתנו להתגרש יכולה להיות השפעה עצומה על הצורה בה יגיב הצד השני ומכאן על אופן התנהלותו של הליך הגירושין. לכן, חשוב לעשות כן ברגישות ולא באופן תוקפני ואם ישנן התלבטויות בנושא זה, ניתן להיוועץ עם עורך הדין.
כתבתי בהרחבה על כך במאמר, כנס עכשיו!

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים
 • עו"ד חגית לב, היא לפני הכל קסם של אישיות!! 🌸🌸🌸🌸 היא סובלנית, אכפתית, רגישה , מסורה ונאמנה ללקוח ולעבודתה.אישה מדהימה עם המון נתינה ולב ענק. חגית מאוד מקצועית ועזרה לי לפני 5 שנים כשהייתי בהליכי גירושין מתקדמים, יעצה ונתנה לי מס' טיפים על מנת שאעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר ובקלות בבית הדין הרבני. היה לי מזל גדול שפניתי אליה, כיוון שעו"ד שליוותה אותי בהתחלה, החסירה ממני פרטים ולא נתנה לי את כל המידע והאינפורמציה. חגית דאגה לי ובזכותה תהליך הגירושין שלי עבר בשלום. בשנה האחרונה , פניתי לחגית שוב בענייני תהליך הורות משותפת שהתחלתי ובכוונתי להמשיך אצלה.כן ירבו כמוה !! ממליצה בחום ובאהבה לפנות אליה . בברכה, טליה לוי

  tali levy Avatar tali levy
  20/07/2022
 • הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו

  שירן אסולין Avatar שירן אסולין
  20/12/2020
 • קיבלתי ייעוץ מקצועי בנושא צוואות וירושות - ממליץ בלב שלם

  eli zimmerman Avatar eli zimmerman
  20/12/2021
 • חגית תודה על הסבלנות וההסברים הנפלאים שעזרו לי להבין את התהליך ולהצליח ולהגיע לתוצאות הרצויות

  ‫טוני ירון ”הזברה“ אנטניר‬‎ Avatar ‫טוני ירון ”הזברה“ אנטניר‬‎
  20/12/2019
 • עורכת דין מקצוענית אמיתית עם יושרה והגינות שלא מוצאים בקלות. קודם כל בנאדם ומשפטנית שדואגת באמת ללקוח ולא רק לכיס ולליבוי הרוחות. אם היו רק עורכי דין כאלו...

  Edith Bianchi Avatar Edith Bianchi
  20/12/2020
 • אני ממליץ על חגית לב שיש לה לב ענק. למרות הפרעות שלי ואתגרים של המצב. הצלחת להשיג לי הסכם גירושים שעושה לי סדר בחיים. תודה לך

  david dar Avatar david dar
  20/12/2020
 • moshe zohar Avatar moshe zohar
  20/12/2021
 • Dor Rozen Avatar Dor Rozen
  20/12/2020
 • ליב נוסבאום Avatar ליב נוסבאום
  20/12/2020
 • הפנתי לחגית ידידה טובה שלי לייעוץ משפטי עקב סכסוך משפחתי עם בעלה, חגית הזמינה את בעלה של החברה שפגישת גישור, והצליחה לגשר בינהם ולאפשר להם להיפרד יפה, בפרק זמן קצת יחסית, תודה חגית - שמח להמליץ בחום על שירותיך

  שקד רויטלמן Avatar שקד רויטלמן
  20/12/2019