אפשר להתגרש נכון מבלי שזה יפגע לך בעסק ובהכנסה החודשית!?

ברור שיש לך מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף! אתה עלול לאבד את השליטה בעסק שלך, בחופש שלך ובקשר עם הילדים אם לא תנהל את העניינים בחוכמה. עם ניסיון של 2 עשורים בהשגת הסכמי גירושין הוגנים אני אענה לך מראש על חלק גדול מהשאלות והחששות שלך ואראה לך איך להימנע מבעיות משפטיות וכלכליות.

היי, שמי חגית לב עורכת דין ומגשרת

מייצגת בעלי עסקים ומנהלים בכירים בהליך גירושין

לקביעת פגישת ייעוץ

נגן וידאו
אני מבינה מה עובר עליך ויודעת איך לעזור לך !

השאר לי פרטים ואחזור אליך ▼

מה מקבלים בפגישת הייעוץ?

✔ צמתים חשובים שאתה חייב להכיר בתהליך הזה!
כיצד לנהל את הליך הגירושין עם שליטה פיננסית מלאה!
✔ מה ייחשב כהצלחה בתהליך גירושין? הגדרת מטרות ויעדים.
✔ רשימת צ’ק ליסט לצעדים מקדימים שישמרו על הנכסים שלך בהליך הגירושין!
✔ כללי הברזל של עו”ד חגית לב לתהליך גירושין אפקטיבי עם תוצאות מצוינות עבורך!

מה לקוחותינו אומרים:
ניסן ח.
שלום, אני ואשתי רצינו להתגרש והגענו לגברת חגית לב, היא טפלה בנו המקצועית ובטוב לב וליוותה אותנו אפילו עד יום הגירושין, היא אשה עם לב זהב והרבה נתינה ואני כל כך אהבתי אותה שציירתי את התמונה שלה, בקיצור היא אנושית.
אבי מ.
הגעתי לעו"ד חגית לב מפוסט שקראתי בפייסבוק, בשיחת טלפון אחת ידעתי שהיא תהיה זו שתעשה לנו הסכם גירושים, יש בה משהו מרגיע ומשרה ביטחון שאני בידיים טובות. המקצועיות והניסיון שלה מורגשים בכל מילה תוך כדי שמירה על אינטרסים משותפים לי ולגרושה שלי. ממליץ בחום.
שגיא ג.
כשהגענו לעו”ד חגית לב, הייתי מלווה בהמון חששות, גיליתי אדם עם לב ורגישות. הפערים ביני לבין בת זוגתי היו כ”כ גדולים וחגית גישרה ביננו במקצועיות ובחוכמה…תודה לך חגית על הכל. יישר כוח והמשיכי לעשות עבודתך בתבונה ומקצועיות יתרה.
מאיר ע.
חגית יקרה ואהובה, ברגע שהכרתי אותך הרגשתי רגועה. תמיד מקצועית, נעימה, עניינית ויחד עם זאת חברה. תודה לך על הליווי המסור בסאגה הכי מאתגרת של חיי. תודה על הפרופורציות, החיזוקים והנתינה הגדולה. בכבוד גדול.
מאיר ר.
אישה מדהימה ומקצועית. עזרה לי בכל שלב ושלב של התהליך מההתחלה ועד הסוף. נחמדה ישרה וחרוצה. גרמה לי להרגיש בטוחה ורגועה לכל אורך הדרך. עם המון אהבה, הערכה ומקצועיות.

אני יודעת לעזור לך ולהראות לך מה הצעד הבא הנכון שלך!

אם הגעת עד לכאן אני מזמינה אותך
לתאם פגישת ייעוץ שתצא ממנה רגוע ואופטימי יותר.
מחכה לפגוש אותך.

0%

תוכן

יצירת קשר
לקוחות ממליצים
לשיחה טלפונית
שינוי גודל גופנים
ניגודיות