[מומלץ] מגשר משפחתי

מגשר משפחתי

גישור הוא שיטה ליישוב סכסוכים, בה מתערב צד שלישי נטרלי, ומסייע לצדדים להגיע להסדר מוסכם של המחלוקת. בשנים האחרונות שיטה זו הולכת וקונה לה אחיזה במשפט שלנו, והגישור הופך להיות אחת החלופות המקובלות ליישוב סכסוכים, חילוקי דעות וקונפליקטים בין בני זוג.

"תעשיית" הסכסוכים היא תעשייה פורחת בעידן שלנו, אין חשש שהמיתון יפגע בה בעתיד הנראה לעין, והחברה שלנו נעשית חברה "מתדיינת" יותר ויותר, אולם יחד עם זאת גובר חוסר שביעות הרצון מהשירות שהמערכת המשפטית מסוגלת לתת לכמות המתדיינים הגדולה שמגיעה אל שעריה. כתוצאה מכך יש תורים ארוכים לשמיעת תיקים בבתי המשפט ובבתי הדין, סחבת פרוצדוראלית, דחיות חוזרות ונשנות של דיונים, עלויות גבוהות של ניהול המשפט, שלפעמים חוסמות את האפשרות של פנייה לבית המשפט בפני אנשים חסרי אמצעים.

אי-שביעות רצון זו מגבירה את ההתעניינות ואת החיפוש אחר דרכים חלופיות לפתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט. תופעה זו החלה לפני שנים בארה"ב, שם כתוצאה מהעומס הגדול על מערכת המשפט החלו לחפש וליצור אלטרנטיבות לניהול הליך משפטי קלאסי – המציאו טכניקות שונות כמו ניהול "זעיר-משפט", שהוא הליך קצר שבו רק עורכי הדין מציגים את הטענות ויועץ נטרלי מנסה להביא את הצדדים להסכם או שנקטו בבוררות וכך גם התפתח פתרון הגישור.

מומלץ למלא את השאלון
לפני פגישת הייעוץ:

להתגרש ולקבל את המקסימום

זוגות רבים המבקשים לסיים את חיי הנישואין בוחרים בדרך של גישור על מנת להגיע הסכם גירושין כולל. אין ספק שזו הדרך הקלה, הזולה והמומלצת ביותר, אך למרבה הצער לא תמיד זהו ההליך המתאים ביותר. בהליך הגירושין הצדדים מעורבים רגשית דבר אשר עלול להוות בפני בני הזוג מחסום שאינו מאפשר להם לנהל הליך גישור. בהליך הגישור מתנהל מו"מ בין הצדדים כאשר, המגשר מסייע לתהליך התקשורת ולהבנה בין הצדדים, ע"י שימוש במיומנויות תקשורת ושכנוע.

כל אחד מהצדדים יכול להודיע בכל עת על רצונו לסיים את הליך הגישור. הליך הגישור גם יכול לעזור לבני הזוג לפתור בעיות בתקשורת היומיומית לקראת הפירוד, לעזור להגיע לסיכומי ביניים, ולהסכמות שיקלו על הליך הפירוד עצמו. בסוף הליך הגישור מנוסח הסכם גירושין הכולל בתוכו את כל ההסכמות שהושגו במסגרת הליך הגישור. הגישור יכול להתקיים גם בין בני זוג אשר נקלעו למשבר בחיי המשפחה וברצונם להגיע להסכמות בנוגע להמשך חיי הנישואין מבלי להתגרש.

עורך דין גירושין
קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו?

אולי יעניין אותך...

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

וזה מה שכתבו עלינו בגוגל…

הפנתי אליך חברה לגבי גירושים אזרחים הסכם הורות משותפת וחלוקת רכוש.עזרת לה עם הרבה סבלנות והמחירים הוגניםתודה לךאשמח להמשיך ולהמליץ
Jenya Noname
Jenya Noname
20:18 10 May 20
אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב🙏🏼
Nava Ruso
Nava Ruso
08:23 07 May 20
הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו
שירן אסולין
שירן אסולין
21:42 05 May 20
היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב
כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה.סאם
Sam Zybert
Sam Zybert
09:21 30 Apr 20
לאחר גירושים לא פשוטים אני חייב להמליץ בחום על עו"ד חגית לב!!!!בתור עצמאי ואבא לשלושה היא סייע לי לשמור על פרנסתי ועל העסק וכל זאת תוך כדיי שהיא עזרה לנו להגיע לסכום הנכון והצודק מכל הבחינות בתשלומי המזונות.מניסיון, היא מספר אחת!תודה לכם חגית ויריב על הטיפול המסור והלא מתפשר!
Guy Levi
Guy Levi
22:09 29 Feb 20
חגית הייתה ללא ספק הרבה מעבר לעורכת דין מעולה!היא הייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך ועזרה לי לעבור את התקופה הקשה והמסובכת הזאת בחיי שנקראת תהליך גירושין.סייעה לי במלוא מובן המשמעות לצאת עם ידי על העליונה מהתהליך ושמרה על האינטרים שלי ושל משפחתי.ממליצה לכולם בחום על חגית! אל תחשבו פעמים
Michal Hirsh
Michal Hirsh
21:56 29 Feb 20
לעבור תהליך גירושין זה אף פעם לא קל, אבל בזכותך חגיתוש התהליך הזה נראה אחרת. היית לצידי שם לאורך כל הדרך, גם כשהוא לא רצה לשלם וגם שהילדים היו על הפרק. תמיד תמכת, עזרת, הרגעת וידעת איך ומה לעשות על מנת לצאת מהצרה.אין לי מילים לתאר כמה עזרת לי, החיים שלי היום נראים אחרת לגמריי ובעיקר בזכותך.סופר ממליצה על חגית! מכל הלב, אל תוותרו על הלווי שלה.
Mor Cohen
Mor Cohen
12:43 21 Feb 20
משרד עו"ד לב עזר לי המון בתביעת הגירושים שעברתי השנה, הם עשו את זה באופן מושלם, מקצועי ואישי. חגית אישית דאגה שלא ארגיש לבד באף חלק של התהליך וסייעה לי לעבור אותו בצורה הכי חזקה ועצמאית שיש.האינטרסים שלי נשמרו, המשפחה שלי עברה את זה בצורה טובה והכי חשוב הילדים שלי לא סבלו מתהליך מכוער ומגעיל שיכל להיגמר אחרת לגמרי.תודה חגית על היחס החם ועל השירות המעולה.ממליץ בחום!
Dor Rozen
Dor Rozen
12:34 21 Feb 20
הפניתי אל עו"ד חגית לב זוג שהחליט להתגרש ורצה לעשות את זה בדרך יפה ומכובדת, לשמור על בריאות נפשם של הילדים ולהשאר חברים גם אחרי הפרידה ולשלם מחיר שפוי לעו"ד. אחרי טיפולה המסור של עו"ד חגית לב התקשר הזוג לאודות לי ולפרגן למקצועיות ולמחיר ההוגן שגבתה מהם עו"הד חגית לב, הם שיבחו את היחס והכבוד לתהליך שהובילה עו"ד חגית. אשמח להמשיך ולהמליץ לכל דורש.
אילנה שניר
אילנה שניר
11:22 30 Dec 19
שינוי גודל גופנים
ניגודיות