fbpx

שליטה מלאה ברכוש והכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

חותם אמינות דן וברדסטריט של עורכתדין לעינייני משפחה חגית לב

שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

חותם אמינות דן וברדסטריט של עורכתדין לעינייני משפחה חגית לב

לתאום פגישת ייעוץ אישית

גישור משפחתי

תוכן עניינים

גישור משפחתי בהליך גישור

אם יש ילדים בסיפור הם לא נחשפים למלחמות, כמו שעלול לקרות במקרים רבים, וילדים הם הצד הכי פגיע בסיפור הגירושין.

לעתים, גירושים יכולים להימשך שנים, במקרים בהם, כל אחד מהצדדים לא מוכן לוותר בשום אופן, דבר המאריך את ההתנצחות בין הצדדים. לעומת ניהול מאבק משפטי, הליך גישור משפחתי מזרז התהליך כולו, ולאחר שמגיעים לבית הדין הרבני עם הסכמות וחותמים על הסכם באמצעות המגשר, ניתן להתגרש במהירות בגישור משפחתי.

כמו כל דבר בחיים גם גירושין יכולים להיות סצנה ארוכה וכואבת ויכולים להיות מהירים ומוסכמים.
עם קצת רצון של כל אחד משני הצדדים לעשות את התהליך קל ועם מגשר טוב ובעל ניסיון, הכול יכול לעבור בשלום יחסית.

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך שווים
ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לך

ישנה חשיבות לכך שמגשר בגישור משפחתי יהיה גם עורך דין

הליך גירושין, הם במקרים רבים תהליך מכוער, תהליך בו בני הזוג מגיעים אליו לאחר פגיעה קשה בגלל סכסוך במהלך החיים הזוגיים שלהם או קשיים בניהול חיי המשפחה. גירושין אינם דבר קל, לא לבני הזוג ולא לאלו הסובבים אותם ובעיקר אם יש ילדים.

גישור משפחתי מהיר

אין מדובר בגזרת גורל, אלא בבחירה של הצדדים או אחד מהם. הצדדים גם יכולים להחליט להתגרש בדרך רגועה יותר, הכול תלוי בבני הזוג והכל תלוי במידת הרצון הטוב שלהם להתגרש מהר ועם כמה שפחות סכסוכים. בדרך כלל, כל צד שוכר לעצמו שירותיו של עורך דין כדי שיילחם עבורו, אך יש גם דרך אחרת, והיא עורך דין שעורך גישור גירושין. אז אם אתם מחפשים עורך דין גירושין תתחילו לחשוב על גישור משפחתי.

מהו גישור משפחתי ולמה הוא כדאי

אם אתם מחפשים עורך דין גירושין כדאי לכם לבדוק קודם כל את האופציה של הליך גישור. אומנם, לא לכולם מתאים הליך זה, מכיוון ולעתים יש פערים עצומים שיהיה קשה להתגבר עליהם, אך יש לא מעט מקרים שזה אפשרי.

מגשר כשמו כן הוא, גשר בין שני בני הזוג עם הרבה רצון טוב שיגיעו להסכמות ללא מלחמות וכך הכול יהיה מהיר יותר וקל יותר.

אם אתם רוצים תהליך פשוט ללא סצנות וללא תביעות הדדיות ואתם שניכם מעוניינים לסיים את תהליך גירושין בצורה יפה ומכובדת, עורך דין מגשר הוא בדיוק מה שאתם צריכים. לפניכם יתרונות נוספים בהליך גישור משפחתי. 

רצים לספר לחבר'ה


גם אתם מאמינים שאין סודות בין חברים? במקרה של גירושין רצוי לפעמים לשמור על סודות ועל מידע שעשוי להיות רגיש עבורכם. לפעמים, במהלך הדרך עד ההסכם, אנשים רבים מרגישים צורך לשתף את הסביבה הקרובה ואת החברים על כל התפתחות ועל כל פגישה עם עורך הדין שלהם.

לפעמים זו יכולה להיות טעות קריטית שעלולה לחבל בסיכויי ההצלחה שלכם. למה? כי לפעמים אחד החברים שלכם נוקט עמדה והוא בקשר עם בן הזוג השני ומעביר לו מידע חיוני שעלול לפגוע בכם. חשיפת הרצון להתגרש או חשיפת האסטרטגיה המשפטית שלכם יכולה לגרום לבן הזוג לרוץ ולהגיש את התביעות שלו בערכאה שנוחה לו וכאן מדובר בהפסד טכני כבר במערכה הראשונה.

אתם שוקלים להתגרש או נמצאים בעיצומו של התהליך? אל תמהרו לרוץ ולספר לחבר'ה. אולי זה עוזר לכם לשתף ולפרוק אבל יכול להיות שאתם מחבלים במו ידיכם בסיכויים שלכם. שימרו על דיסקרטיות ועל הקלפים קרובים לחזה על מנת לא לפגוע בסיכויי ההצלחה שלכם ולספק מידע חיוני לצד השני.

אני רוצה לדבר אתכם על תופעה נפוצה שאני נתקלת בה לעיתים – הסתת הילדים כנגד ההורה השני ויצירת ניכור הורי.

"רעשים" והפרעות בגישור משפחתי

לצערי, במהלך עבודתי אני רואה לעיתים שבתהליך הפרידה אחד ההורים מסית את הילדים כנגד ההורה השני, בין אם במודע ובין אם לא, והדבר יוצר מצב קשה ולא רצוי של מה שמכונה ניכור הורי. הדבר נעשה על ידי הערות "קטנות" אשר מכוונות לילדים ואשר מטרתן "להקטין" את דימוי ההורה השני בעיני הילד. הדבר נעשה במטרה לנקום, אולם, בפועל מי שנפגעים מכך הם כמובן הילדים אשר חווים הרס נפשי.

בהתנהלות מעין זו, תהליך ניתוק הקשר בין אחד ההורים לבין הילדים נעשה תוך ביקורתיות מופגנת, העלאת האשמות שווא ולעיתים הגשת תלונות שווא במשטרה בצורה דרמטית ונטולת פרופורציה. הילדים שסופגים את כל השיח הרעיל הזה בוחרים צד של אחד ההורים ומפגינים עוינות כלפי ההורה האחר וחוסר רצון לשהות במחיצתו. כתוצאה מכך חל ניתוק מלא ומוחלט בין הילדים לבין הורה האחר והם אינו מוכנים לשום קשר איתו.

זהו מצב רעיל,פוגעני וקשה אשר יוצר בעיות רגשיות קשות אצל הילדים, אשר מוצאים עצמם בסיטואציה קשה, פוגענית, לא טבעית ואין להם את הכלים להתמודד איתה.

הימנעו בכל מחיר מיצירת ניכור הורי כלפי בן הזוג שלכם, זוהי פגיעה אשר עשויה לגרום נזק כמעט בלתי הפיך לנפשם של הילדים, היא אינה מכבדת אתכם ותעמיק את המשבר, תיצור חוסר אמון ותקשה על התהליך. זכרו, גם אם התגרשתם אין הדבר אומר שאתם צריכים לנקום, לפגוע או להרחיק את הילדים שלכם מבן הזוג שלכם.

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

הרשמה להדרכה לתהליך גירושין | עו"ד חגית לב

גירושין  זה מסובך….  

אך ההיבט הכלכלי הוא דבר אחד שאינך צריך לדאוג לגביו.

אני עורכת דין גירושין ומשפחה בעלת ניסיון רב ורקורד הצלחה מוכח.

תקבל את המקסימום שמגיע לך

Call Now Button