fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גישור משפחתי

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים

גישור משפחתי בהליך גישור

אם יש ילדים בסיפור הם לא נחשפים למלחמות, כמו שעלול לקרות במקרים רבים, וילדים הם הצד הכי פגיע בסיפור הגירושין.

לעתים, גירושים יכולים להימשך שנים, במקרים בהם, כל אחד מהצדדים לא מוכן לוותר בשום אופן, דבר המאריך את ההתנצחות בין הצדדים. לעומת ניהול מאבק משפטי, הליך גישור משפחתי מזרז התהליך כולו, ולאחר שמגיעים לבית הדין הרבני עם הסכמות וחותמים על הסכם באמצעות המגשר, ניתן להתגרש במהירות בגישור משפחתי.

כמו כל דבר בחיים גם גירושין יכולים להיות סצנה ארוכה וכואבת ויכולים להיות מהירים ומוסכמים.
עם קצת רצון של כל אחד משני הצדדים לעשות את התהליך קל ועם מגשר טוב ובעל ניסיון, הכול יכול לעבור בשלום יחסית.

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך שווים
ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לך

ישנה חשיבות לכך שמגשר בגישור משפחתי יהיה גם עורך דין

הליך גירושין, הם במקרים רבים תהליך מכוער, תהליך בו בני הזוג מגיעים אליו לאחר פגיעה קשה בגלל סכסוך במהלך החיים הזוגיים שלהם או קשיים בניהול חיי המשפחה. גירושין אינם דבר קל, לא לבני הזוג ולא לאלו הסובבים אותם ובעיקר אם יש ילדים.

גישור משפחתי מהיר

אין מדובר בגזרת גורל, אלא בבחירה של הצדדים או אחד מהם. הצדדים גם יכולים להחליט להתגרש בדרך רגועה יותר, הכול תלוי בבני הזוג והכל תלוי במידת הרצון הטוב שלהם להתגרש מהר ועם כמה שפחות סכסוכים. בדרך כלל, כל צד שוכר לעצמו שירותיו של עורך דין כדי שיילחם עבורו, אך יש גם דרך אחרת, והיא עורך דין שעורך גישור גירושין. אז אם אתם מחפשים עורך דין גירושין תתחילו לחשוב על גישור משפחתי.

מהו גישור משפחתי ולמה הוא כדאי

אם אתם מחפשים עורך דין גירושין כדאי לכם לבדוק קודם כל את האופציה של הליך גישור. אומנם, לא לכולם מתאים הליך זה, מכיוון ולעתים יש פערים עצומים שיהיה קשה להתגבר עליהם, אך יש לא מעט מקרים שזה אפשרי.

מגשר כשמו כן הוא, גשר בין שני בני הזוג עם הרבה רצון טוב שיגיעו להסכמות ללא מלחמות וכך הכול יהיה מהיר יותר וקל יותר.

אם אתם רוצים תהליך פשוט ללא סצנות וללא תביעות הדדיות ואתם שניכם מעוניינים לסיים את תהליך גירושין בצורה יפה ומכובדת, עורך דין מגשר הוא בדיוק מה שאתם צריכים. לפניכם יתרונות נוספים בהליך גישור משפחתי. 

רצים לספר לחבר'ה


גם אתם מאמינים שאין סודות בין חברים? במקרה של גירושין רצוי לפעמים לשמור על סודות ועל מידע שעשוי להיות רגיש עבורכם. לפעמים, במהלך הדרך עד ההסכם, אנשים רבים מרגישים צורך לשתף את הסביבה הקרובה ואת החברים על כל התפתחות ועל כל פגישה עם עורך הדין שלהם.

לפעמים זו יכולה להיות טעות קריטית שעלולה לחבל בסיכויי ההצלחה שלכם. למה? כי לפעמים אחד החברים שלכם נוקט עמדה והוא בקשר עם בן הזוג השני ומעביר לו מידע חיוני שעלול לפגוע בכם. חשיפת הרצון להתגרש או חשיפת האסטרטגיה המשפטית שלכם יכולה לגרום לבן הזוג לרוץ ולהגיש את התביעות שלו בערכאה שנוחה לו וכאן מדובר בהפסד טכני כבר במערכה הראשונה.

אתם שוקלים להתגרש או נמצאים בעיצומו של התהליך? אל תמהרו לרוץ ולספר לחבר'ה. אולי זה עוזר לכם לשתף ולפרוק אבל יכול להיות שאתם מחבלים במו ידיכם בסיכויים שלכם. שימרו על דיסקרטיות ועל הקלפים קרובים לחזה על מנת לא לפגוע בסיכויי ההצלחה שלכם ולספק מידע חיוני לצד השני.

אני רוצה לדבר אתכם על תופעה נפוצה שאני נתקלת בה לעיתים – הסתת הילדים כנגד ההורה השני ויצירת ניכור הורי.

"רעשים" והפרעות בגישור משפחתי

לצערי, במהלך עבודתי אני רואה לעיתים שבתהליך הפרידה אחד ההורים מסית את הילדים כנגד ההורה השני, בין אם במודע ובין אם לא, והדבר יוצר מצב קשה ולא רצוי של מה שמכונה ניכור הורי. הדבר נעשה על ידי הערות "קטנות" אשר מכוונות לילדים ואשר מטרתן "להקטין" את דימוי ההורה השני בעיני הילד. הדבר נעשה במטרה לנקום, אולם, בפועל מי שנפגעים מכך הם כמובן הילדים אשר חווים הרס נפשי.

בהתנהלות מעין זו, תהליך ניתוק הקשר בין אחד ההורים לבין הילדים נעשה תוך ביקורתיות מופגנת, העלאת האשמות שווא ולעיתים הגשת תלונות שווא במשטרה בצורה דרמטית ונטולת פרופורציה. הילדים שסופגים את כל השיח הרעיל הזה בוחרים צד של אחד ההורים ומפגינים עוינות כלפי ההורה האחר וחוסר רצון לשהות במחיצתו. כתוצאה מכך חל ניתוק מלא ומוחלט בין הילדים לבין הורה האחר והם אינו מוכנים לשום קשר איתו.

זהו מצב רעיל,פוגעני וקשה אשר יוצר בעיות רגשיות קשות אצל הילדים, אשר מוצאים עצמם בסיטואציה קשה, פוגענית, לא טבעית ואין להם את הכלים להתמודד איתה.

הימנעו בכל מחיר מיצירת ניכור הורי כלפי בן הזוג שלכם, זוהי פגיעה אשר עשויה לגרום נזק כמעט בלתי הפיך לנפשם של הילדים, היא אינה מכבדת אתכם ותעמיק את המשבר, תיצור חוסר אמון ותקשה על התהליך. זכרו, גם אם התגרשתם אין הדבר אומר שאתם צריכים לנקום, לפגוע או להרחיק את הילדים שלכם מבן הזוג שלכם.

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

הרשמה להדרכה לתהליך גירושין | עו"ד חגית לב
עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים
 • הפניתי לחגית חבר טוב . הוא הגיע לייעוץ מפוחד וחושש מעתידו הכלכלי. בפגישה חגית הסבירה לו בבהירות ובמקצועיות את כל השלבים בתהליך והרגיעה אותו. לאחר הפגישה הוא הודה לי על ההפניה .

  b-digitali Avatar b-digitali
  20/12/2017
 • חגית ליוותה אותי במשך כמעט 3 שנים בתיק מורכב ואינטנסיבי. חגית ליוותה אותי מבוקר ועד ליל, תמיד סבלנית, קשובה, שולטת בכל הפרטים, והכי חשוב - מקצוענית מאין כמותה. אם הייתי צריך לעבור חלילה שוב את המסע הזה, הייתי בוחר בה ללא צל של ספק. אומרים שבמסע משפטי, מעבר למקצוענות ומקצועיות, צריך גם חבר שידע היכן ללחוץ והיכן להרפות - אז אם הגעתם לכאן, יש לכם את המלצתי החמה!

  Guy Shalom Avatar Guy Shalom
  20/12/2020
 • מוניקה לוי Avatar מוניקה לוי
  29/11/2022
 • הפנתי לעורכת דין לגירושין חגית לב חברה טובה שנקלעה למשבר זוגי קשה ובאמצע היו 3 ילדים קטנים. חגית המקסימה ליוותה אותה בתהליך ושמרה על כל זכויותיה הכספיות והן על תהליך מכובד ושמירה על הילדים. מומלץ מאוד!! :)

  עדי סיון Avatar עדי סיון
  20/12/2018
 • רציתי להגיד לך פשוט תודה את מדהימה ומקצועית

  רחל לב Avatar רחל לב
  20/12/2019
 • הפניתי לחגית חברה שלי שבעלה הפעיל כלפיה אלימות כלכלית ״וסגר לה את כל הברזים״. חגית ליוותה אותה בהצלחה והשיגה עבורה בהסכם הגירושין 50% זכויות מהווילה במושב וזאת למרות הסכם ממון שהיה לפני הנישואים. שמח להמליץ על עו״ד חגית לב שמטפלת בנואעם רגישים אלו ברכות ובמקצועיות

  Ori Segev Avatar Ori Segev
  20/12/2018
 • חגית ליוותה אותי בהליך גירושים בהוגנות ובנחישות תוך שמירה על הילדים שלי ובסופו של תהליך קיבלתי הסכם שמגן על העתיד הכלכלי שלי תודה לך חגית

  המרכז לחלוקת רכוש בגירושין Avatar המרכז לחלוקת רכוש בגירושין
  20/04/2022
 • Ofer Mekmal (‫עופר מכמל‬‎) Avatar Ofer Mekmal (‫עופר מכמל‬‎)
  20/12/2019
 • ‫אילנה שניר (דר' אילנה שניר)‬‎ Avatar ‫אילנה שניר (דר' אילנה שניר)‬‎
  20/12/2020
 • המרכז הישראלי לצוואות וירושות Avatar המרכז הישראלי לצוואות וירושות
  20/04/2022