[מומלץ] גישור משפחתי

גישור משפחתי בהליך גישור

אם יש ילדים בסיפור הם לא נחשפים למלחמות, כמו שעלול לקרות במקרים רבים, וילדים הם הצד הכי פגיע בסיפור הגירושין. לעתים, גירושים יכולים להימשך שנים, במקרים בהם, כל אחד מהצדדים לא מוכן לוותר בשום אופן, דבר המאריך את ההתנצחות בין הצדדים. לעומת ניהול מאבק משפטי, הליך גישור משפחתי מזרז התהליך כולו, ולאחר שמגיעים לבית הדין הרבני עם הסכמות וחותמים על הסכם באמצעות המגשר, ניתן להתגרש במהירות בגישור משפחתי. כמו כל דבר בחיים גם גירושין יכולים להיות סצנה ארוכה וכואבת ויכולים להיות מהירים ומוסכמים. עם קצת רצון של כל אחד משני הצדדים לעשות את התהליך קל ועם מגשר טוב ובעל ניסיון, הכול יכול לעבור בשלום יחסית.

גישור משפחתי

אני מבינה מה עובר עליך ויודעת כיצד לעזור לך
אני שמחה להרגיע אותך, שתקבל מה שמגיע לך מבלי לפגוע במי שחשוב לך!

ישנה חשיבות לכך שמגשר בגישור משפחתי יהיה גם עורך דין

הליך גירושין, הם במקרים רבים תהליך מכוער, תהליך בו בני הזוג מגיעים אליו לאחר פגיעה קשה בגלל סכסוך במהלך החיים הזוגיים שלהם או קשיים בניהול חיי המשפחה. גירושין אינם דבר קל, לא לבני הזוג ולא לאלו הסובבים אותם ובעיקר אם יש ילדים. אין מדובר בגזרת גורל, אלא בבחירה של הצדדים או אחד מהם. הצדדים גם יכולים להחליט להתגרש בדרך רגועה יותר, הכול תלוי בבני הזוג והכל תלוי במידת הרצון הטוב שלהם להתגרש מהר ועם כמה שפחות סכסוכים. בדרך כלל, כל צד שוכר לעצמו שירותיו של עורך דין כדי שיילחם עבורו, אך יש גם דרך אחרת, והיא עורך דין שעורך גישור גירושין. אז אם אתם מחפשים עורך דין גירושין תתחילו לחשוב על גישור משפחתי.

מהו גישור משפחתי ולמה הוא כדאי

אם אתם מחפשים עורך דין גירושין כדאי לכם לבדוק קודם כל את האופציה של הליך גישור. אומנם, לא לכולם מתאים הליך זה, מכיוון ולעתים יש פערים עצומים שיהיה קשה להתגבר עליהם, אך יש לא מעט מקרים שזה אפשרי. מגשר כשמו כן הוא, גשר בין שני בני הזוג עם הרבה רצון טוב שיגיעו להסכמות ללא מלחמות וכך הכול יהיה מהיר יותר וקל יותר. אם אתם רוצים תהליך פשוט ללא סצנות וללא תביעות הדדיות ואתם שניכם מעוניינים לסיים את תהליך גירושין בצורה יפה ומכובדת, עורך דין מגשר הוא בדיוק מה שאתם צריכים. לפניכם יתרונות נוספים בהליך גישור משפחתי.

רצים לספר לחבר'ה

גם אתם מאמינים שאין סודות בין חברים? במקרה של גירושין רצוי לפעמים לשמור על סודות ועל מידע שעשוי להיות רגיש עבורכם. לפעמים, במהלך הדרך עד ההסכם, אנשים רבים מרגישים צורך לשתף את הסביבה הקרובה ואת החברים על כל התפתחות ועל כל פגישה עם עורך הדין שלהם. לפעמים זו יכולה להיות טעות קריטית שעלולה לחבל בסיכויי ההצלחה שלכם. למה? כי לפעמים אחד החברים שלכם נוקט עמדה והוא בקשר עם בן הזוג השני ומעביר לו מידע חיוני שעלול לפגוע בכם. חשיפת הרצון להתגרש או חשיפת האסטרטגיה המשפטית שלכם יכולה לגרום לבן הזוג לרוץ ולהגיש את התביעות שלו בערכאה שנוחה לו וכאן מדובר בהפסד טכני כבר במערכה הראשונה.

אתם שוקלים להתגרש או נמצאים בעיצומו של התהליך? אל תמהרו לרוץ ולספר לחבר'ה. אולי זה עוזר לכם לשתף ולפרוק אבל יכול להיות שאתם מחבלים במו ידיכם בסיכויים שלכם. שימרו על דיסקרטיות ועל הקלפים קרובים לחזה על מנת לא לפגוע בסיכויי ההצלחה שלכם ולספק מידע חיוני לצד השני.

אני רוצה לדבר אתכם על תופעה נפוצה שאני נתקלת בה לעיתים – הסתת הילדים כנגד ההורה השני ויצירת ניכור הורי.

רעשים והפרעות בגישור משפחתי

לצערי, במהלך עבודתי אני רואה לעיתים שבתהליך הפרידה אחד ההורים מסית את הילדים כנגד ההורה השני, בין אם במודע ובין אם לא, והדבר יוצר מצב קשה ולא רצוי של מה שמכונה ניכור הורי. הדבר נעשה על ידי הערות "קטנות" אשר מכוונות לילדים ואשר מטרתן "להקטין" את דימוי ההורה השני בעיני הילד. הדבר נעשה במטרה לנקום, אולם, בפועל מי שנפגעים מכך הם כמובן הילדים אשר חווים הרס נפשי.

בהתנהלות מעין זו, תהליך ניתוק הקשר בין אחד ההורים לבין הילדים נעשה תוך ביקורתיות מופגנת, העלאת האשמות שווא ולעיתים הגשת תלונות שווא במשטרה בצורה דרמטית ונטולת פרופורציה. הילדים שסופגים את כל השיח הרעיל הזה בוחרים צד של אחד ההורים ומפגינים עוינות כלפי ההורה האחר וחוסר רצון לשהות במחיצתו. כתוצאה מכך חל ניתוק מלא ומוחלט בין הילדים לבין הורה האחר והם אינו מוכנים לשום קשר איתו.

זהו מצב רעיל,פוגעני וקשה אשר יוצר בעיות רגשיות קשות אצל הילדים, אשר מוצאים עצמם בסיטואציה קשה, פוגענית, לא טבעית ואין להם את הכלים להתמודד איתה.

הימנעו בכל מחיר מיצירת ניכור הורי כלפי בן הזוג שלכם, זוהי פגיעה אשר עשויה לגרום נזק כמעט בלתי הפיך לנפשם של הילדים, היא אינה מכבדת אתכם ותעמיק את המשבר, תיצור חוסר אמון ותקשה על התהליך. זכרו, גם אם התגרשתם אין הדבר אומר שאתם צריכים לנקום, לפגוע או להרחיק את הילדים שלכם מבן הזוג שלכם.

עורך דין גירושין
קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו?

אולי יעניין אותך...

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

וזה מה שכתבו עלינו בגוגל…

לא סתם קןראים לה חגית לב, כי היא פשוט נותנת את הלב והנשמה שלה ללקוחות שלה. היא נמצאת שם, תמיד זמינה כשצריך אותה, נותנת מעצמה ונלחמת בשביל לקוחותיה. אני מרגיש בטוח כשהיא מגינה עלי ומרגיש שיש לי מי שיהיה שם בשבילי כשאני צריך. עו"ד אחרת לחלוטין, כזו שעושה שם טוב למקצוע.
Roy Kuper
Roy Kuper
02:51 05 Jun 20
הפנתי אליך חברה לגבי גירושים אזרחים הסכם הורות משותפת וחלוקת רכוש.עזרת לה עם הרבה סבלנות והמחירים הוגניםתודה לךאשמח להמשיך ולהמליץ
Jenya Noname
Jenya Noname
20:18 10 May 20
אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב??
Nava Ruso
Nava Ruso
08:23 07 May 20
הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו
שירן אסולין
שירן אסולין
21:42 05 May 20
היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב
כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה.סאם
Sam Zybert
Sam Zybert
09:21 30 Apr 20
לאחר גירושים לא פשוטים אני חייב להמליץ בחום על עו"ד חגית לב!!!!בתור עצמאי ואבא לשלושה היא סייע לי לשמור על פרנסתי ועל העסק וכל זאת תוך כדיי שהיא עזרה לנו להגיע לסכום הנכון והצודק מכל הבחינות בתשלומי המזונות.מניסיון, היא מספר אחת!תודה לכם חגית ויריב על הטיפול המסור והלא מתפשר!
Guy Levi
Guy Levi
22:09 29 Feb 20
חגית הייתה ללא ספק הרבה מעבר לעורכת דין מעולה!היא הייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך ועזרה לי לעבור את התקופה הקשה והמסובכת הזאת בחיי שנקראת תהליך גירושין.סייעה לי במלוא מובן המשמעות לצאת עם ידי על העליונה מהתהליך ושמרה על האינטרים שלי ושל משפחתי.ממליצה לכולם בחום על חגית! אל תחשבו פעמים
Michal Hirsh
Michal Hirsh
21:56 29 Feb 20
לעבור תהליך גירושין זה אף פעם לא קל, אבל בזכותך חגיתוש התהליך הזה נראה אחרת. היית לצידי שם לאורך כל הדרך, גם כשהוא לא רצה לשלם וגם שהילדים היו על הפרק. תמיד תמכת, עזרת, הרגעת וידעת איך ומה לעשות על מנת לצאת מהצרה.אין לי מילים לתאר כמה עזרת לי, החיים שלי היום נראים אחרת לגמריי ובעיקר בזכותך.סופר ממליצה על חגית! מכל הלב, אל תוותרו על הלווי שלה.
Mor Cohen
Mor Cohen
12:43 21 Feb 20
משרד עו"ד לב עזר לי המון בתביעת הגירושים שעברתי השנה, הם עשו את זה באופן מושלם, מקצועי ואישי. חגית אישית דאגה שלא ארגיש לבד באף חלק של התהליך וסייעה לי לעבור אותו בצורה הכי חזקה ועצמאית שיש.האינטרסים שלי נשמרו, המשפחה שלי עברה את זה בצורה טובה והכי חשוב הילדים שלי לא סבלו מתהליך מכוער ומגעיל שיכל להיגמר אחרת לגמרי.תודה חגית על היחס החם ועל השירות המעולה.ממליץ בחום!
Dor Rozen
Dor Rozen
12:34 21 Feb 20
הפניתי אל עו"ד חגית לב זוג שהחליט להתגרש ורצה לעשות את זה בדרך יפה ומכובדת, לשמור על בריאות נפשם של הילדים ולהשאר חברים גם אחרי הפרידה ולשלם מחיר שפוי לעו"ד. אחרי טיפולה המסור של עו"ד חגית לב התקשר הזוג לאודות לי ולפרגן למקצועיות ולמחיר ההוגן שגבתה מהם עו"הד חגית לב, הם שיבחו את היחס והכבוד לתהליך שהובילה עו"ד חגית. אשמח להמשיך ולהמליץ לכל דורש.
אילנה שניר
אילנה שניר
11:22 30 Dec 19
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

בדיקת כדאיות כלכלית לגירושים שלך

בפגישת ייעוץ מקיפה בת שעתיים:
תדע כמה מזונות ישולמו
תבין איך מתחלקת הפנסיה שלך
מה לעשות כדי להישאר עם הבית

נתכנן צעדים כלכליים מוקדמים שיאפשרו לך לקבל את המקסימום שמגיע לך

** שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יש לך שאלות ופחדים לגבי הליך גירושים?

הכנתי לך הדרכה שתאפשר לך להתכונן מראש, לדעת ממה להיזהר וכמובן איך להשיג את המקסימום שמגיע לך

* דיסקרטיות מלאה ומוחלטת