fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תומר שגילה שרוני, אשתו בוגדת בו

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים

הליך גירושין – הרקע

תומר ורוני נשואים מזה כ-3 שנים ולהם שני ילדים תאומים בני שנתיים וחצי. תומר כבר מזה מס’ חודשים מרגיש כי רוני מתרחקת ממנו, יוצאת הרבה לבלות עם חברותיה, פחות ופחות מסמסת לו במהלך היום, וגילויי החיבה ביניהם כמעט ונעלמו. תומר דיבר עם רוני על הנושא, אך רוני אמרה לו כי לא יודעת על מה הוא מדבר, היא עובדת קשה ומאד קשה לה לאחר יום עבודה וטיפול בילדים, לבלות עמו. 

תומר ניסה כל העת לעזור לרוני עד כמה שיכל, הוא אפילו הביא מטפלת לילדים וגם עוזרת בית, אך התנהגותה של רוני לא השתנתה. תומר חשב על רוני ועל הקשר ביניהם לילות שלמים, עד שיום אחד מחשבותיו לא נתנו לו מנוח וכאשר הטלפון של רוני צלצל, הוא ענה לשיחה. בצד השני ענה גבר אשר ניתק את השיחה מיד כאשר שמע את קולו של תומר. 

תומר ההמום החל לחשוד ברוני, והחליט להסתכל בהודעות ה-SMS האחרונות שלה, כשגילה את הגרוע מכל – רוני בוגדת בו עם עמית לעבודה. תומר החליט לעמת את הודעות ה-SMS עם רוני, אשר לא הכחישה והודתה ברומן המתנהל עם עמיתה לעבודה.

הטיפול

תומר מיד פנה אלי ושאל באופן כללי מה זכויות הגבר בהליך גירושין. לאחר מכן הוא סיפר לו אודות מעלליה של רוני אישתו ואמר שהשהות בביתו היא בלתי נסבלת והוא מעוניין לעזוב את הבית לפני הסכם הגירושין.

 הסברתי לו כי עצם עזיבתו את הבית לא תפגע בזכות הרכושית שלו, שכן זכויותיו בדירה לא ישתנו אם יבחר לעזוב. לשאלתו מהן זכויות האישה בהליך הגירושין, עניתי כי באופן כללי אישתו זכאית למחצית מהרכוש אשר נצבר מתחילת הנישואין, וכמובן למשמורת משותפת עם ילדיה, כמו כן הסברתי לו על תשלום מזונות קבוע וההלכות החדשות אשר ניתנו בבית המשפט לאחרונה.

 תומר הרגיש רגוע יותר, והחליט לדבר עם רוני על הנושא. כאשר הוא פנה לרוני, היא כבר ידעה במה מדובר והשתדלה להתחשב ברצונותיו. הוא אמר לה כי הוא מעוניין לעזוב את הבית באופן מיידי, ומתעתד להגיש תביעה לגירושין בהקדם האפשרי.

 הוא עוד אמר לה שעם כל הרצון הטוב הוא לא מעוניין לשהות עמה באותו הבית, שכן פגעה בו מאד במעשיה. רוני הבינה את תחושותיו של תומר, שוחחה עמו ושניהם החליטו כי מוטב לו לא יתגוששו בבית המשפט וינסו להגיע להסכם גירושין ראוי אשר יכבד את רצונות שניהם.

התוצאה

בני הזוג החליטו לשכור עורך דין אשר ייצג אותם בהליך הגישור, גם רוני וגם תומר החליטו כי תהליך הגירושין כואב מדי ורגיש מדי מכדי לעבור אותו לבד, ללא ייצוג. הם פנו לגישור, ופגישה אחר פגישה ניסו להגיע להסכם גירושין אשר יספק את שניהם.

 עמדו שני נושאים עיקריים על הפרק, חלוקת הדירה והסדרי שהות. בעניין המשמורת, החליטו יחד רוני ותומר כי מוטב לילדים ששני ההורים יהיו נוכחים בחייהם, ועל כן החליטו על משמורת משותפת. 

תומר מצידו אמר כי במידה והמשמורת משותפת אין הוא צריך לשלם מזונות כלל, אבל רוני לא הסכימה. היא מאד חששה להתחיל בחיים חדשים ללא עזרתו הכלכלית של תומר. כאשר שוחחו על חלוקת הדירה, רוני הסבירה לתומר שלה ולילדים אין איפה לגור, והיא לא תוכל לעמוד כלכלית בדמי השכירות. לאחר מספר פגישות אשר הובילו למבוי סתום, החליטו השניים כי הדירה תישאר בידי רוני, ותומר יוותר על חלקו, אך בכך היא מוותרת על מזונות הילדים. רוני הסכימה, והשניים חתמו על הסכם גירושין.

 עם הסכם הגירושין הם פנו לבית המשפט אשר נתן לו תוקף של פסק דין.

לסיכום

במקרה זה בני הזוג הבינו כי מלחמות בבית המשפט לא יקדמו אותם, ומוטב להם ולילדיהם המשותפים להגיע להבנות ויחתמו על הסכם גירושין אשר ישקף את כל המחלוקות ביניהם.

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים
 • הפניתי לחגית חבר והוא היה סופר מרוצה מהמקצועיות, השירות האנושי, התמיכה הנפשית בהתמודדות עם התהליך הלא פשוט, וכמובן מהתוצאות! מומלץ בחום! שלא תזדקקו, אבל אם ח"ח כן, לפנות רק לחגית!

  Avi Krainer Avatar Avi Krainer
  20/12/2019
 • עו"ד חגית לב, היא לפני הכל קסם של אישיות!! 🌸🌸🌸🌸 היא סובלנית, אכפתית, רגישה , מסורה ונאמנה ללקוח ולעבודתה.אישה מדהימה עם המון נתינה ולב ענק. חגית מאוד מקצועית ועזרה לי לפני 5 שנים כשהייתי בהליכי גירושין מתקדמים, יעצה ונתנה לי מס' טיפים על מנת שאעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר ובקלות בבית הדין הרבני. היה לי מזל גדול שפניתי אליה, כיוון שעו"ד שליוותה אותי בהתחלה, החסירה ממני פרטים ולא נתנה לי את כל המידע והאינפורמציה. חגית דאגה לי ובזכותה תהליך הגירושין שלי עבר בשלום. בשנה האחרונה , פניתי לחגית שוב בענייני תהליך הורות משותפת שהתחלתי ובכוונתי להמשיך אצלה.כן ירבו כמוה !! ממליצה בחום ובאהבה לפנות אליה . בברכה, טליה לוי

  tali levy Avatar tali levy
  20/07/2022
 • הפניתי לחגית חברה שלי שבעלה הפעיל כלפיה אלימות כלכלית ״וסגר לה את כל הברזים״. חגית ליוותה אותה בהצלחה והשיגה עבורה בהסכם הגירושין 50% זכויות מהווילה במושב וזאת למרות הסכם ממון שהיה לפני הנישואים. שמח להמליץ על עו״ד חגית לב שמטפלת בנואעם רגישים אלו ברכות ובמקצועיות

  Ori Segev Avatar Ori Segev
  20/12/2018
 • תודה לך על הטיפול המסור הליווי האישי את עורכת דין עם לב גדול

  סעאידה נידאל Avatar סעאידה נידאל
  20/12/2019
 • חגית תודה על הסבלנות וההסברים הנפלאים שעזרו לי להבין את התהליך ולהצליח ולהגיע לתוצאות הרצויות

  ‫טוני ירון ”הזברה“ אנטניר‬‎ Avatar ‫טוני ירון ”הזברה“ אנטניר‬‎
  20/12/2019
 • לומדת לעומק את המקרה ואת הבנאדם מנסה לפתור סוגיות בדרכי נועם מבינה ומכירה את השטח ואת האנשים מלווה בסבלנות ענקית והכי חשוב - עו"ד עם נשמה

  Ofir Zeitoun Avatar Ofir Zeitoun
  20/07/2022
 • תודה רבה לך חגית על הליווי המסור והאישי - את בטח לאה עורכת דין רגילה - אשמח לןהמליץ בלב שלם

  adi mishani Avatar adi mishani
  20/12/2020
 • Mirit Simon Avatar Mirit Simon
  20/12/2019
 • תודה לך חגית על הייעוץ המקצועי והליווי האישי. אני מרגיש שקיבלתי תמורה מלאה לכסף שלי. אשמח להמליץ בחום על האנושיות שלך ועל התוצאה המצויינת שהשגת עבורי

  dudi darzi Avatar dudi darzi
  20/12/2020
 • הפנתי חברה קרובה ויקרה שלי לקבלת ייעוץ משפטי במשרדה של עו"ד חגית לב . החברה סיפרה לי שחגית הייתה קשובה, והרגיעה אותה וניסתה למצוא דרך למנוע את פירוק המשפחה ולא ראתה אותה כפנקס צ'קים מהלך. אשמח להמליץ ולהפנות שוב בלב שלב

  יעלי רהב-סיון Avatar יעלי רהב-סיון
  20/12/2015