fbpx

שליטה מלאה ברכוש והכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

חותם אמינות דן וברדסטריט של עורכתדין לעינייני משפחה חגית לב

שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

חותם אמינות דן וברדסטריט של עורכתדין לעינייני משפחה חגית לב

לתאום פגישת ייעוץ אישית

אשתו החליטה לסגור את העסק כדי להימנע מחלוקתו

תוכן עניינים

הסכם גירושין, כמה חזירה אפשר להיות ?

בני לא באמת שאל, אלא שחרר קיטור. זה קורה לרבים כמותו, שמנצלים את פגישות הייעוץ שאני עורכת כדי לשחרר מעט מטען רגשי שמתלווה למצב שלהם. בני אמנם היה מודע שיחסיו עם רות אשתו מעורערים, וגירושין בהחלט עומדים על הפרק, ויחד עם זאת, היא הצליחה להפתיע אותו, כאשר החלה בהליכים משפטיים מולו. העובדה שזה בא לו בהפתעה, חייבה אותו למהר אל משרדי כדי לקבל מענה מקצועי מהיר ולהגיב בצורה הולמת.

"לכי תדעי כמה זמן היא כבר מתכננת את המהלך הזה ?!" גם זאת לא הייתה באמת שאלה.

רות דרשה לקבל 50% משווי העסק של בני ובמקביל טענה רות שבני לא אמור לקבל 50% משווי העסק שלה.

"היא רושמת שהעסק שלה הוקם לאחר מועד הקרע" השתעשעתי מזה שבני מנסה לגרום לי לראות מושג משפטי.

רות טענה שלבני יש עסק מאד מצליח וכולי וכולי, אבל היא "שכחה" לציין בתביעת הגירושין שגם לה יש עסק, היא טענה שלבני לא מגיעות שום זכויות בעסק שלה, כי העסק נוסד לאחר שהם נפרדו ולכן לא מגיע לבני 50% מהשווי שלו.

(מועד הקרע הוא מונח משפטי שיש עליו ולגביו הרבה פסיקות סותרות והוא מועד לפרשנויות רבות – מועד הקרע יכול להיות: מתי שהוגשה תביעה, מתי שנחתם הסכם גירושין, מתי שנסגר החשבון המשותף, מתי שאחד הצדדים עזב את הבית ועוד ).

כבר בדיון הראשון בבית המשפט התהפכו היוצרות, כשהצלחתי להוכיח שלבני אין בכלל זכויות בעסק, כלומר הוא למעשה מוגדר כמנכ"ל בחברה משפחתית והוא עובד כשכיר בעסק הזה.

למרות שרות לוותה בצוות של עו"ד לוחמניים זה לא עזר לה, כי בסופו של יום בשקט בשקט בצורה מאד מתוחכמת וחכמה הצלחתי להוכיח דברים אחרים ובית המשפט צידד בגישה שלי ולא בגישה של העו"ד של רות.

ככה יצא שכרה של רות בהפסדה כיוון שבמשא ומתן שקדם לתביעת הגירושין רות התנהגה בצורה לוחמנית, כוחנית, באה מאד מאד "מנופחת" ואפילו מתנשאת.

לסיכום, הוכחתי שמועד הקרע היה מועד שונה מהמועד שרות טענה – וכך יצרנו שיח חדש על מועד קרע חדש. כך יצא שלבני כן מגיע 50% משווי העסק של רות ולרות לא מגיע דבר מהעסק המשפחתי של בני.

זה כבר התפקיד שלי איך להציג את הכל בבית משפט, ולהמחיש את הטענה המרכזית של בני, כי הנסיבות הללו אינן מקריות. היום אני יכולה להגיד שזה הצליח. בני קיבל הסכם גירושין שאפשר לו מצד אחד לשמור גם על זכויותיו בבית, ומצד שני להישאר בשליטה כלכלית וניהולית בעסק שלו.
הנחיה והובלה אסטרטגית שתוכננה מראש מונעת נזקים כספיים וכלכליים גם כאשר הצד השני הפעיל לחצים בלתי צפויים.

אני תמיד אומרת: תעשו הכל כדי לשמור על הנישואים שלכם, אולם במידה והחלטתם להיפרד אז לפחות תעשו את זה נכון.

מרגש אותי להיכנס למשרד כל בוקר ולראות בקיר מכתבי התודה
את כל הערך הגבוה והתועלת שהענקתי ללקוחותי

** כמובן שהשמות המלאים והמכתבים המקוריים נשמרים בספר לקוחות אישי במשרדנו ולא מפורסמים

מכתבי תודה וחוות דעת מלקוחות

קיבלת החלטה להתגרש או תביעת גירושין?

לכל אמירה ופעולה שלך יש השפעה גם על התהליך וגם על התוצאה ולכן בפגישה אתן לך תשובות והנחיות בהתאם למקרה האישי שלך.

​לפגישת ייעוץ אישית ודיסקרטית:

אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות מדהימות
וזה מה שיש להם להגיד על זה....
" נפלה בחלקי הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד חגית לב. אמנם להתגרש זה לא הכי נעים, אבל חגית הדריכה בחכמה והרגיעה בהרבה סבלנות, אני חושב שזה הזמן להודות לך חגית. "
תומר ג.
" היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. "
מיכל ז.
" הידע לנהל מו״מ בלי התלהמות והמקצועיות הרבה מציבים אותה כאחת מעורכות הדין שאתם רוצים שתהיה לצידכם ולצד הילדים שלכם בתהליך הגירושין תודה חגית. מעריך ואוהב אותך. "
יוסי ס.
" בתקופה לא פשוטה בחיים חגית הייתה קול השפיות, עם המון רגש אמפתיה וסבלנות, ליוותה, הכילה ותמכה והביאה לתוצאה מתאימה לכולנו. ממליצה בחום. "
מירב מ.
" הגעתי לחגית ומצאתי חברה ואוזן קשבת. חגית היא הרבה מעבר לעורכת דין. היא אדם שעובד למענך ומשקיע בשבילך מהנשמה מעריכה ומוקירה. "
נינה כ.
" תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב "
יונתן ו.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית, לדעת ולהבין מה לעשות מעתה ואילך,
מה חשוב לקחת בחשבון ומה האתגרים המיידים

גירושין  זה מסובך….  

אך ההיבט הכלכלי הוא דבר אחד שאינך צריך לדאוג לגביו.

אני עורכת דין גירושין ומשפחה בעלת ניסיון רב ורקורד הצלחה מוכח.

תקבל את המקסימום שמגיע לך

Call Now Button