fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אשתו החליטה לסגור את העסק כדי להימנע מחלוקתו

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים

הסכם גירושין, כמה חזירה אפשר להיות ?

בני לא באמת שאל, אלא שחרר קיטור. זה קורה לרבים כמותו, שמנצלים את פגישות הייעוץ שאני עורכת כדי לשחרר מעט מטען רגשי שמתלווה למצב שלהם. בני אמנם היה מודע שיחסיו עם רות אשתו מעורערים, וגירושין בהחלט עומדים על הפרק, ויחד עם זאת, היא הצליחה להפתיע אותו, כאשר החלה בהליכים משפטיים מולו. העובדה שזה בא לו בהפתעה, חייבה אותו למהר אל משרדי כדי לקבל מענה מקצועי מהיר ולהגיב בצורה הולמת.

"לכי תדעי כמה זמן היא כבר מתכננת את המהלך הזה ?!" גם זאת לא הייתה באמת שאלה.

רות דרשה לקבל 50% משווי העסק של בני ובמקביל טענה רות שבני לא אמור לקבל 50% משווי העסק שלה.

"היא רושמת שהעסק שלה הוקם לאחר מועד הקרע" השתעשעתי מזה שבני מנסה לגרום לי לראות מושג משפטי.

רות טענה שלבני יש עסק מאד מצליח וכולי וכולי, אבל היא "שכחה" לציין בתביעת הגירושין שגם לה יש עסק, היא טענה שלבני לא מגיעות שום זכויות בעסק שלה, כי העסק נוסד לאחר שהם נפרדו ולכן לא מגיע לבני 50% מהשווי שלו.

(מועד הקרע הוא מונח משפטי שיש עליו ולגביו הרבה פסיקות סותרות והוא מועד לפרשנויות רבות – מועד הקרע יכול להיות: מתי שהוגשה תביעה, מתי שנחתם הסכם גירושין, מתי שנסגר החשבון המשותף, מתי שאחד הצדדים עזב את הבית ועוד ).

כבר בדיון הראשון בבית המשפט התהפכו היוצרות, כשהצלחתי להוכיח שלבני אין בכלל זכויות בעסק, כלומר הוא למעשה מוגדר כמנכ"ל בחברה משפחתית והוא עובד כשכיר בעסק הזה.

למרות שרות לוותה בצוות של עו"ד לוחמניים זה לא עזר לה, כי בסופו של יום בשקט בשקט בצורה מאד מתוחכמת וחכמה הצלחתי להוכיח דברים אחרים ובית המשפט צידד בגישה שלי ולא בגישה של העו"ד של רות.

ככה יצא שכרה של רות בהפסדה כיוון שבמשא ומתן שקדם לתביעת הגירושין רות התנהגה בצורה לוחמנית, כוחנית, באה מאד מאד "מנופחת" ואפילו מתנשאת.

לסיכום, הוכחתי שמועד הקרע היה מועד שונה מהמועד שרות טענה – וכך יצרנו שיח חדש על מועד קרע חדש. כך יצא שלבני כן מגיע 50% משווי העסק של רות ולרות לא מגיע דבר מהעסק המשפחתי של בני.

זה כבר התפקיד שלי איך להציג את הכל בבית משפט, ולהמחיש את הטענה המרכזית של בני, כי הנסיבות הללו אינן מקריות. היום אני יכולה להגיד שזה הצליח. בני קיבל הסכם גירושין שאפשר לו מצד אחד לשמור גם על זכויותיו בבית, ומצד שני להישאר בשליטה כלכלית וניהולית בעסק שלו.
הנחיה והובלה אסטרטגית שתוכננה מראש מונעת נזקים כספיים וכלכליים גם כאשר הצד השני הפעיל לחצים בלתי צפויים.

אני תמיד אומרת: תעשו הכל כדי לשמור על הנישואים שלכם, אולם במידה והחלטתם להיפרד אז לפחות תעשו את זה נכון.

מרגש אותי להיכנס למשרד כל בוקר ולראות בקיר מכתבי התודה
את כל הערך הגבוה והתועלת שהענקתי ללקוחותי

** כמובן שהשמות המלאים והמכתבים המקוריים נשמרים בספר לקוחות אישי במשרדנו ולא מפורסמים

מכתבי תודה וחוות דעת מלקוחות

קיבלת החלטה להתגרש או תביעת גירושין?

לכל אמירה ופעולה שלך יש השפעה גם על התהליך וגם על התוצאה ולכן בפגישה אתן לך תשובות והנחיות בהתאם למקרה האישי שלך.

​לפגישת ייעוץ אישית ודיסקרטית:

אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות מדהימות
וזה מה שיש להם להגיד על זה....
" נפלה בחלקי הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד חגית לב. אמנם להתגרש זה לא הכי נעים, אבל חגית הדריכה בחכמה והרגיעה בהרבה סבלנות, אני חושב שזה הזמן להודות לך חגית. "
תומר ג.
" היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. "
מיכל ז.
" הידע לנהל מו״מ בלי התלהמות והמקצועיות הרבה מציבים אותה כאחת מעורכות הדין שאתם רוצים שתהיה לצידכם ולצד הילדים שלכם בתהליך הגירושין תודה חגית. מעריך ואוהב אותך. "
יוסי ס.
" בתקופה לא פשוטה בחיים חגית הייתה קול השפיות, עם המון רגש אמפתיה וסבלנות, ליוותה, הכילה ותמכה והביאה לתוצאה מתאימה לכולנו. ממליצה בחום. "
מירב מ.
" הגעתי לחגית ומצאתי חברה ואוזן קשבת. חגית היא הרבה מעבר לעורכת דין. היא אדם שעובד למענך ומשקיע בשבילך מהנשמה מעריכה ומוקירה. "
נינה כ.
" תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב "
יונתן ו.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית, לדעת ולהבין מה לעשות מעתה ואילך,
מה חשוב לקחת בחשבון ומה האתגרים המיידים

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים
 • הפנתי חברה קרובה ויקרה שלי לקבלת ייעוץ משפטי במשרדה של עו"ד חגית לב . החברה סיפרה לי שחגית הייתה קשובה, והרגיעה אותה וניסתה למצוא דרך למנוע את פירוק המשפחה ולא ראתה אותה כפנקס צ'קים מהלך. אשמח להמליץ ולהפנות שוב בלב שלב

  יעלי רהב-סיון Avatar יעלי רהב-סיון
  20/12/2015
 • כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה. סאם

  Sam Zybert Avatar Sam Zybert
  20/12/2020
 • תודה לך על הטיפול המסור הליווי האישי את עורכת דין עם לב גדול

  סעאידה נידאל Avatar סעאידה נידאל
  20/12/2019
 • עו"ד חגית לב, היא לפני הכל קסם של אישיות!! 🌸🌸🌸🌸 היא סובלנית, אכפתית, רגישה , מסורה ונאמנה ללקוח ולעבודתה.אישה מדהימה עם המון נתינה ולב ענק. חגית מאוד מקצועית ועזרה לי לפני 5 שנים כשהייתי בהליכי גירושין מתקדמים, יעצה ונתנה לי מס' טיפים על מנת שאעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר ובקלות בבית הדין הרבני. היה לי מזל גדול שפניתי אליה, כיוון שעו"ד שליוותה אותי בהתחלה, החסירה ממני פרטים ולא נתנה לי את כל המידע והאינפורמציה. חגית דאגה לי ובזכותה תהליך הגירושין שלי עבר בשלום. בשנה האחרונה , פניתי לחגית שוב בענייני תהליך הורות משותפת שהתחלתי ובכוונתי להמשיך אצלה.כן ירבו כמוה !! ממליצה בחום ובאהבה לפנות אליה . בברכה, טליה לוי

  tali levy Avatar tali levy
  20/07/2022
 • חגית ליוותה אותי במשך כמעט 3 שנים בתיק מורכב ואינטנסיבי. חגית ליוותה אותי מבוקר ועד ליל, תמיד סבלנית, קשובה, שולטת בכל הפרטים, והכי חשוב - מקצוענית מאין כמותה. אם הייתי צריך לעבור חלילה שוב את המסע הזה, הייתי בוחר בה ללא צל של ספק. אומרים שבמסע משפטי, מעבר למקצוענות ומקצועיות, צריך גם חבר שידע היכן ללחוץ והיכן להרפות - אז אם הגעתם לכאן, יש לכם את המלצתי החמה!

  Guy Shalom Avatar Guy Shalom
  20/12/2020
 • הפניתי לחגית חבר טוב . הוא הגיע לייעוץ מפוחד וחושש מעתידו הכלכלי. בפגישה חגית הסבירה לו בבהירות ובמקצועיות את כל השלבים בתהליך והרגיעה אותו. לאחר הפגישה הוא הודה לי על ההפניה .

  b-digitali Avatar b-digitali
  20/12/2017
 • Nadav Raz Avatar Nadav Raz
  20/12/2015
 • תודה רבה על הכל, את מדהימה, אין מילים

  Idan Levy Doron Avatar Idan Levy Doron
  20/12/2019
 • לומדת לעומק את המקרה ואת הבנאדם מנסה לפתור סוגיות בדרכי נועם מבינה ומכירה את השטח ואת האנשים מלווה בסבלנות ענקית והכי חשוב - עו"ד עם נשמה

  Ofir Zeitoun Avatar Ofir Zeitoun
  20/07/2022
 • לעו"ד חגית לב אני רוצה להודות לחגית על השירות המקצועי, הסבלני והמסור לאורך כל הדרך. על התמיכה והדאגה והגישה המדהימה! אין כמוך.

  Ruzana Boruhov Avatar Ruzana Boruhov
  20/06/2022