fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חלוקת נכסים בגירושין

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים

חלוקת נכסים בגירושין באה לידי ביטוי בהסכם הגירושים

אני חגית לב, עו"ד לענייני משפחה ואני כאן כדי להדריך אתכם צעד אחרי צעד בצעדים הראשונים בהליך הגירושין שלכם.

כאן אני רוצה לדבר אתכם על נושא חשוב מאד בגירושין – התחום הכלכלי. לא פעם אני נתקלת במתגרשים שמגיעים לתהליך מבלי שהם יודעים על היקף הנכסים והכספים המשותפים שיש להם וזוהי טעות בסיסית שיש חובה להימנע ממנה.

אחד התחומים המרכזיים שתהליך גירושין משפיע עליו הוא התחום הכלכלי. שני בני הזוג נדרשים לרוב לוויתורים ולירידה מסויימת ברמת החיים מבחינה כלכלית, לכן חשוב לבצע את הפרידה בצורה נכונה מבחינה כספית.

על מנת שתוכלו לשמור על הזכויות הכספיות שלכם ולקבל את מה שמגיע לכם בצורה הוגנת ומלאה, חשוב לדעת בצורה מקיפה מה מכלול הכספים, הנכסים והזכויות הרשומים על שם כל אחד מהצדדים.

לאחר קבלת התמונה הכלכלית המלאה, פונים לאקטואר, כדי שיבצע חוות דעת אודות מכלול הכספים והזכויות בהתאם לחלופות החלוקה המקובלות בדין במקרה של גירושין.

במידה ולא תדעו בדיוק מה היקף הנכסים המשותפים שלכם ומה המשאבים הכספיים שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מפסידים כספים ואת חלקכם בנכסים המשותפים.

מומלץ מאוד להיעזר בעו"ד לענייני משפחה שיעזור לכם לקבל תמונת מצב כלכלית מדוייקת ולהבטיח שהזכויות שלכם יישמרו מבחינה פיננסית לאורך כל התהליך.

עו"ד לענייני משפחה ידע כיצד לאתר נכסים וכספים וכיצד לקבוע בהתאם לחוות הדעת מה שווי הנכסים והכספים שנצברו במשך השנים ולהציג לכם את התמונה האמיתית ולפיה מה האפשרויות הכלכליות העומדות בפניכם.

תרגישו נוח לפנות אלי בהמשך במידת הצורך 

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים
 • הפנתי חברה קרובה ויקרה שלי לקבלת ייעוץ משפטי במשרדה של עו"ד חגית לב . החברה סיפרה לי שחגית הייתה קשובה, והרגיעה אותה וניסתה למצוא דרך למנוע את פירוק המשפחה ולא ראתה אותה כפנקס צ'קים מהלך. אשמח להמליץ ולהפנות שוב בלב שלב

  יעלי רהב-סיון Avatar יעלי רהב-סיון
  20/12/2015
 • sharon ruso Avatar sharon ruso
  20/12/2018
 • הפנית לחגית חבר שפחד על העסק שלו בהליך גירושין - בגלל דיסקרטיות אני כותב בשמו. חגית עזרה לו לשמור על העסק שלו ולקבל את מלוא הזכויות בו. יש כאן אשת מקצוע לא פחות ממדהימה שדואגת לנושא כ"כ רגיש, לכן אם למישהו כאן יש התלבטות - שלא תהיה. בנוסף ארצה למסור בשמו תודה רבה לחגית על האכפתיות והמענה.

  תומר פורת Avatar תומר פורת
  20/12/2021
 • עורכת דין מספר אחת, ממליצה בחום

  רחל לב Avatar רחל לב
  20/12/2019
 • הפנתי לחגית ידידה טובה שלי לייעוץ משפטי עקב סכסוך משפחתי עם בעלה, חגית הזמינה את בעלה של החברה שפגישת גישור, והצליחה לגשר בינהם ולאפשר להם להיפרד יפה, בפרק זמן קצת יחסית, תודה חגית - שמח להמליץ בחום על שירותיך

  שקד רויטלמן Avatar שקד רויטלמן
  20/12/2019
 • אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב🙏🏼

  Nava Ruso Avatar Nava Ruso
  20/12/2020
 • כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה. סאם

  Sam Zybert Avatar Sam Zybert
  20/12/2020
 • רציתי להגיד לך פשוט תודה את מדהימה ומקצועית

  רחל לב Avatar רחל לב
  20/12/2019
 • תודה לך חגית על הייעוץ המקצועי והליווי האישי. אני מרגיש שקיבלתי תמורה מלאה לכסף שלי. אשמח להמליץ בחום על האנושיות שלך ועל התוצאה המצויינת שהשגת עבורי

  dudi darzi Avatar dudi darzi
  20/12/2020
 • Mirit Simon Avatar Mirit Simon
  20/12/2019