חגית לב עו"ד לענייני משפחה וגירושין

20 שנות ניסיון, 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך!!!

לתאום פגישת ייעוץ אישית

רוצה הליך גירושין מהיר ולהשיג את המקסימום? המידע מעודכן 2021

תוכן עניינים

קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש?

ברור שיש לך מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף! אתה עלול לאבד את השליטה בעסק שלך, בחופש שלך ובקשר עם הילדים אם לא תנהל את העניינים בחוכמה. עם ניסיון של 2 עשורים בהשגת הסכמי גירושין הוגנים אני אענה לך מראש על חלק גדול מהשאלות והחששות שלך ואראה לך איך להימנע מבעיות משפטיות וכלכליות.

הליך גירושין מהיר


הרבה זוגות העומדים בפני גירושין מחפשים את הדרך הקלה, הזריזה והיעילה ביותר לעשות זאת, כלומר, מחפשים הליך גירושין מהיר. האם יש דבר כזה בכלל? תוך כמה זמן בממוצע הליך גירושין אמור להסתיים? ומה עושים כאשר בני הזוג אינם מסכימים רק על נושא אחד מכלל הנושאים של הליך הגירושין כגון מזונות הילדים.

גירושים מהירים


גירושים מהירים יכולים להתרחש במקרה ויש הסכמה בין בני הזוג על הנושאים הכרוכים בגירושין כמו משמורת, מזונות חלוקת רכוש ועוד. ככל שההסכמות הן יותר נרחבות, כך הגירושין יהיו מהירים יותר. בעניין זה, גירושים מהירים יכולים לקרות במקרה ובני הזוג החליטו לגבש בעצמם הסכם גירושין המשקף את רצונותיהם בכל הנושאים הנוגעים לנסיבות המקרה הפרטי שלהם. במידה ובני הזוג גיבשו הסכם גירושין כזה, יוכלו לגשת עם אותו הסכם ולאשר אותו בבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני. תהליך אישור ההסכם אינו תהליך ארוך.

במידה ואין הסכמות בין בני הזוג, עימותים והתכתשות הצדדים בבית המשפט או בבית הדין הרבני יכולה לארוך תקופה ארוכה, יחד עם בזבוז כסף ואנרגיה. חשוב לזכור שהליך גירושין ארוך, עלול לפגוע גם בילדים אשר בכל מקרה העובדה כי הוריהם נפרדים אינה פשוטה להם. למרות שאינטרס של שני בני הזוג הוא לסיים כמה שיותר מהר את הליך הגירושין ולצאת לדרך חדשה על מנת להתחיל בחיים חדשים, חשוב שלא ימהרו בני הזוג ויוותרו או יתפשרו רק על מנת לסיים את הליך הגירושין כמה שיותר מהר.

זוג אשר מגיע לישיבת גישור על מנת לחתום על הסכם גירושין, ועל מנת שהסכם הגירושין ייחתם במהירות האפשרית מסכים על סעיפים, אך לא בלב שלם, בסופו של דבר יאלץ לחיות עם הסכם גירושין אשר לא משקף את רצונותיו. דבר זה אינו רצוי על מי מהצדדים. למרות שגישור הינו הליך שנעשה מתוך בחירה וידידותי באופן יחסי, חשוב להיות מיוצג על ידי עורך דין אשר ישמור על אינטרס הצדדים בצורה הטובה ביותר, על מנת להגיע להסכם הגירושין הטוב ביותר בעבור הלקוח.

הליך גירושים מהיר


אין אנו יודעים כמה זמן וכיצד יגמר הליך גירושין כזה או אחר, הדבר תלוי בצדדים, בעורכי דינם, בבית המשפט או בבית הדין הרבני, בנסיבות הקיימות ובהתאם לכל מקרה ומקרה. אין נוסחה או שיטה לסיום הליך הגירושין בתוך זמן קצר. אך עם זאת, ידוע כי כמו כל הליך משפטי אחר, גם הליך גירושין יגמר מהר יותר באם הצדדים ההליך יעשה בהסכמה. רוב הבעיות, המריבות והוויכוחים בין הצדדים, מתחילים ברגע שנותנים לאגו לנהל את התהליך הסכמות בין בני הזוג, אז מתחילות התכתשויות ועימותים בבית המשפט או בבית הדין ואת כדור השלג הזה קשה לעצור.

גירושין בהסכמה


גם במקרים בהם בני הזוג מסכימים כי אין הם יכולים לגור יותר זה עם זו ולחיות במשותף, ואף מסכימים על חלוקת הרכוש בנסיבות העניין, באם קיימים ילדים משותפים הכל הופך למסובך יותר. הילדים הינם דבר יקר אם לא הדבר היקר לנו ביותר, ותהליך גירושין יכול "להיתקע" חודשים אם לא שנים, אם בני הזוג המתגרשים אינם מסכימים בעניין משמורת משותפת או דמי מזונות ילדים. על כן, באם בני זוג מעוניינים בהליך גירושין מהר, חשוב כי יעשו מאמצים רבים על מנת להגיע להבנות, פשרות והסכמות בכל הנושאים הנוגעים לגירושין, כולל הילדים ולכן עדיף גישור בגירושין.


תהליך גירושים


עצם רעיון הגירושין עצמן, אינו דבר אשר אנחנו מרגישים בנח עמו. גירושין אינם דבר מהנה וכל אחד ירצה לסיים הליך זה במהירות האפשרית ובתוצאות הטובות ביותר לטובתו. הליך גירושין אחד אינו דומה להליך גירושין אחר, וקשה להעריך איך ומתי ההליך יסתיים.

הליך גירושין הוא לעיתים דיני נפשות של ממש, וככזה, יש צורך להיערך בהתאם ולבחור ייצוג מתאים והולם. על כן, עוד בטרם בן זוג מחליט לבשר לבן זוגו אודות החלטתו לשים קץ לנישואיו, רצוי כי יבדוק את עורכי הדין הקיימים ויבחר לעצמו עורך דין המתמחה בתחום דיני המשפחה ובעל ניסיון בתחום הגירושין וכל הנושאים הכרוכים בגירושין. עורך דין גירושין יוכל לשמור על האינטרסים של הלקוח שלו בהליך, ויביא את התוצאות הטובות ביותר עבורו.

מגשר גירושין


בטרם בני הזוג יפנו להגשת תביעת בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה, רצוי שינסו למצות הליך של גישור, הידברות והקשבה. באמצעות מגשר לגירושין, בני הזוג יכולים לנסות להגיע להסכמות ולגבש הסכם גירושין נוח אשר ישקף את רצונותיהם. במידה ובני הזוג יחתמו על הסכם גירושין, כל שיצטרכו לעשות הוא לגשת לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני אשר לאחר מספר בדיקות, יתן להסכם הגירושין תוקף של פסק דין אשר יחייב את שניהם.

הסכם ממון


אחד מהדברים אשר אנו יודעים בוודאות כי יביא להליך גירושין מהיר, הינו הסכם ממון. הסכם ממון הינו הסכם אשר בני הזוג עורכים על מנת להסדיר את יחסיהם הכלכליים והאישיים, ובמידה וקיים הסכם ממון, הרי שהלכת השיתוף או חוק יחסי ממון (בנסיבות העניין) לא יתקיימו. בעוד שבעבר הסכם ממון נחשב לחריג, הרי שהיום מדובר בהסכם משפטי אשר נפוץ בעולם המערבי ונכתב בדרך שגרה. על מנת שלהסכם ממון יהיה תוקף מחייב, עליו לעמוד במספר כללים. כדי שלהסכם ממון לפני חתונה יהא תוקף משפטי, לא מספיק שהצדדים יחתמו עליו, אלא יש לבצע תהליך של אישור משפטי על ידי: בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני או אצל רשם נישואין או נוטריון. ניתן לגבש הסכם ממון גם במהלך הנישואין, והוא יהיה מחייב לאחר אישור של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. הסיבה לאישורים הללו הינה כדי לוודא שבני הזוג חתמו על הסכם הממון מרצונם החופשי וללא כל לחץ או השפעה בלתי הוגנת על ידי מי מהצדדים. רק כאשר ישתכנע הגורם המאשר כי הצדדים חפצים באותו הסכם ממון, יקבל הוא תוקף מחייב. ברור וידוע כי הסכם ממון חוסך התכתשויות רבות וארוכות בבית המשפט, כספים, אנרגיות וזמן, ומבטיח את זכויות בני הזוג, בדיוק כפי שראו ורצו אותם עוד בטרם נישאו או חשבו על גירושין. חשוב כי הסכם הממון אשר נחתם לפני הנישואין או במהלכם, יכלול את כל הנושאים החשובים, על מנת שאם הצדדים יעשו בו ביום מן הימים שימוש, יגלו כי הוא עונה על צרכיהם.

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

לפני שמשיגים תוצאות מצויינות, צריך להכין מראש רשימה של הדברים שמוכנים לוותר עליהם ורשימה של דברים שלא מוכנים לוותר עליהם בשום אופן – התשובה המפורטת נמצאת באתר.

כדאי לבחור עו"ד שיש לכם ערכים דומים ותתחבר אליו, ברור שזמינות ומקצועיות חשובה אבל בשלב המקדים תוכל רק לראות המלצות וחוות דעת של לקוחות שלו – כנס לאתר ותראה את חוות הדעת שכתבו עלי בגוגל.

חשוב להכין רשימה של כל הנכסים ולאסוף חשבונות, פירוט אשראי ורשימה של כל החובות וההתחיבויות – מידע נוסף נמצא באתר.

זו שאלה שאפשר לענות עליה רק לאחר פגישת ייעוץ שבמהלכה עו"ד יבין את כל פרטי המקרה שלך ויוכל להמליץ לך על המקום שבו תקבל את התוצאות המתאימות במיוחד לך – כנס לאתר.

עורך דין גירושין
קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו?

אולי יעניין אותך...

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

וזה מה שכתבו עלינו בגוגל…

לא סתם קןראים לה חגית לב, כי היא פשוט נותנת את הלב והנשמה שלה ללקוחות שלה. היא נמצאת שם, תמיד זמינה כשצריך אותה, נותנת מעצמה ונלחמת בשביל לקוחותיה. אני מרגיש בטוח כשהיא מגינה עלי ומרגיש שיש לי מי שיהיה שם בשבילי כשאני צריך. עו"ד אחרת לחלוטין, כזו שעושה שם טוב למקצוע.
Roy Kuper
Roy Kuper
02:51 05 Jun 20
הפנתי אליך חברה לגבי גירושים אזרחים הסכם הורות משותפת וחלוקת רכוש.עזרת לה עם הרבה סבלנות והמחירים הוגניםתודה לךאשמח להמשיך ולהמליץ
Jenya Noname
Jenya Noname
20:18 10 May 20
אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב??
Nava Ruso
Nava Ruso
08:23 07 May 20
הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו
שירן אסולין
שירן אסולין
21:42 05 May 20
היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב
כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה.סאם
Sam Zybert
Sam Zybert
09:21 30 Apr 20
לאחר גירושים לא פשוטים אני חייב להמליץ בחום על עו"ד חגית לב!!!!בתור עצמאי ואבא לשלושה היא סייע לי לשמור על פרנסתי ועל העסק וכל זאת תוך כדיי שהיא עזרה לנו להגיע לסכום הנכון והצודק מכל הבחינות בתשלומי המזונות.מניסיון, היא מספר אחת!תודה לכם חגית ויריב על הטיפול המסור והלא מתפשר!
Guy Levi
Guy Levi
22:09 29 Feb 20
חגית הייתה ללא ספק הרבה מעבר לעורכת דין מעולה!היא הייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך ועזרה לי לעבור את התקופה הקשה והמסובכת הזאת בחיי שנקראת תהליך גירושין.סייעה לי במלוא מובן המשמעות לצאת עם ידי על העליונה מהתהליך ושמרה על האינטרים שלי ושל משפחתי.ממליצה לכולם בחום על חגית! אל תחשבו פעמים
Michal Hirsh
Michal Hirsh
21:56 29 Feb 20
לעבור תהליך גירושין זה אף פעם לא קל, אבל בזכותך חגיתוש התהליך הזה נראה אחרת. היית לצידי שם לאורך כל הדרך, גם כשהוא לא רצה לשלם וגם שהילדים היו על הפרק. תמיד תמכת, עזרת, הרגעת וידעת איך ומה לעשות על מנת לצאת מהצרה.אין לי מילים לתאר כמה עזרת לי, החיים שלי היום נראים אחרת לגמריי ובעיקר בזכותך.סופר ממליצה על חגית! מכל הלב, אל תוותרו על הלווי שלה.
Mor Cohen
Mor Cohen
12:43 21 Feb 20
משרד עו"ד לב עזר לי המון בתביעת הגירושים שעברתי השנה, הם עשו את זה באופן מושלם, מקצועי ואישי. חגית אישית דאגה שלא ארגיש לבד באף חלק של התהליך וסייעה לי לעבור אותו בצורה הכי חזקה ועצמאית שיש.האינטרסים שלי נשמרו, המשפחה שלי עברה את זה בצורה טובה והכי חשוב הילדים שלי לא סבלו מתהליך מכוער ומגעיל שיכל להיגמר אחרת לגמרי.תודה חגית על היחס החם ועל השירות המעולה.ממליץ בחום!
Dor Rozen
Dor Rozen
12:34 21 Feb 20
הפניתי אל עו"ד חגית לב זוג שהחליט להתגרש ורצה לעשות את זה בדרך יפה ומכובדת, לשמור על בריאות נפשם של הילדים ולהשאר חברים גם אחרי הפרידה ולשלם מחיר שפוי לעו"ד. אחרי טיפולה המסור של עו"ד חגית לב התקשר הזוג לאודות לי ולפרגן למקצועיות ולמחיר ההוגן שגבתה מהם עו"הד חגית לב, הם שיבחו את היחס והכבוד לתהליך שהובילה עו"ד חגית. אשמח להמשיך ולהמליץ לכל דורש.
אילנה שניר
אילנה שניר
11:22 30 Dec 19
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חזרה למעלה

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה ועוד…

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה