fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רוצה הליך גירושין מהיר ולהשיג את המקסימום? המידע מעודכן 2021

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים

אם הגעת לכאן זה אומר שאתה מחפש עורך דין לענייני משפחה
שילווה אותך בהליך גירושין מהיר
וישיג לך את המקסימום שמגיע לך, נכון ?

קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו !

ברור שיש לך מה להפסיד בהליך גירושים אם לא תתנהל בחוכמה.
לכל פעולה או אמירה שלך מעכשיו יש השפעה על התוצאה שתשיג.

אז הגעת למקום הנכון עבורך!קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש?

ברור שיש לך מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף! אתה עלול לאבד את השליטה בעסק שלך, בחופש שלך ובקשר עם הילדים אם לא תנהל את העניינים בחוכמה.

עם ניסיון של 2 עשורים בהשגת הסכמי גירושין הוגנים אני אענה לך מראש על חלק גדול מהשאלות והחששות שלך ואראה לך איך להימנע מבעיות משפטיות וכלכליות.

הליך גירושין מהיר

הרבה זוגות העומדים בפני גירושין מחפשים את הדרך הקלה, הזריזה והיעילה ביותר לעשות זאת, כלומר, מחפשים הליך גירושין מהיר.

האם יש דבר כזה בכלל?
תוך כמה זמן בממוצע הליך גירושין אמור להסתיים?
מה עושים כאשר בני הזוג אינם מסכימים בנושא עקרוני?

גירושים מהירים יכולים להתרחש במקרה ויש הסכמה בין בני הזוג על הנושאים הכרוכים בגירושין כמו משמורת, מזונות חלוקת רכוש ועוד.

ככל שההסכמות הן יותר נרחבות, כך הגירושין יהיו מהירים יותר. בעניין זה, גירושים מהירים יכולים לקרות במקרה ובני הזוג החליטו לגבש בעצמם הסכם גירושין המשקף את רצונותיהם בכל הנושאים הנוגעים לנסיבות המקרה הפרטי שלהם.

במידה ובני הזוג גיבשו הסכם גירושין כזה, יוכלו לגשת עם אותו הסכם ולאשר אותו בבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני. תהליך אישור ההסכם אינו תהליך ארוך.

במידה ואין הסכמות בין בני הזוג, עימותים והתכתשות הצדדים בבית המשפט או בבית הדין הרבני יכולה לארוך תקופה ארוכה, יחד עם בזבוז כסף ואנרגיה. חשוב לזכור שהליך גירושין ארוך, עלול לפגוע גם בילדים אשר בכל מקרה העובדה כי הוריהם נפרדים אינה פשוטה להם.

למרות שאינטרס של שני בני הזוג הוא לסיים כמה שיותר מהר את הליך הגירושין ולצאת לדרך חדשה על מנת להתחיל בחיים חדשים, חשוב שלא ימהרו בני הזוג ויוותרו או יתפשרו רק על מנת לסיים את הליך הגירושין כמה שיותר מהר.

זוג אשר מגיע לישיבת גישור על מנת לחתום על הסכם גירושין, ועל מנת שהסכם הגירושין ייחתם במהירות האפשרית מסכים על סעיפים, אך לא בלב שלם, בסופו של דבר יאלץ לחיות עם הסכם גירושין אשר לא משקף את רצונותיו.

דבר זה אינו רצוי על מי מהצדדים. למרות שגישור הינו הליך שנעשה מתוך בחירה וידידותי באופן יחסי, חשוב להיות מיוצג על ידי עורך דין אשר ישמור על אינטרס הצדדים בצורה הטובה ביותר, על מנת להגיע להסכם הגירושין הטוב ביותר בעבור הלקוח.

גירושים מהירים


אין אנו יודעים כמה זמן וכיצד יגמר הליך גירושין כזה או אחר, הדבר תלוי בצדדים, בעורכי דינם, בבית המשפט או בבית הדין הרבני, בנסיבות הקיימות ובהתאם לכל מקרה ומקרה.

אין נוסחה או שיטה לסיום הליך הגירושין בתוך זמן קצר. אך עם זאת, ידוע כי כמו כל הליך משפטי אחר, גם הליך גירושין יגמר מהר יותר באם הצדדים ההליך יעשה בהסכמה.

רוב הבעיות, המריבות והוויכוחים בין הצדדים, מתחילים ברגע שנותנים לאגו לנהל את התהליך הסכמות בין בני הזוג, אז מתחילות התכתשויות ועימותים בבית המשפט או בבית הדין ואת כדור השלג הזה קשה לעצור.

 

גירושין בהסכמה


גם במקרים בהם בני הזוג מסכימים כי אין הם יכולים לגור יותר זה עם זו ולחיות במשותף, ואף מסכימים על חלוקת הרכוש בנסיבות העניין, באם קיימים ילדים משותפים הכל הופך למסובך יותר.

הילדים הינם דבר יקר אם לא הדבר היקר לנו ביותר, ותהליך גירושין יכול "להיתקע" חודשים אם לא שנים, אם בני הזוג המתגרשים אינם מסכימים בעניין משמורת משותפת או דמי מזונות ילדים.

על כן, באם בני זוג מעוניינים בהליך גירושין מהר, חשוב כי יעשו מאמצים רבים על מנת להגיע להבנות, פשרות והסכמות בכל הנושאים הנוגעים לגירושין, כולל הילדים ולכן עדיף גישור בגירושין.

תהליך גירושים


עצם רעיון הגירושין עצמן, אינו דבר אשר אנחנו מרגישים בנח עמו. גירושין אינם דבר מהנה וכל אחד ירצה לסיים הליך זה במהירות האפשרית ובתוצאות הטובות ביותר לטובתו. 4

הליך גירושין אחד אינו דומה להליך גירושין אחר, וקשה להעריך איך ומתי ההליך יסתיים.

הליך גירושין הוא לעיתים דיני נפשות של ממש, וככזה, יש צורך להיערך בהתאם ולבחור ייצוג מתאים והולם.

רוצה לדעת איך מתגרשים

על כן, עוד בטרם בן זוג מחליט לבשר לבן זוגו אודות החלטתו לשים קץ לנישואיו, רצוי כי יבדוק את עורכי הדין הקיימים ויבחר לעצמו עורך דין המתמחה בתחום דיני המשפחה ובעל ניסיון בתחום הגירושין וכל הנושאים הכרוכים בגירושין. עורך דין גירושין יוכל לשמור על האינטרסים של הלקוח שלו בהליך, ויביא את התוצאות הטובות ביותר עבורו.

מגשר גירושין


בטרם בני הזוג יפנו להגשת תביעת בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה, רצוי שינסו למצות הליך של גישור, הידברות והקשבה. באמצעות מגשר לגירושין, בני הזוג יכולים לנסות להגיע להסכמות ולגבש הסכם גירושין נוח אשר ישקף את רצונותיהם.

במידה ובני הזוג יחתמו על הסכם גירושין, כל שיצטרכו לעשות הוא לגשת לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני אשר לאחר מספר בדיקות, יתן להסכם הגירושין תוקף של פסק דין אשר יחייב את שניהם.

 

הסכם ממון


במקרים בהם בני הזוג "אספו" הרבה רכוש לפני הנישואים, אחד מהדברים אשר אנו יודעים בוודאות כי יביא להליך גירושין מהיר, הינו הסכם ממון.

הסכם ממון הינו הסכם אשר בני הזוג עורכים על מנת להסדיר את יחסיהם הכלכליים והאישיים.

במידה וקיים הסכם ממון, הרי שהלכת השיתוף או חוק יחסי ממון (בנסיבות העניין) לא יתקיימו. בעוד שבעבר הסכם ממון נחשב לחריג, הרי שהיום מדובר בהסכם משפטי אשר נפוץ בעולם המערבי ונכתב בדרך שגרה.

על מנת שלהסכם ממון יהיה תוקף מחייב, עליו לעמוד במספר כללים. כדי שלהסכם ממון לפני חתונה יהא תוקף משפטי, לא מספיק שהצדדים יחתמו עליו, אלא יש לבצע תהליך של אישור משפטי על ידי: בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני או אצל רשם נישואין או נוטריון.

ניתן לגבש הסכם ממון גם במהלך הנישואין, והוא יהיה מחייב לאחר אישור של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. הסיבה לאישורים הללו הינה כדי לוודא שבני הזוג חתמו על הסכם הממון מרצונם החופשי וללא כל לחץ או השפעה בלתי הוגנת על ידי מי מהצדדים.

רק כאשר ישתכנע הגורם המאשר כי הצדדים חפצים באותו הסכם ממון, יקבל הוא תוקף מחייב. ברור וידוע כי הסכם ממון חוסך התכתשויות רבות וארוכות בבית המשפט, כספים, אנרגיות וזמן, ומבטיח את זכויות בני הזוג, בדיוק כפי שראו ורצו אותם עוד בטרם נישאו או חשבו על גירושין.

חשוב כי הסכם הממון אשר נחתם לפני הנישואין או במהלכם, יכלול את כל הנושאים החשובים, על מנת שאם הצדדים יעשו בו ביום מן הימים שימוש, יגלו כי הוא עונה על צרכיהם.

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

הרשמה להדרכה לתהליך גירושין | עו"ד חגית לב

לפני שמשיגים תוצאות מצויינות, צריך להכין מראש רשימה של הדברים שמוכנים לוותר עליהם ורשימה של דברים שלא מוכנים לוותר עליהם בשום אופן – התשובה המפורטת נמצאת באתר.

כדאי לבחור עו"ד שיש לכם ערכים דומים ותתחבר אליו, ברור שזמינות ומקצועיות חשובה אבל בשלב המקדים תוכל רק לראות המלצות וחוות דעת של לקוחות שלו – כנס לאתר ותראה את חוות הדעת שכתבו עלי בגוגל.

חשוב להכין רשימה של כל הנכסים ולאסוף חשבונות, פירוט אשראי ורשימה של כל החובות וההתחיבויות – מידע נוסף נמצא באתר.

זו שאלה שאפשר לענות עליה רק לאחר פגישת ייעוץ שבמהלכה עו"ד יבין את כל פרטי המקרה שלך ויוכל להמליץ לך על המקום שבו תקבל את התוצאות המתאימות במיוחד לך – כנס לאתר.

עו"ד חגית לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"
שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך !

לב משרד עורכי דין עוסק בתחום דיני משפחה וירושה. המשרד מנהל תיקי משפחה רבים בארץ ובחו”ל דיסקרטיות ואמינות ואנושיות אצלנו זה שם המשחק.

מעל 500 ממליצים וחוות דעת של אנשים שעברו את זה כמו גדולים
 • ‫אילנה שניר (דר' אילנה שניר)‬‎ Avatar ‫אילנה שניר (דר' אילנה שניר)‬‎
  20/12/2020
 • תודה לך חגית על הייעוץ המקצועי והליווי האישי. אני מרגיש שקיבלתי תמורה מלאה לכסף שלי. אשמח להמליץ בחום על האנושיות שלך ועל התוצאה המצויינת שהשגת עבורי

  dudi darzi Avatar dudi darzi
  20/12/2020
 • מקצועית, יסודית, קפדנית ואישיות נדירה 😃

  Miri Roaky Avatar Miri Roaky
  20/12/2020
 • אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב🙏🏼

  Nava Ruso Avatar Nava Ruso
  20/12/2020
 • אני ממליץ על חגית לב שיש לה לב ענק. למרות הפרעות שלי ואתגרים של המצב. הצלחת להשיג לי הסכם גירושים שעושה לי סדר בחיים. תודה לך

  david dar Avatar david dar
  20/12/2020
 • הפניתי לחגית חבר והוא היה סופר מרוצה מהמקצועיות, השירות האנושי, התמיכה הנפשית בהתמודדות עם התהליך הלא פשוט, וכמובן מהתוצאות! מומלץ בחום! שלא תזדקקו, אבל אם ח"ח כן, לפנות רק לחגית!

  Avi Krainer Avatar Avi Krainer
  20/12/2019
 • Roy Kuper Avatar Roy Kuper
  20/12/2020
 • חגית תודה על הסבלנות וההסברים הנפלאים שעזרו לי להבין את התהליך ולהצליח ולהגיע לתוצאות הרצויות

  ‫טוני ירון ”הזברה“ אנטניר‬‎ Avatar ‫טוני ירון ”הזברה“ אנטניר‬‎
  20/12/2019
 • Dor Rozen Avatar Dor Rozen
  20/12/2020
 • לעו"ד חגית לב אני רוצה להודות לחגית על השירות המקצועי, הסבלני והמסור לאורך כל הדרך. על התמיכה והדאגה והגישה המדהימה! אין כמוך.

  Ruzana Boruhov Avatar Ruzana Boruhov
  20/06/2022