חגית לב עו"ד לענייני משפחה וגירושין

20 שנות ניסיון, 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך!!!

לתאום פגישת ייעוץ אישית

איך פותחים תיק גירושין ומשיגים את המקסימום – מעודכן 2021

תוכן עניינים

לדעת איך פותחים תיק גירושין

אנשים רבים אשר החליטו לעשות את הצעד ולהתגרש, לא יודעים כיצד בדיוק עליהם לפעול, כיצד מתחילים מהדבר הראשוני ביותר בתהליך הגירושין? איך פותחים תיק גירושין? מסיבה זו, רצוי מאד כי עוד בטרם ההודעה לצד השני על רצון להתגרש, בן הזוג יחפש עורך דין לגירושין עליו הוא סומך, אשר ידריך אותו וילווה אותו לאורך כל ההליך.

תהליך הגירושין

גירושין הם בין ההחלטות הכבדות ביותר שאדם נאלץ לקחת בחייו. גירושין יכולים להיות מלאי חששות ופחדים, כאשר העתיד לבוא אינו ברור. הפחדים מתעצמים כאשר אנו נתקלים בסיטואציות לא פשוטות בפעם הראשונה בחיינו ואין אנו יודעים כיצד נכון לנהוג או לפעול ומה יטיב עמנו. במהלך הליך הגירושין בן זוג יכול להתקל בעשרות סיטואציות אשר אין בידיו כל מענה, ולכן רצוי מאד לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך דין בטרם יבצע כל פעולה שהיא במהלך ההליך.


עורך דין גירושין


ברור כי גירושין אינם דבר פשוט, החיים מתהפכים מן הקצה אל הקצה והעתיד נראה לא ברור. אך אם אדם החליט לשים קץ לנישואיו, מוטב לו להתייעץ עם עורך דין לענייני משפחה אשר ידריך אותו מתחילת ההליך ועד סופו, כך שאבני הדרך יהיו ברורות. אז עולה השאלה איך פותחים תיק גירושין ? חשוב לזכור כי עורך לגירושין, ידע כיצד לסיים את ההליך בזמן הקצר ביותר ובתוצאות הטובות ביותר ללקוח. ישנה אפשרות לסיים הליך גירושין ללא דיונים מתישים, כאבי ראש ונזקים כלכליים רבים ולסיים את ההליך בזמן קצר יחסית. גם אם בני הזוג בחרו שלא לפנות לערכאות משפטיות, אלא לנסות לגבש הסכם גירושין, חשוב שהם יהיו מיוצגים על ידי עורך דין.

הסכם גירושין


באם אחד מבני הזוג החליט כי קץ בחיי הנישואין, רצוי מאד לנסות ולפתור את המחלוקות המרכזיות מחוץ לכתלי בית המשפט ולנסות לגבש הסכם גירושין בליווי עורך דין. במידה ובמהלך פגישות הגישור לא יעלה בידם של הצדדים להגיע לפתרונות, ניתן יהיה תמיד לפנות לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין ולהגיש תביעה לגירושין.

זכויות האישה בגירושין


לשאלה איך פותחים תיק גירושין ניתן לענות בקלות יחסית, אך שאלת המזונות וגובהם, היא שאלה אשר מעסיקה רבות בני זוג אשר עומדים בפתחו של הליך גירושין. דמי המזונות הוא תשלום המושת על ידי בית המשפט המחייב אדם לשלם לבן משפחתו את הוצאות מחייתו.

כמה עולה לפתוח תיק גירושין

איך פותחים תיק גירושין וכמה עולה לפתוח תיק גירושין הן השאלות הרווחות ביותר בקרב בני זוג אשר מעוניינים להתגרש. קיים הבדל בין פתיחת תיק גירושין ברבנות לבין פתיחת תיק גירושין בבית המשפט לענייני משפחה, כמו כן קיים הבדל באגרות הפתיחה השונות – בעוד שפתיחת תיק גירושין בהסכמה (ללא תביעת מזונות או רכוש) יעלה כמה מאות בודדים של שקלים, הרי שתביעה מורכבת יכולה להגיע לכדי עשרות אלפי שקלים. לכן, מומלץ מאד כי בטרם הגשת כל תביעה שהיא – תקבע פגישת ייעוץ עם עורך דין אשר יסביר היטב את סוגי התביעות והאגרות השונות.

איך פותחים תיק גירושין

רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לך?

מלא את הטופס מתחת לסרטון

וקבל גישה לסרטון הדרכה

שיראה לך  איך לקבל את המקסימום

שמגיע לך בהסכם גירושים

ישנם 2 מקומות לפתיחת יישוב סיכסוך מתנהל שם, או בביהמ"ש למשפחה או בביה"ד הרבני, לעיתים לגבר עדיף ברבני ובמקרים מסוימים עדיף לאישה ברבני – אבל זה לא מוחלט – יש מקרים שזה דווקא יכול לפגוע – כל מקרה לגופו – התשובה המפורטת נמצאת באתר.

חשוב מאד לבחור עו"ד שהלקוחות שלו מעידים על התועלת, הערך והתוצאות המצוינות שהוא השיג להם – כנס לאתר לצפיה בביטחון הכלכלי שהשגתי ללקוחות שלי.

לפני שמשיגים תוצאות מצויינות, כדאי להכין תוכנית אסטרטגית משפטית שתגדיר את הפעולות שיש לבצע כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

חשוב לזכור שלא מתגרשים מבן/בת הזוג אלא מתגרשים מחיי הנישואים ולכן כדאי להתנהל בכבוד – מידע נוסף נמצא באתר.

עורך דין גירושין
קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו?

אולי יעניין אותך...

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

וזה מה שכתבו עלינו בגוגל…

לא סתם קןראים לה חגית לב, כי היא פשוט נותנת את הלב והנשמה שלה ללקוחות שלה. היא נמצאת שם, תמיד זמינה כשצריך אותה, נותנת מעצמה ונלחמת בשביל לקוחותיה. אני מרגיש בטוח כשהיא מגינה עלי ומרגיש שיש לי מי שיהיה שם בשבילי כשאני צריך. עו"ד אחרת לחלוטין, כזו שעושה שם טוב למקצוע.
Roy Kuper
Roy Kuper
02:51 05 Jun 20
הפנתי אליך חברה לגבי גירושים אזרחים הסכם הורות משותפת וחלוקת רכוש.עזרת לה עם הרבה סבלנות והמחירים הוגניםתודה לךאשמח להמשיך ולהמליץ
Jenya Noname
Jenya Noname
20:18 10 May 20
אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב??
Nava Ruso
Nava Ruso
08:23 07 May 20
הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו
שירן אסולין
שירן אסולין
21:42 05 May 20
היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב
כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה.סאם
Sam Zybert
Sam Zybert
09:21 30 Apr 20
לאחר גירושים לא פשוטים אני חייב להמליץ בחום על עו"ד חגית לב!!!!בתור עצמאי ואבא לשלושה היא סייע לי לשמור על פרנסתי ועל העסק וכל זאת תוך כדיי שהיא עזרה לנו להגיע לסכום הנכון והצודק מכל הבחינות בתשלומי המזונות.מניסיון, היא מספר אחת!תודה לכם חגית ויריב על הטיפול המסור והלא מתפשר!
Guy Levi
Guy Levi
22:09 29 Feb 20
חגית הייתה ללא ספק הרבה מעבר לעורכת דין מעולה!היא הייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך ועזרה לי לעבור את התקופה הקשה והמסובכת הזאת בחיי שנקראת תהליך גירושין.סייעה לי במלוא מובן המשמעות לצאת עם ידי על העליונה מהתהליך ושמרה על האינטרים שלי ושל משפחתי.ממליצה לכולם בחום על חגית! אל תחשבו פעמים
Michal Hirsh
Michal Hirsh
21:56 29 Feb 20
לעבור תהליך גירושין זה אף פעם לא קל, אבל בזכותך חגיתוש התהליך הזה נראה אחרת. היית לצידי שם לאורך כל הדרך, גם כשהוא לא רצה לשלם וגם שהילדים היו על הפרק. תמיד תמכת, עזרת, הרגעת וידעת איך ומה לעשות על מנת לצאת מהצרה.אין לי מילים לתאר כמה עזרת לי, החיים שלי היום נראים אחרת לגמריי ובעיקר בזכותך.סופר ממליצה על חגית! מכל הלב, אל תוותרו על הלווי שלה.
Mor Cohen
Mor Cohen
12:43 21 Feb 20
משרד עו"ד לב עזר לי המון בתביעת הגירושים שעברתי השנה, הם עשו את זה באופן מושלם, מקצועי ואישי. חגית אישית דאגה שלא ארגיש לבד באף חלק של התהליך וסייעה לי לעבור אותו בצורה הכי חזקה ועצמאית שיש.האינטרסים שלי נשמרו, המשפחה שלי עברה את זה בצורה טובה והכי חשוב הילדים שלי לא סבלו מתהליך מכוער ומגעיל שיכל להיגמר אחרת לגמרי.תודה חגית על היחס החם ועל השירות המעולה.ממליץ בחום!
Dor Rozen
Dor Rozen
12:34 21 Feb 20
הפניתי אל עו"ד חגית לב זוג שהחליט להתגרש ורצה לעשות את זה בדרך יפה ומכובדת, לשמור על בריאות נפשם של הילדים ולהשאר חברים גם אחרי הפרידה ולשלם מחיר שפוי לעו"ד. אחרי טיפולה המסור של עו"ד חגית לב התקשר הזוג לאודות לי ולפרגן למקצועיות ולמחיר ההוגן שגבתה מהם עו"הד חגית לב, הם שיבחו את היחס והכבוד לתהליך שהובילה עו"ד חגית. אשמח להמשיך ולהמליץ לכל דורש.
אילנה שניר
אילנה שניר
11:22 30 Dec 19
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חזרה למעלה

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה ועוד…

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה