חגית לב עו"ד לענייני משפחה וגירושין

20 שנות ניסיון, 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך!!!

לתאום פגישת ייעוץ אישית

קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש
ואתה צריך עורך דין לענייני משפחה ?

עכשיו אתה יכול להירגע ולנשום, הגעת למקום הנכון!

אחרי 20 שנות ניסיון – 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי, לכן אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך

איך להימנע מפגיעה כלכלית בגירושים

הסיבה הנפוצה ביותר לפגיעה כלכלית אנושה בך ובעסק שלך, כתוצאה מהליך גירושים נעוצה בעובדה, כי עצמאים, בעלי עסק, (או מי שנשואים לעצמאים) לא נעזרים בעו"ד העוסק בעסקים ובמשא ומתן, אלא נעזרים עורך דין לענייני משפחה שהם מכירים או מהמלצה כללית ולא ספציפית הנוגעת לתחום העסקים.

המערכת המשפטית (כגון: עו"ד, שופטים, עובדים סוציאליים) לרוב עוסקת בכלכלת הילד וכמעט ואין התייחסות למצב הכלכלי של האב. אני כן מיישמת אסטרטגיה משפטית ומעלה טיעונים משפטיים בנושא שמירה על זכויות כלכליות ודאגה לעתידם הכלכלי של הילדים ושל הוריהם.

עורך דין לענייני משפחה שאינו מנוסה בתחום העסקי ובהבנת מודלים כלכליים לא יכול להבין את כל הניואנסים העדינים והמורכבים בהליך גירושים מסוג זה, יתקשה להשיג לך את המקסימום שמגיע לך ולשמור על כל מה שהשגת עד עכשיו. אחרי שני עשורים בתחום דיני המשפחה, זה מובן מאליו שאני בקיאה בחוקים הרלוונטיים, אך מעבר לזה, חשוב לדעת "למתוח" את גבולות הפרשנות שלהם. גם כאשר המערכת המשפטית מדברת על "לשון החוק", צריך לייצר הישגים דרך "רוח החוק".

אז מה אני עושה אחרת?

אני מזהה מראש מהלכים משפטיים אפשריים, ומייצרת טענות שונות מכיוונים אחרים וכך מצליחה להפתיע את הצד השני וגם מצליחה להביא פתרון יצירתי לסכסוך המשפטי ולסיים אותו מהר לשביעות רצון כל הצדדים. מעבר לעבודה המשפטית הבסיסית הנדרשת, אני בוחנת בצורה רחבה את התמונה הגדולה ומכוונת את לקוחותיי בנתיב מדויק, אשר יבטא טוב יותר את הטענות ואת הדרישות שלהם וגם ישכנע בצורה מיטבית את השופט המכריע.

אני מבינה שהשופט הוא אדם "בשר ודם" עם מחשבות ורגשות, כמוני, גם הוא מסתכל על התמונה הגדולה ולא בוחן רק את ההיבטים המשפטיים, אלא גם את ההיבטים האנושיים ומבין שיש חוקים ויש אנשים. אחרי 20 שנים אני יודעת שהחוק ה"יבש" לא יכול להביא לידי ביטוי את המאבק הפנימי והמנטלי של הלקוח שלי, בין אם זה בגלל המגדר שלו או מצבו הרגשי ובין אם זה בגלל מצבו העובדתי והמשפטי.

כעורכת דין לענייני משפחה אני בוחנת ביחד עם הלקוח את חיי הנישואין שלו, מצבו הרגשי והכלכלי, קשריו עם ילדיו, ומסייעת לו להגדיר את התוצאה המוצלחת והרצויה בעבורו. כמובן, שכל מקרה לגופו, מה שעבד במקרה אחד, יכול להיחשב כטעות כשעושים אותו במקרה אחר.

עצמאי או נשוי לעצמאית?

הליכי גירושים

גירושים של עצמאי לא זהים לגירושים של שכיר!

אמנם חיי הנישואים שלך מסתיימים, אבל זה לא אומר שאתה צריך להפסיד גם את העסק – ישנם הרבה נושאים כלכליים נוספים שדורשים התייחסות מיוחדת.
לעמוד עצמאי בהליך גירושים, לחץ כאן >>>

אתה יוזם או מגיב?

נגן וידאו


80% מפתיחת תיקי גירושים נעשים ע"י נשים

כלומר, זמן ההתארגנות של גברים למצוא עו"ד  מתאים ולהתכונן לתהליך גירושים הוא קצר יחסית כך יוצא שלכל פעולה ואמירה שלך מעכשיו יש השפעה גם על התהליך וגם על התוצאה. לפגישת ייעוץ לחץ כאן >>>

נעיר להכיר, שמי חגית לב

עורכת דין לענייני משפחה

אני עורכת דין ומגשרת לענייני משפחה ו גירושין

אני מבינה שאם הגעת לאתר שלי דרך גוגל או פייסבוק ולא דרך המלצה שקיבלת מחבר אז המחשבה על בחירת עו"ד שיתאים לך – מעסיקה אותך. רוצה להכיר אותי יותר ? לחץ כאן >>>

בפגישה אני יבין את המקרה האישי שלך ואז אני יציג לך את האפשרויות
שעומדות בפניך והמשמעויות שלהם וכמובן אתן מענה לשאלות שלך.

בפגישת ייעוץ אני בוחנת ביחד עם הלקוח את חיי הנישואין שלו, מצבו הרגשי והכלכלי, קשריו עם ילדיו, ומסייעת לו להגדיר את התוצאה המוצלחת והרצויה בעבורו. רק אחרי שאני מבינה את כל התמונה אני יכולה להציג את העלות הכספית. כנס לאתר ותראה את הכתבה בהרחבה.

באופן עקרוני החוק קובע שכל הרכוש חובות ונכסים מתחלקים 50/50 אולם בפועל כן יש חשיבות ומשמעות לעו"ד שילווה אותך ויש לנו הרבה דוגמאות לכל שהשגנו ללקוחות שלנו הרבה יותר מ 50%, מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

באופן עקרוני החוק קובע שכל הרכוש חובות ונכסים מתחלקים 50/50 אולם בפועל כן יש חשיבות ומשמעות לעו"ד שילווה אותך ויש לנו הרבה דוגמאות לכל שהשגנו ללקוחות שלנו הרבה יותר מ 50%, מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

ישנם מקרים שעדיף לגבר שהתיק המשפטי שלו יתנהל בבית הדין הרבני וישנם הרבה מקרים שעדיף בבית משפט למשפחה, פרטים באתר.

קיימים נושאים רבים מאוד בתחום חיי המשפחה אשר יש להם נגיעה חוקית או משפטית. ניהול הליכים בדיני משפחה כפופים למירוץ הסמכויות. במקביל לבית המשפט לענייני משפחה, קיים גם בית דין רבני, אשר תפקידו  לעסוק בנושא הגירושין וקבלת הגט. סמכות זו הינה בלעדית, ולא ניתן לדון בקבלת הגט בבית משפט לענייני משפחה.

נשאלת השאלה, אילו נושאים נחשבים לעניינו של עורך דין לענייני משפחה? התשובה אולי עשויה להיראות טריוויאלית – כל נושא שיש בו נגיעה ביחסים בין בני המשפחה. עם זאת, ישנן הגדרות מדויקות לפי החוק של כל הנושאים עליהם דנים בבית המשפט לענייני משפחה. 

בין הנושאים הללו, ניתן למצוא חלוקת ירושה, תשלומי מזונות בעקבות אירוע של פירוד או גירושין, החזקת הילדים לאחר גירושים או לאחר אירוע חריג ועוד. כאן המקום לציין מיהם בדיוק האנשים המוגדרים בחוק כבני משפחה- בן משפחה יכול להיות ילד, נכד, בן זוג בהווה או בעבר (או קרובי המשפחה שלו), הורה ואח.

מה ההבדל בין עו"ד כללי לבין עורך דין לענייני משפחה?

לרוב, בתחומים אחרים בהם עוסקים עורכי הדין, כל ההסכמים נעשים על גבי חוזים כתובים ומסודרים. הבעייתיות העיקרית בתחום דיני המשפחה הינה ההסכמים וההבטחות, אשר ניתנים לרוב בעל פה וללא כל סימוכין בכתב. כתוצאה מכך, פעמים רבות קורה מצב בו כל אחד מבני המשפחה מפרש את ההסכם שנעשה כראות עיניו, ולא ניתן להתחקות אחר הפרשנות המדויקת. בנוסף לכך, בן משפחה אחד יכול לתת משקל רב לאמירה שנאמרה באופן אימפולסיבי. התחום רווי רגשות ואמוציות, שהופכים אותו לסבוך ומורכב ביחס לסוגי דין אחרים. קשה לייחס רציונל לפעולות שנעשות על ידי בני המשפחה בעת סכסוך, והרבה פעמים פעולות אלה נובעות מתחושות ומתהליכים פסיכולוגיים סבוכים ולאו דווקא משיקולים טהורים של כדאיות ורווח כלכלי.

קורים מקרים בהם דיני משפחה אינם נשארים בגדר סכסוך משפחתי רגיל, והם מובילים לכדי עבירות פליליות. לצערנו, מקרים כאלה מכילים מצבים שונים בהם אחד מבני המשפחה מבצע עבירה פלילית כמו זיוף, הונאה ובמקרים קיצוניים- אפילו אלימות.

בחירת עורך דין לענייני משפחה המתאים לך

אם כן, כאשר מחפשים עורך דין גירושין, חשוב מאוד לשים דגש רב על המקצועיות והניסיון שלו בתחום דיני המשפחה. כאמור, מדובר בתחום מורכב מאוד. עיסוק בתחום זה דורש, פעמים רבות, הרבה יותר מהבנה משפטית יבשה. עורך הדין צריך להבין גם את התהליכים הפסיכולוגיים השונים שהתרחשו והביאו את הצדדים השונים בסכסוך לפעול בדרך בה פעלו.

לכן, בכל מקרה לא כדאי לבחור עו”ד לענייני משפחה צעיר אשר זה עתה סיים את התמחותו – כדאי להעדיף עורך דין בעל ניסיון רב ככל הניתן בתחום, אשר כבר חווה מקרים רבים של סכסוכים משפחתיים מסוגים שונים, וכך יוכל לבצע את ההשלכות הנכונות והרלוונטיות עבור כל מקרה. עורך דין כזה עשוי להכיר גם מקרים שונים בהם לא השתתף בעצמו, בנוסף להיכרות טובה עם בית המשפט ועם הנפשות הפועלות בו.

בנוסף, יש לבחור עורך דין לענייני משפחה אשר תחום התמחותו הספציפי הינו דיני משפחה. מדובר בתחום גדול מאוד, ולכן ההמלצה היא לבחור בעורך דין לענייני משפחה המתמחה בדיוק באותו התחום בו עוסק המקרה שלכם (בין אם מדובר בהסכם ממון, גירושין, דיני ירושה ועוד). כך, תוכלו להבטיח שעורך הדין יהיה בקיא ברזי החוקים הרלוונטיים, ויוכל להעניק לכם ייצוג הולם. 

עורך דין גירושין ומשפחה

לאורך כל הדרך עד שלב חתימת ההסכם עורך הדין שלכם יהיה אחד הדמויות המשמעותיות ביותר עבורכם. תפקידו של עורך הדין שלכם הוא לשמור על האינטרסים שלכם מכל משמר, לוודא שכל הזכויות שלכם נשמרות ובעיקר שתצאו לחיים החדשים כשאתם יודעים שקיבלתם את מה שמגיע לכם ומה שהכי טוב ונכון לילדים שלכם. לכן, עורך דין לענייני משפחה שלכם צריך לעסוק בדיני משפחה בלבד. תחום זה מורכב מאוד, רגיש ועדין ומצריך היכרות מעמיקה עם כל נבכי החוק. יש להישאר מעודכנים באופן יומיומי בדיני המשפחה, כי הפסיקה דינמית מאוד. חשובה הבנה והיכרות מעולה עם כל המנגנונים והתהליכים אותם תצטרכו לעבור. עורך דין שתחום ההתמחות שלו הוא דיני משפחה יקנה לכם ערך רב בתקופה זו, ומעבר לשליטתו בחומר הרלבנטי וניסיונו המקצועי, עליו להכיל אתכם מבחינה רגשית, להיות בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה, להיות שם לצידכם ולהיות חזק עבורכם עד תום התהליך. אז אם אתם עומדים להתגרש, בחרו טוב עורך הדין משפחה שילווה אתכם, הוא המפתח שלכם להבטחת הזכויות שלכם ויציאה חלקה יותר לפרק החדש בחיים שלכם.

נעים להכיר, שמי חגית לב
ואני עו"ד ומגשרת משפחתית מוסמכת.

בחרתי לעסוק בייצוג וליווי בהליכי גירושין מכיוון שערך הזוגיות והמשפחה בעיני הינו חשוב ומשמעותי ולכן הפעילות שלי משקפת התנהלות מכבדת ומניעת חיכוכים מצד אחד ומצד שני התנהלות אסרטיבית שחותרת להשגת הסכם גירושין שמטיב עם לקוחותיי וגם שומר עליהם בהמשך הדרך. אני מאמינה שהסכם גירושין יכול לבוא גם לאחר דרך חתחתים בבית המשפט, אך הוא יעשה בדרך אותה התוויתי יחד עם הלקוח שלי. אני אלחם על החירות הנפשית של הלקוחות שלי עד שכל המטרות יושגו. אני כאן על מנת להשיג עבורי את הסכם הגירושין הטוב ביותר אותו תוכלו להשיג עבורכם ועבור הילדים שלכם.

אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות מדהימות
וזה מה שיש להם להגיד על זה....
" נפלה בחלקי הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד חגית לב. אמנם להתגרש זה לא הכי נעים, אבל חגית הדריכה בחכמה והרגיעה בהרבה סבלנות, אני חושב שזה הזמן להודות לך חגית. "
תומר ג.
" היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. "
מיכל ז.
" הידע לנהל מו״מ בלי התלהמות והמקצועיות הרבה מציבים אותה כאחת מעורכות הדין שאתם רוצים שתהיה לצידכם ולצד הילדים שלכם בתהליך הגירושין תודה חגית. מעריך ואוהב אותך. "
יוסי ס.
" בתקופה לא פשוטה בחיים חגית הייתה קול השפיות, עם המון רגש אמפתיה וסבלנות, ליוותה, הכילה ותמכה והביאה לתוצאה מתאימה לכולנו. ממליצה בחום. "
מירב מ.
" הגעתי לחגית ומצאתי חברה ואוזן קשבת. חגית היא הרבה מעבר לעורכת דין. היא אדם שעובד למענך ומשקיע בשבילך מהנשמה מעריכה ומוקירה. "
נינה כ.
" תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב "
יונתן ו.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

רוצה לדעת מה הכדאיות הכלכלית שלך בגירושין?

בייחוד בתקופה של חוסר ודאות, חשוב לך לקבל ייעוץ משפטי ולהבין מה הזכויות שלך.

בשיחת ייעוץ (בווצאפ או בזום), אסביר לך מה לעשות, איך ומתי – וזה יאפשר לך, לדעת איך לקבל את המקסימום שמגיע לך.

** שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

רוצה לדעת מה הכדאיות הכלכלית שלך בגירושין?

בייחוד בתקופה של חוסר ודאות, חשוב לך לקבל ייעוץ משפטי ולהבין מה הזכויות שלך.

בשיחת ייעוץ (בווצאפ או בזום), אסביר לך מה לעשות, איך ומתי – וזה יאפשר לך, לדעת איך לקבל את המקסימום שמגיע לך.

** שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות