fbpx
לוגו - משרד עורכי דין - לב

"אני אדאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך"

שליטה מלאה ברכוש והכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

"אני אדאג שתקבל את
המקסימום שמגיע לך"

שליטה מלאה ברכוש ובכספים

תוך שמירה על האינטרסים שלך

לתאום פגישת ייעוץ אישית

עורכת דין לענייני משפחה שמתמקדת בהיבטים כלכליים

אם צברת במשך החיים הרבה כסף ורכוש (עסקים, השקעות, פנסיה וכדומה)
וקיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש,
אז אני מבינה שהמחשבה על בחירת עו"ד גירושין
שישיג לך את המקסימום שמגיע לך – מעסיקה אותך.

אז הגעת למקום הנכון!

לקבל את המקסימום שמגיע לך ברכוש | עו"ד חגית לב

בן/בת הזוג שלך רוצה להתגרש?
קיבלת הזמנה ליישוב סיכסוך או תביעת גירושין?

זה לא הזמן לשבת על הגדר ולראות "מה קורה".

כשבן/בת הזוג שלך הם אלו שיוזמים את הגירושין, היה להם זמן ממושך להתכונן. מה שאומר שהם קיבלו כבר ייעוץ משפטי,
אספו מסמכים רלוונטים ובנו תוכנית פעולה משפטית בסיוע של עו"ד.

לכן, למרות שהצד השני יזם את הגירושין, מומלץ וכדאי לפעול מהר. צריך לקחת בחשבון שמהירות התגובה שלך היא קריטית,
כי ייגרם לך נזק בלתי הפיך!!! ההפסד הכספי על אדישות משפטית שווה כאן מאות אלפי ועד מיליוני ש"ח.

בשלב הזה, לכל פעולה ואמירה שלך יש השפעה גם על ההתנהלות וגם על התוצאה שתושג, לכן תכנון אסטרטגיה משפטית עם עו"ד,
יגן עליך ויאפשר לך לקבל את המקסימום שמגיע לך ברכוש ובכספים.

אני אראה לך את הדרך הנכונה והבטוחה לעבור את התהליך הרגשי מצד אחד והמשפטי מצד שני… מבלי לעלות על סלעים או על שרטון כזה או אחר, מבלי לעבור את כל המכשולים בדרך ומבלי לעשות טעויות שהמחיר שלהן הוא הרבה יותר יקר מכסף.

כבר בהתחלה, נגדיר את המטרה שלך – מה אנחנו רוצים להשיג, מה יחשב עבורך כהצלחה, במה תוכל לעמוד ובמה לא, על מה אתה יכול לוותר וזה לא יהיה סוף העולם בשבילך ועל מה אתה פחות רוצה לוותר… וכמובן להבין מה ההשלכות של כל דבר.

אם הגעת לכאן, אני מבינה
שאתה מחפש עורך דין מומלץ לענייני גירושין.

אני מזמינה אותך לצפות בחוות דעת בסרטוני וידיאו של לקוחותיי על ההתנהלות והתוצאות המצוינות שקיבלו בהסכם גירושין.

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך
שווים
ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לך

תן לי לספר לך על ייחודיות התהליך והליווי שלנו…


המשרד שלנו מתמחה בתחום חלוקת רכוש בהתמקדות בהיבטים הכלכליים של הגירושין.

על מנת לשמור על מה שצברת במהלך חייך צריך התמחות והמון יצירתיות, וזו חוזקה משמעותית שלנו.

משרדינו מלווה בהליכי גירושין לקוחות שצברו רכוש וזכויות סוציאליות והם מעוניינים
לשמור על המקסימום האפשרי בהסכם הגירושין.

במהלך השנים ליוויתי מגוון רחב של לקוחות: עצמאים, מנהלים, עובדי היי טק, רופאים, אנשי כוחות הביטחון, מהנדסים, רואי חשבון ועורכי דין (גם עורכי דין משפחה) או בנות זוגם.

הסר פחד מליבך, גם שופטים הם אנשים, "בשר ודם" עם רגשות ודעות שונות. אני יודעת לספר את הסיפור האישי של כל לקוח באופן שהפרשנות שאנו נותנים למקרה המשפטי שלהם יחבר בין "לשון החוק" לבין "רוח החוק" ובכך אנו מצליחים ביצירתיות להשיג את המקסימום שמגיע לכל לקוח.


איך להימנע מפגיעה כלכלית בגירושים


הסיבה הנפוצה ביותר לפגיעה כלכלית כתוצאה מגירושים נעוצה בעובדה שלא מתייעצים עם בעל מקצוע שמכיר את ההיבטים הכלכליים של התהליך ובעל ניסיון רב בניהול משא ומתן, אלא נעזרים בעורך דין לענייני משפחה שמכירים או כזה שקיבלו עליו המלצה כללית .

המערכת המשפטית שמורכבת מעורכי דין, שופטים, עובדות סוציאליים), פקידות סעד, מגשרים וכדומה לרוב עוסקת ב"כלכלת הילדים" (כלומר, שמירה על רמת החיים של הילדים עד למועד הפרידה) וכמעט ואין התייחסות למצבו הכלכלי של האב.

כעורכת דין שעוסקת בתחום כבר 20 שנה, אני מבינה שמצבו הכלכלי של האב ישפיע על כל הסובבים אותו (ילדיו, גרושתו, בת זוגו החדשה) ולכן אני מיישמת אסטרטגיה משפטית שמטרתה שמירה על הנכסים והרכוש של האב כדי לאפשר לאב להיות בשליטה כלכלית וניהולית בתהליך וכך להימנע מטעויות שהמחיר שלהם הוא גבוה.

המצב בשטח (במציאות) מראה שעורך דין לענייני משפחה שאינו מכיר את כל ההיבטים הכלכליים בהליך הגירושים, יתקשה הביא אותך למצב שאתה תשיג את המקסימום שמגיע לך ותשמור על מה שהשגת עד עכשיו.

אחרי כל כך הרבה שנים בתחום אני בקיאה בחוקים הרלוונטיים, אך מעבר לזה, אני יודעת "למתוח" את גבולות הפרשנות של חוקים מסויימים. ולהציג לבית המשפט ולבית הדין הרבני את "רוח" החוק ולא רק לדקלם את "לשון" החוק.

אז מה אני עושה אחרת?


לאחר שאני לומדת ומבינה את המקרה האישי המדובר, אני מתכננת מראש מהלכים משפטיים אפשריים, ומייצרת טענות שונות מכיוונים נוספים וכך מצליחה להפתיע את הצד השני וגם "להביא" פתרונות יצירתיים לסכסוך  המשפחתי והמשפטי ולסיים אותו מהר לשביעות רצון כל הצדדים.

מעבר לעבודה המשפטית הבסיסית הנדרשת, אני בוחנת בצורה רחבה את התמונה הגדולה ומכוונת את לקוחותיי בנתיב מדויק, אשר יבטא טוב יותר את הטענות ואת הדרישות שלהם וגם ישכנע בצורה מיטבית את השופט המכריע.

אני מבינה שהשופט הוא אדם "בשר ודם" עם מחשבות ורגשות, כמוני.

גם השופט מסתכל על התמונה הגדולה ולא בוחן רק את השאלות וההיבטים המשפטיים, אלא גם את ההיבטים האנושיים ומבין שיש חוקים ויש אנשים.

אחרי 20 שנים אני יודעת שהחוק ה"יבש" לא יכול להביא לידי ביטוי את המאבק הפנימי והמנטלי של הלקוח שלי, בין אם זה בגלל המגדר שלו או מצבו הרגשי ובין אם זה בגלל מצבו העובדתי והמשפטי.

כעורכת דין לענייני משפחה אני בוחנת ביחד עם הלקוח את חיי הנישואין שלו, מצבו הרגשי והכלכלי, קשריו עם ילדיו, ומסייעת לו להגדיר את התוצאה המוצלחת והרצויה בעבורו.

כמובן, שכל מקרה לגופו, מה שעבד במקרה אחד, יכול להיחשב כטעות כשעושים אותו במקרה אחר.

עצמאי או נשוי לעצמאית?

בעל עסק עצמאי מתגרש

גירושים של עצמאי לא זהים לגירושים של שכיר!

אמנם חיי הנישואים שלך מסתיימים, אבל זה לא אומר שאתה צריך להפסיד גם את העסק – ישנם הרבה נושאים כלכליים נוספים שדורשים התייחסות מיוחדת.
לעמוד עצמאי בהליך גירושים, לחץ כאן >>>

אתה יוזם או מגיב?

נגן וידאו

80% מפתיחת תיקי גירושים נעשים ע"י נשים

כלומר, זמן ההתארגנות של גברים למצוא עו"ד  מתאים ולהתכונן לתהליך גירושים הוא קצר יחסית כך יוצא שלכל פעולה ואמירה שלך מעכשיו יש השפעה גם על התהליך וגם על התוצאה. לפגישת ייעוץ לחץ כאן >>>

נעים להכיר, שמי חגית לב

עורכת דין לענייני משפחה | עו"ד חגית לב

אני עורכת דין ומגשרת לענייני משפחה ו גירושין

אני מבינה שאם הגעת לאתר שלי דרך גוגל או פייסבוק ולא דרך המלצה שקיבלת מחבר אז המחשבה על בחירת עו"ד שיתאים לך – מעסיקה אותך. רוצה להכיר אותי יותר ? לחץ כאן >>>

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך שווים ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לך

בפגישה אני אבין את המקרה האישי שלך ואציג לך את האפשרויות
שעומדות בפניך והמשמעויות שלהם וכמובן אתן מענה לשאלות שלך.

בפגישת ייעוץ אני בוחנת ביחד עם הלקוח את חיי הנישואין שלו, מצבו הרגשי והכלכלי, קשריו עם ילדיו, ומסייעת לו להגדיר את התוצאה המוצלחת והרצויה בעבורו. רק אחרי שאני מבינה את כל התמונה אני יכולה להציג את העלות הכספית. כנס לאתר ותראה את הכתבה בהרחבה.

באופן עקרוני החוק קובע שכל הרכוש חובות ונכסים מתחלקים 50/50 אולם בפועל כן יש חשיבות ומשמעות לעו"ד שילווה אותך ויש לנו הרבה דוגמאות לכל שהשגנו ללקוחות שלנו הרבה יותר מ 50%, מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

באופן עקרוני החוק קובע שכל הרכוש חובות ונכסים מתחלקים 50/50 אולם בפועל כן יש חשיבות ומשמעות לעו"ד שילווה אותך ויש לנו הרבה דוגמאות לכל שהשגנו ללקוחות שלנו הרבה יותר מ 50%, מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

ישנם מקרים שעדיף לגבר שהתיק המשפטי שלו יתנהל בבית הדין הרבני וישנם הרבה מקרים שעדיף בבית משפט למשפחה, פרטים באתר.

קיימים נושאים רבים מאוד בתחום חיי המשפחה אשר יש להם נגיעה חוקית או משפטית. ניהול הליכים בדיני משפחה כפופים למירוץ הסמכויות. במקביל לבית המשפט לענייני משפחה, קיים גם בית דין רבני, אשר תפקידו  לעסוק בנושא הגירושין וקבלת הגט. סמכות זו הינה בלעדית, ולא ניתן לדון בקבלת הגט בבית משפט לענייני משפחה.

נשאלת השאלה, אילו נושאים נחשבים לעניינו של עורך דין לענייני משפחה? התשובה אולי עשויה להיראות טריוויאלית – כל נושא שיש בו נגיעה ביחסים בין בני המשפחה. עם זאת, ישנן הגדרות מדויקות לפי החוק של כל הנושאים עליהם דנים בבית המשפט לענייני משפחה. 

בין הנושאים הללו, ניתן למצוא חלוקת ירושה, תשלומי מזונות בעקבות אירוע של פירוד או גירושין, החזקת הילדים לאחר גירושים או לאחר אירוע חריג ועוד. כאן המקום לציין מיהם בדיוק האנשים המוגדרים בחוק כבני משפחה- בן משפחה יכול להיות ילד, נכד, בן זוג בהווה או בעבר (או קרובי המשפחה שלו), הורה ואח.


מה ההבדל בין עו"ד כללי לבין עורך דין לענייני משפחה?


לרוב, בתחומים אחרים בהם עוסקים עורכי הדין, כל ההסכמים נעשים על גבי חוזים כתובים ומסודרים.

הבעייתיות העיקרית בתחום דיני המשפחה הינה ההסכמים וההבטחות, אשר ניתנים לרוב בעל פה וללא כל סימוכין בכתב. כתוצאה מכך, פעמים רבות קורה מצב בו כל אחד מבני המשפחה מפרש את ההסכם שנעשה כראות עיניו, ולא ניתן להתחקות אחר הפרשנות המדויקת.

בנוסף לכך, בן משפחה אחד יכול לתת משקל רב לאמירה שנאמרה באופן אימפולסיבי. התחום רווי רגשות ואמוציות, שהופכים אותו לסבוך ומורכב ביחס לסוגי דין אחרים. קשה לייחס רציונל לפעולות שנעשות על ידי בני המשפחה בעת סכסוך, והרבה פעמים פעולות אלה נובעות מתחושות ומתהליכים פסיכולוגיים סבוכים ולאו דווקא משיקולים טהורים של כדאיות ורווח כלכלי.

קורים מקרים בהם דיני משפחה אינם נשארים בגדר סכסוך משפחתי רגיל, והם מובילים לכדי עבירות פליליות.

לצערנו, מקרים כאלה מכילים מצבים שונים בהם אחד מבני המשפחה מבצע עבירה פלילית כמו זיוף, הונאה ובמקרים קיצוניים- אפילו אלימות.


בחירת עורך דין לענייני משפחה המתאים לך


אם כן, כאשר מחפשים עורך דין גירושין, חשוב מאוד לשים דגש רב על המקצועיות והניסיון שלו בתחום דיני המשפחה.

כאמור, מדובר בתחום מורכב מאוד. עיסוק בתחום זה דורש, פעמים רבות, הרבה יותר מהבנה משפטית יבשה. עורך הדין צריך להבין גם את התהליכים הפסיכולוגיים השונים שהתרחשו והביאו את הצדדים השונים בסכסוך לפעול בדרך בה פעלו.

לכן, בכל מקרה לא כדאי לבחור עו”ד לענייני משפחה צעיר אשר זה עתה סיים את התמחותו – כדאי להעדיף עורך דין בעל ניסיון רב ככל הניתן בתחום, אשר כבר חווה מקרים רבים של סכסוכים משפחתיים מסוגים שונים, וכך יוכל לבצע את ההשלכות הנכונות והרלוונטיות עבור כל מקרה.

עורך דין כזה עשוי להכיר גם מקרים שונים בהם לא השתתף בעצמו, בנוסף להיכרות טובה עם בית המשפט ועם הנפשות הפועלות בו.

בנוסף, יש לבחור עורך דין לענייני משפחה אשר תחום התמחותו הספציפי הינו עו"ד לדיני משפחה. מדובר בתחום גדול מאוד, ולכן ההמלצה היא לבחור בעורך דין לענייני משפחה המתמחה בדיוק באותו התחום בו עוסק המקרה שלכם (בין אם מדובר בהסכם ממון, גירושין, דיני ירושה ועוד). כך, תוכלו להבטיח שעורך הדין יהיה בקיא ברזי החוקים הרלוונטיים, ויוכל להעניק לכם ייצוג הולם


עורך דין גירושין ומשפחה

לאורך כל הדרך עד שלב חתימת ההסכם עורך הדין שלכם יהיה אחד הדמויות המשמעותיות ביותר עבורכם.

תפקידו של עורך הדין שלכם הוא לשמור על האינטרסים שלכם מכל משמר, לוודא שכל הזכויות שלכם נשמרות ובעיקר שתצאו לחיים החדשים כשאתם יודעים שקיבלתם את מה שמגיע לכם ומה שהכי טוב ונכון לילדים שלכם.

לכן, עורך דין לענייני משפחה שלכם צריך לעסוק בדיני משפחה בלבד. תחום זה מורכב מאוד, רגיש ועדין ומצריך היכרות מעמיקה עם כל נבכי החוק.

יש להישאר מעודכנים באופן יומיומי בדיני המשפחה, כי הפסיקה דינמית מאוד. חשובה הבנה והיכרות מעולה עם כל המנגנונים והתהליכים אותם תצטרכו לעבור.

עורך דין שתחום ההתמחות שלו הוא דיני משפחה יקנה לכם ערך רב בתקופה זו, ומעבר לשליטתו בחומר הרלבנטי וניסיונו המקצועי, עליו להכיל אתכם מבחינה רגשית, להיות בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה, להיות לצידכם ולהיות חזק עבורכם עד תום התהליך. אז אם אתם עומדים להתגרש, בחרו טוב עורך הדין משפחה שילווה אתכם, הוא המפתח שלכם להבטחת הזכויות שלכם ויציאה חלקה יותר לפרק החדש בחיים שלכם.

חגית לב עורך דין לענייני משפחה

נעים להכיר,שמי חגית לב
ואני עורכת דין לענייני משפחה ומגשרת משפחתית.​

בחרתי לעסוק בייצוג וליווי בהליכי גירושין מכיוון שערך הזוגיות והמשפחה בעיני הינו חשוב ומשמעותי ולכן הפעילות שלי משקפת התנהלות מכבדת ומניעת חיכוכים מצד אחד ומצד שני התנהלות אסרטיבית שחותרת להשגת הסכם גירושין שמטיב עם לקוחותיי וגם שומר עליהם בהמשך הדרך.

אני מאמינה שהסכם גירושין יכול לבוא גם לאחר דרך חתחתים בבית המשפט, אך הוא יעשה בדרך אותה התוויתי יחד עם הלקוח שלי.
אני אלחם על החירות הנפשית של הלקוחות שלי עד שכל המטרות יושגו. אני כאן על מנת להשיג עבורי את הסכם הגירושין הטוב ביותר אותו תוכלו להשיג עבורכם ועבור הילדים שלכם.

אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות מדהימות
וזה מה שיש להם להגיד על זה....
" נפלה בחלקי הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד חגית לב. אמנם להתגרש זה לא הכי נעים, אבל חגית הדריכה בחכמה והרגיעה בהרבה סבלנות, אני חושב שזה הזמן להודות לך חגית. "
תומר ג.
" היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. "
מיכל ז.
" הידע לנהל מו״מ בלי התלהמות והמקצועיות הרבה מציבים אותה כאחת מעורכות הדין שאתם רוצים שתהיה לצידכם ולצד הילדים שלכם בתהליך הגירושין תודה חגית. מעריך ואוהב אותך. "
יוסי ס.
" בתקופה לא פשוטה בחיים חגית הייתה קול השפיות, עם המון רגש אמפתיה וסבלנות, ליוותה, הכילה ותמכה והביאה לתוצאה מתאימה לכולנו. ממליצה בחום. "
מירב מ.
" הגעתי לחגית ומצאתי חברה ואוזן קשבת. חגית היא הרבה מעבר לעורכת דין. היא אדם שעובד למענך ומשקיע בשבילך מהנשמה מעריכה ומוקירה. "
נינה כ.
" תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב "
יונתן ו.

אם אתה מעוניין להבין איפה בדיוק אתה נמצא מבחינה משפטית,
כמה יישאר אצלך בפועל בתהליך משפטי ממוקד פיננסים

ומהם הצעדים שעליך לעשות ממש עכשיו כדי לדאוג לאינטרסים הכלכליים שלך
ולקבל את המקסימום שמגיע לך בכספים וברכוש,

כך שתוכל לצאת מתוך חוסר הודאות המטריד שאתה נמצא בו
ולקבל תחושת שליטה ושקט נפשי שכל כך חשובים בתקופה סוערת זו

תשריין פגישה לבדיקה משפטית של היבטים כלכליים בגירושים בהקדם.

* תקבל את המקסימום שמגיע לך