fbpx
חיפוש
Close this search box.

המדריך לבחירת עורך דין גירושין מצוין?

איך נבדיל בין עו"ד גירושים טוב לבין עו"ד גירושים מצוין?
כיוון שברוב המקרים אין את היכולת לדעת בפגישת ייעוץ מהי רמת הידע המשפטי של העו"ד והאם האסטרטגיה המשפטית שהוא מציע הינה הפיתרון הטוב ביותר.

אז איך כן אפשר לדעת?
התשובה, פשוטה מאד – המלצות – כלומר: צפיה בהמלצות וחוות דעת של לקוחות שמספרים ומעידים גם על ההתנהלות וגם על התוצאות שהעו"ד השיג להם.

עורך דין גירושין מצויין

7 דברים שחייבים לבדוק כדי לדעת שהגעת
לעורך דין גירושין מצויין

ניסיון בתחום: ברור שעו"ד שעוסק במקצוע הרבה שנים הינו בעל ניסיון אולם זה לא מספיק, עו"ד מצוין הולך להשתלמויות ומשתתף בכנסים כדי שיוכל להתעדכן בפסיקות חדשות ובשינויים בחוק. 

התמחות ספציפית: תחום המשפט הינו רחב ומלא בידע, עו"ד טובים יכולים לעסוק גם בגירושין, גם בנדל"ן וגם … וגם… אבל, עו"ד מצוין יתמקד רק בתחום אחד ויכיר את כל הפסיקות בתחום, מכל ההיבטים (גם של גבר וגם של אישה) – זה בדיוק כמו ההבדל בין רופא אורטופד לרופא אורטופד מומחה לכף רגל (או אגן, בירכיים וצוואר).

רוב העיסוק שלי ב – 20 השנים האחרונות מתמקד בליווי וייצוג בהיבטים כלכליים ופיננסים בגירושין. כלומר, נושא חלוקת רכוש בגירושין.

סמכות מקצועית: כמו שתרצה את המנתח לב הכי טוב שיש, כך חשוב שהעו"ד שתבחר יהיה אוטוריטה בתחום, כלומר כזה שעו"ד אחרים מתייעצים איתו, שהוא מייצג עו"ד משפחה בהליכי גירושין וכזה שמגיעים אליו לקוחות ללא קשר למיקומו הגיאוגרפי או לשכר שהוא גובה.

כיוון שיש לך בית בשווי 3 מיליון ₪ (או יותר) פנסיה שחסכת בשווי 1.5 מיליון ₪ (אני אפילו לא מדברת על: עסק, מוניטין, מניות, אופציות, חסכונות ועוד…)  אתה לא תחפש עו"ד זול או קרוב, אלא אתה תחפש (ותמצא) עו"ד שידאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך ברכוש ובכספים.

המלצות וממליצים: לעדות מניסיון אישי אין מחיר, עו"ד שלקוחותיו ממליצים עליו ונותנים עליו חוות דעת כתובה או בווידיאו הינו עו"ד שאפשר ללמוד עליו הרבה. כלומר, עדות על עו"ד שהלקוחות שלו מעידים על התוצאות שהשיג להם, היחס שקיבלו ובכלל החוויה שעברו הינה קריטית וחשובה.

אפשר לחפש ולקרוא חוות דעת בפייסבוק וביקורות בגוגל שנחשבות אמינות כי גוגל ופייסבוק מאמתות משתמשים. 

יצירתיות: חשיבה יצירתית נדרשת במציאות של היום. האמת היא שהחוק הוא קבוע והפסיקה משתנה. אולם אחד ההבדלים בין עו"ד טוב לעו"ד מצוין הוא היכולת לפרש סיטואציה ולהציג אותה כך שהשופט יקבל את הטיעונים של הלקוח שלו.

סדר ושיטה: עו"ד מנוסה מברר עם הלקוח את פרטי המקרה, מברר מהן נקודות החולשה והחזקה מבחינה משפטית, מגדיר עם הלקוח מה יחשב כהצלחה מבחינתו ואז מכין תוכנית אסטרטגית משפטית שצופה מראש מהלכים משפטיים אפשריים כולל תגובות.

אני בוחנת ביחד עם הלקוח את חיי הנישואין שלו, מצבו הרגשי והכלכלי, קשריו עם ילדיו, ומסייעת לו להגדיר את התוצאה המוצלחת והרצויה בעבורו ואז בונה ומיישמת אסטרטגית משפטית להשגת המטרות (כמו בניתוח לב פתוח).

תקשורת בינאישית: כידוע, הליך גירושין הינו תהליך לא פשוט, מאתגר ומטלטל. עו"ד מצוין יתפקד גם כמטפל רגשי, גם כפסיכולוג, גם כמדריך הורים, גם כמגשר וגם כיועץ עסקי. ולכן חשוב שתהיה לכם שפה משותפת, וחיבור לערכים דומים, כי ההליך יכול להימשך בין מספר חודשים למספר שנים.

בכללי:
עורך דין גירושין מצוין מתעדכן על בסיס שבועי בפסיקות חדשות ורלוונטיות, מפתח מומחיות מקצועית בתחומים נוספים כמו: היבטים כלכליים, שוק ההון, נדל"ן, שווי כלכלי, ידע פרוצדורלי, מיומנות אישית. לכך מתווספים, כישורי ביצוע ויישום הידע המקצועי בניהול התיק המשפטי ואינטיליגנציה רגשית.

איזה שאלות לשאול  כדי לדעת אם הגעת לעורך דין גירושין מצוין?

1. מהי הזמינות שלו, כלומר, כמה לקוחות חדשים הוא מקבל כל חודש.

2. האם הוא מטפל בך או שאחד מעו"ד הזוטרים במשרד.

3. לבקש לראות המלצות, חוות דעת, מכתבי תודה ועדויות של לקוחות.

4. לשאול (בתחילת הייעוץ) מה ההתמחות הספציפית שלו.

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך שווים
ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לך

לקוחות מספרים על התוצאות המצויינות שקיבלו

אני מציגה כאן חלק מההמלצות שלקוחותיי רשמו עלי באתר White logo

אני רוצה לקבל את המקסימום שמגיע לי

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם
תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

" נפלה בחלקי הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד חגית לב. אמנם להתגרש זה לא הכי נעים, אבל חגית הדריכה בחכמה והרגיעה בהרבה סבלנות, אני חושב שזה הזמן להודות לך חגית. "
תומר ג.
" היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. "
מיכל ז.
" הידע לנהל מו״מ בלי התלהמות והמקצועיות הרבה מציבים אותה כאחת מעורכות הדין שאתם רוצים שתהיה לצידכם ולצד הילדים שלכם בתהליך הגירושין תודה חגית. מעריך ואוהב אותך. "
יוסי ס.
" בתקופה לא פשוטה בחיים חגית הייתה קול השפיות, עם המון רגש אמפתיה וסבלנות, ליוותה, הכילה ותמכה והביאה לתוצאה מתאימה לכולנו. ממליצה בחום. "
מירב מ.
" הגעתי לחגית ומצאתי חברה ואוזן קשבת. חגית היא הרבה מעבר לעורכת דין. היא אדם שעובד למענך ומשקיע בשבילך מהנשמה מעריכה ומוקירה. "
נינה כ.
" תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב "
יונתן ו.

* כמובן שהשמות המלאים והמכתבים המקוריים נשמרים בספר לקוחות אישי במשרדנו ולא מפורסמים

אז מה הדבר הנכון

לעשות עכשיו

במקרה שלך?

אז מה הדבר הנכון לעשות

עכשיו במקרה שלך?