fbpx

שליטה מלאה ברכוש והכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

חותם אמינות דן וברדסטריט של עורכתדין לעינייני משפחה חגית לב

שליטה מלאה ברכוש ובכספים תוך שמירה על האינטרסים שלך

חותם אמינות דן וברדסטריט של עורכתדין לעינייני משפחה חגית לב

לתאום פגישת ייעוץ אישית

איך בוחרים עורך דין גירושין מצויין

תוכן עניינים

מעוניין לדעת איך לבחור עורך דין גירושין?

עורך דין גירושין מצוין מתעדכן על בסיס שבועי בפסיקות חדשות ורלוונטיות, מפתח מומחיות מקצועית בתחומים נוספים כמו: היבטים כלכליים, שוק ההון, נדל"ן, שווי כלכלי, ידע פרוצדורלי, מיומנות אישית. לכך מתווספים, כישורי ביצוע ויישום הידע המקצועי בניהול התיק המשפטי ואינטיליגנציה רגשית.
ניתן לזהות עורך דין מצוין לפי היכולת שלו לדעת ולהתכונן מראש לכל תרחיש אפשרי. הוא חושב ומתכנן מה צריך לעשות כדי להגן על האינטרסים של הלקוח מתוך הכרת נקודות החוזק והחולשה של כל אחד מהצדדים.

העיסוק במשפט אינו דומה לפתרון תרגיל חשבון. החיים הם לא נוסחה מתמטית.

אני מזמינה אותך לצפות בחוות דעת בסרטוני וידיאו של לקוחותיי 
על ההתנהלות והתוצאות המצוינות שקיבלו בהסכם גירושין.

עורך דין גירושין מומלץ
בענייני משפחה וגירושים יש לנו מאות ממליצים וחוות דעת חיוביות

בדיקה משפטית של היבטים כלכליים תציג לך כמה הרכוש והכספים שלך שווים
ומה תוכל לעשות כדי להשאיר אצלך כמה שיותר

* תקבל את המקסימום שמגיע לך

7 דברים שחייבים לבדוק כדי לדעת שהגעת
לעורך דין גירושין מצויין

ניסיון בתחום: ברור שעו"ד שעוסק במקצוע הרבה שנים הינו בעל ניסיון אולם זה לא מספיק, עו"ד מצוין הולך להשתלמויות ומשתתף בכנסים כדי שיוכל להתעדכן בפסיקות חדשות ובשינויים בחוק. 

התמחות ספציפית: תחום המשפט הינו רחב ומלא בידע, עו"ד טובים יכולים לעסוק גם בגירושין, גם בנדל"ן וגם … וגם… אבל, עו"ד מצוין יתמקד רק בתחום אחד ויכיר את כל הפסיקות בתחום, מכל ההיבטים (גם של גבר וגם של אישה) – זה בדיוק כמו ההבדל בין רופא אורטופד לרופא אורטופד מומחה לכף רגל (או אגן, בירכיים וצוואר).

רוב העיסוק שלי ב – 20 השנים האחרונות מתמקד בליווי וייצוג בהיבטים כלכליים ופיננסים בגירושין. כלומר, נושא חלוקת רכוש בגירושין.

סמכות מקצועית: כמו שתרצה את המנתח לב הכי טוב שיש, כך חשוב שהעו"ד שתבחר יהיה אוטוריטה בתחום, כלומר כזה שעו"ד אחרים מתייעצים איתו, שהוא מייצג עו"ד משפחה בהליכי גירושין וכזה שמגיעים אליו לקוחות ללא קשר למיקומו הגיאוגרפי או לשכר שהוא גובה.

כיוון שיש לך בית בשווי 3 מיליון ₪ (או יותר) פנסיה שחסכת בשווי 1.5 מיליון ₪ (אני אפילו לא מדברת על: עסק, מוניטין, מניות, אופציות, חסכונות ועוד…)  אתה לא תחפש עו"ד זול או קרוב, אלא אתה תחפש (ותמצא) עו"ד שידאג שתקבל את המקסימום שמגיע לך ברכוש ובכספים.

המלצות וממליצים: לעדות מניסיון אישי אין מחיר, עו"ד שלקוחותיו ממליצים עליו ונותנים עליו חוות דעת כתובה או בווידיאו הינו עו"ד שאפשר ללמוד עליו הרבה. כלומר, עדות על עו"ד שהלקוחות שלו מעידים על התוצאות שהשיג להם, היחס שקיבלו ובכלל החוויה שעברו הינה קריטית וחשובה.

אפשר לחפש ולקרוא חוות דעת בפייסבוק וביקורות בגוגל שנחשבות אמינות כי גוגל ופייסבוק מאמתות משתמשים. 

יצירתיות: חשיבה יצירתית נדרשת במציאות של היום. האמת היא שהחוק הוא קבוע והפסיקה משתנה. אולם אחד ההבדלים בין עו"ד טוב לעו"ד מצוין הוא היכולת לפרש סיטואציה ולהציג אותה כך שהשופט יקבל את הטיעונים של הלקוח שלו.

סדר ושיטה: עו"ד מנוסה מברר עם הלקוח את פרטי המקרה, מברר מהן נקודות החולשה והחזקה מבחינה משפטית, מגדיר עם הלקוח מה יחשב כהצלחה מבחינתו ואז מכין תוכנית אסטרטגית משפטית שצופה מראש מהלכים משפטיים אפשריים כולל תגובות.

אני בוחנת ביחד עם הלקוח את חיי הנישואין שלו, מצבו הרגשי והכלכלי, קשריו עם ילדיו, ומסייעת לו להגדיר את התוצאה המוצלחת והרצויה בעבורו ואז בונה ומיישמת אסטרטגית משפטית להשגת המטרות (כמו בניתוח לב פתוח).

תקשורת בינאישית: כידוע, הליך גירושין הינו תהליך לא פשוט, מאתגר ומטלטל. עו"ד מצוין יתפקד גם כמטפל רגשי, גם כפסיכולוג, גם כמדריך הורים, גם כמגשר וגם כיועץ עסקי. 

ולכן חשוב שתהיה לכם שפה משותפת, וחיבור לערכים דומים, כי ההליך יכול להימשך בין מספר חודשים למספר שנים.

איזה שאלות לשאול  כדי לדעת אם הגעת לעורך דין גירושין מצוין?

1. מהי הזמינות שלו, כלומר, כמה לקוחות חדשים הוא מקבל כל חודש.

2. האם הוא מטפל בך או שאחד מעו"ד הזוטרים במשרד.

3. לבקש לראות המלצות, חוות דעת, מכתבי תודה ועדויות של לקוחות.

4. לשאול (בתחילת הייעוץ) מה ההתמחות הספציפית שלו.

איך אוכל לעזור לך?

גירושין  זה מסובך….  

אך ההיבט הכלכלי הוא דבר אחד שאינך צריך לדאוג לגביו.

אני עורכת דין גירושין ומשפחה בעלת ניסיון רב ורקורד הצלחה מוכח.

תקבל את המקסימום שמגיע לך

Call Now Button