עורך דין לענייני משפחה
חגית לב עו"ד לענייני משפחה וגירושין

20 שנות ניסיון, 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך!!!

לתאום פגישת ייעוץ אישית

מחפש עורך דין לענייני משפחה תל אביב? יש לי יותר מ 100 ממליצים

מחפש עורך דין לענייני משפחה תל אביב ? 

כך שהגעת למקום הנכון עבורך!

קיבלת תביעת גירושין או החלטת להתגרש ויש לך שאלות לגבי מה לעשות עכשיו?
ברור שיש לך מה להפסיד בהליך גירושים אם לא תתנהל בחוכמה.
לכל פעולה או אמירה שלך מעכשיו יש השפעה על התוצאה שתשיג.

עורך דין לענייני משפחה תל אביב


לא מעט זוגות מגיעים לצערנו לרגע הזה, ולפי הסטטיסטיקות אחד מכל שלושה זוגות יגיעו להליך גירושים.

זה מגיע במקרים רבים בהמשך למשבר בזוגיות שלמרות הרצון להגיע לפשרות שני הצדדים (או אחד מהם) מתחילים לחשוב על גירושים.

אם גם אתם, הגעתם כרגע למצב בו החלטתם לפרק את ה"חבילה" אתם חייבים עורך דין מקצועי שייצג אתכם בית המשפט (או בבית הדין הרבני), עו"ד שיודע ומכיר גם את לשון החוק וגם את רוח החוק ויכול להשיג הסכם גירושים שיגן עליכם בצורה הטובה ביותר.

נגן וידאו

למצוא עורך דין לענייני משפחה בתל אביב שגם עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ


אופציה אחת היא לקחת עורך דין לענייני משפחה תל אביב שינהל בשמך משא ומתן אתכם מול עורך הדין של הצד השני והאופציה השניה היא לקחת עורך דין מגשר שיהיה מקובל על שני הצדדים. תפקידו של עורך דין גירושין ומגשר הוא למנוע סכסוכים ומחלוקות ובעיקר ליישב אותן בצורה נעימה ונוחה.

אם תפנו לעורך דין שעושה גישור גירושין סביר להניח שתמנעו מעצמכם לא מעט כאב ראש מיותר ולא מעט כאב לב. הליך גישור תמיד עדיף במידה ויש רצון של שני הצדדים לסיים מהר ובשקט ושיש הבנה שכל אחד מהצדדים יאלץ לוותר על משהו כדי שהגישור יצליח.

הליך גישור לא יתאים לזוגות שמונעים מאגו (או אחד מהם) כי בטוח יהיו נקודות וסעיפים בהסכם שלא יהיו עליהם הסכמות ולעיתים יהיה צורך לוותר על עקרונות מסוימים
.

איך מוצאים עורך דין גירושין בתל אביב או עו"ד לענייני משפחה?


אם אתם מחפשים עורך דין גירושין בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ לענייני משפחה, אתם יכולים להתחיל את דרככם באינטרנט וברשתות החברתיות.

יש לא מעט עורכי דין בתחום הזה אך אתם חייבים למצוא עורך דין אשר ייצג אתכם במידה הראויה, וזאת במידה ולא בחרתם בהליך גישור.

אם בחרתם בהליך גישור אז עליכם לבחור עורך דין מגשר שיעשה את הליך הגירושין במהירות ובמקצועיות, כך ששני הצדדים ייצאו מרוצים.

הניסיון חשוב במצבים מעין אלו, המקצועיות, הידענות, והאמינות.

בחירה נכונה של עורכי דין גירושין בתל אביב


בכל מקרה של גירושין, יש לפנות אל עזרתו המשפטית של עורך דין לענייני משפחה תל אביב.

אחרי הכל, מדובר בתהליך מאוד עדין בו ניתן לבצע הרבה מאוד טעויות ללא פנייה לעזרה משפטית.

טעויות אלה עלולות להיות קריטיות ביותר, הן עבור שני הצדדים והן עבור הילדים, המעורבים בהליך הגירושין בעל כרחם. על מנת למנוע מקרים של פגיעה במי מן המעורבים בדבר, חשוב מאוד לדאוג לפנות אל עזרה מקצועית כבר מתחילת התהליך.

בחירת עורכי דין גירושין בתל אביב מצויינים


לא כל עו”ד גירושין יכול להתאים למשימה. 
בחירה של עו”ד גירושין עשויה להיות חשובה מאוד ואף הרת גורל עבור עתידם של שני הצדדים והילדים.

כדאי לחפש עורך הדין גירושין מצויין  בקפידה, וכמובן שאין להתפתות להצעה הראשונה שעלתה בחיפוש או לחלופין להצעה הזולה ביותר.

קיימים עורכי דין מיומנים יותר ומיומנים פחות, מנוסים יותר או מנוסים פחות.

כיוון ומדובר בתחום אשר יש לו השפעה ישירה על המשך חייכם ועל חיי ילדיכם, חשוב שלא להתפשר ולבחור אך ורק בעורך דין מצויין שזו ההתמחות שלו. 

לבחור עו”ד גירושין עם המלצות בבית הדין לענייני משפחה


בניגוד לתביעות משפטיות בתחומים אחרים, כל מקרה בענייני משפחה שונה וייחודי ופעולות שנכון לבצע במקרה מסויים עלולות להיות טעות גדולה במקרה אחר.

גם כקיבלתם המלצה על עורך דין לענייני גירושין מחברים או מקרובי שפחה, בהחלט יכול להיות מצב בו מדובר בעו”ד גירושין אשר התאים אל המקרה שלהם, אך לא אל המקרה שלכם.

לכן, טרם הבחירה בעורך הדין, חשוב מאוד להיפגש עמו ולגבש את דעתכם לגביו. רק אתם תוכלו לקבוע האם מדובר בעו"ד שמבין אתכם ואת הנסיבות הספציפיות של המקרה שלכם, ויכול לספק לכם ייעוץ וסיוע משפטי מתאימים.

בפגישת יעוץ ראשונית עורך הדין לגירושין יכול ללמוד ולהבין מהי הדרך הראויה לטיפול משפטי, בנסיבות העניין וכן להמליץ על דרכי פעולה.

משרד עו"ד לענייני משפחה


כאשר אנו בוחרים בבעלי מקצוע מכל סוג, אנו נוטים לבחור את האנשים שיש להם הכי הרבה ניסיון בתחום ולשכוח דברים חשובים נוספים.

גם בתחום דיני הגירושין, הניסיון משחק תפקיד חשוב – אולם כדאי לזכור כי זהו אינו הדבר היחיד.

בתחום דיני הגירושין, ניסיון של עשרות שנים דווקא עלול להעיד על חוסר מודרניות וחוסר התאמה לשיטות ולתפיסות החדשניות.

עולם הזוגיות והגירושין השתנה לחלוטין עם השנים, ויש לבדוק כי עורך דין לענייני משפחה תל אביב שאתם עומדים לבחור למד וחקר את השינויים הללו והוא יוכל לעשות שימוש גם באסטרטגיות הנחשבות לחדישות.

אז מה ההבדלים?

עורכי דין גירושין שונים נבדלים זה מזה, בין השאר, במחירים שהם לוקחים. ההפרשים יכולים להיות גדולים מאוד.

עד כמה שהדבר אינו טבעי עבורנו, כדאי להימנע מלחשוב על המחיר כאשר בוחרים את עורך הדין המתאים ביותר.

לא כדאי לבחור של עורך דין לענייני משפחה בתל אביב לפי המחירים שהוא דובה, כן כדאי לבדוק מה אומרים עליו הלקוחות שלו ואיזה ערך ותועלת אפשר לקבל ממנו.

יש לציין כי יש לוודא היטב מה כולל השירות של עורך דין לענייני משפחה תל אביב וכן לחתום עמו על הסכם התקשרות, על מנת שהדברים יהיו ברורים ושקופים גם לך, כלקוח, וגם לעורך דין.

שוב, נזכיר את העניין האישי, שיש לו חשיבות מיוחדת בתחום דיני הגירושין – גם אם מדובר בעו”ד גירושין טוב ובעל שם, אשר בדרך כלל גובה מחיר גבוה מלקוחותיו – ייתכן כי הוא לא עורך הדין המתאים ביותר במקרה הספציפי שלך.

משרד עורך דין לענייני משפחה תל אביב

עלות הייצוג המשפטי מורכבת מכמה פרמטרים:

  1. המטרות והתוצאות שהלקוח רוצה להשיג – בהתאמה לאסטרטגיה המשפטית שתיושם.
  2. תכולת ההליך המשפטי, כגון: תביעת משמורת, תביעת מזונות, תביעת גירושים, חלוקת רכוש, תביעות נוספות (אלימות במשפחה, צווי הרחקה, תביעת כתובה, מוניטין עסקי ועוד..)

פגישת ייעוץ מאפשרת הבנה טובה של צרכי הלקוח וכמות העבודה הנדרשת ובהתאם מבוצע התמחור – מידע חשוב נוסף נמצא עבורך באתר.

בגירושים של עצמאיים ישנם נושאים כלכליים נוספים אשר דורשים התייחסות משפטית, כגון: חלוקת רכוש העסק, שווי מוניטין, מיסוי, השקעות והתחייבויות, שמירה על שליטה בחברה, פנסיה, חברה משפחתית, אופציות, מניות ועוד – התשובה המפורטת נמצאת באתר.

ישנם מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כאשר צריך לאתר ולבחור עורך דין גירושין:
1. כימיה – כמו עם כל איש מקצוע, כימיה וחיבור רגשי הם אלמנטים קריטיים בעיקר מכיוון שהליך הגירושים הינו הליך מתיש ומאתגר. חשוב לבחור איש מקצוע שניתן לסמוך עליו.
2. מקצועיות – חשוב לוודא שעורך הדין הנבחר יוכל להשיג לך את המקסימום שמגיע לך. חשוב לבקש לראות חוות דעת והמלצות של לקוחות שקיבלו ממנו שירות דומה לשירות שאתם צריכים.
3. ניסיון כלכלי – חשוב לוודא שיש לעו"ד ידע וניסיון בהיבט הכלכלי שהוא חלק אקוטי מהליך הגירושין. הליך הגירושים מכיל הרבה עניינים כלכליים ודורש יצירתיות והבנה רחבה – התשובה המלאה נמצאת באתר.

ישנן מספר דרכים בהן ניתן לפעול משפטית. לכל אחת מהדרכים יש את יתרונות, חסרונות והשלכות משלה. לאחר שעו"ד נפגש עם הלקוח ומבין את כל התמונה והמקרה הספציפי ניתן לבחור וליישם את האסטרטגיה המשפטית המתאימה – פרטים באתר.

*הפרטים שלך לעולם לא יועברו לאף אחד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות