צריך עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ?
קיבלת תביעת גירושין ויש לך שאלות וחששות לגבי הזכויות שלך?

ברור שיש לך מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף! אתה עלול לאבד את שליטה בעסק שלך, בחופש שלך ובקשר עם הילדים אם לא תנהל את העניינים בחוכמה. אני אענה לך מראש על חלק גדול מהשאלות והחששות שלך ואראה לך איך להימנע מבעיות משפטיות וכלכליות.

בית משפט לענייני משפחה – עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

לא מעט זוגות לצערנו מגיעים לרגע הזה, ולפי הסטטיסטיקות אחד מכל שלושה זוגות או אפילו יותר יימצא את עצמו במצב הזה במוקדם או במאוחר. המצב הינו גירושין, מה שמגיע במקרים רבים לאחר תקופה קשה בנישואין או לאחר בגידה וכדומה. אם גם אתם נמצאים במצב הזה בו החלטתם לפרק את החבילה אתם חייבים עורך דין מקצועי שייצג אתכם בית המשפט, אחד שיודע ומכיר את רזי החוק ויוציא עבורכם את “העסקה” הטובה ביותר.

עדיף עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ שהוא גם מגשר

אופציה אחת היא לקחת עורך דין שייצג אתכם מול עורך הדין של הצד השני והאופציה הנוספת היא לקחת עורך דין מגשר שיהיה מקובל על שני הצדדים. תפקידו של עורך דין גירושין שהינו מגשר היא למנוע סכסוכים ומחלוקות ובעיקר ליישב אותן בצורה נעימה ונוחה, וכך אם תפנו לעורך דין מגשר סביר להניח שתמנעו מעצמכם לא מעט כאב ראש מיותר ולא מעט כאב לב. מגשר הוא האופציה הטובה ביותר אם יש סיכוי שתסכימו על הכול, אך לא תמיד ולא לכל בני זוג זה יתאים בעיקר אם יש מראש אי אלו אי הסכמות שסביר להניח שאף אחד לא יוותר על עקרונותיו.

איך מוצאים עורך דין גירושין לבית המשפט לענייני משפחה?

אם אתם מחפשים עורך דין גירושין בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ לענייני משפחה, אתם יכולים להתחיל את דרככם באינטרנט וברשתות החברתיות. יש לא מעט עורכי דין בתחום הזה אך אתם חייבים למצוא עורך דין אשר ייצג אתכם במידה הראויה, וזאת במידה ולא בחרתם בהליך גישור. אם בחרתם בהליך גישור אז עליכם לבחור עורך דין מגשר שיעשה את הליך הגירושין במהירות ובמקצועיות, כך ששני הצדדים ייצאו מרוצים. הניסיון חשוב במצבים מעין אלו, המקצועיות, הידענות, והאמינות.

בחירה נכונה של עו”ד גירושין לבית משפט לענייני משפחה

בכל מקרה של גירושין, יש לפנות אל עזרתו המשפטית של עו”ד לענייני גירושין. אחרי הכל, מדובר בתהליך מאוד עדין בו ניתן לבצע הרבה מאוד טעויות ללא פנייה לעזרה משפטית. טעויות אלה עלולות להיות קריטיות ביותר, הן עבור שני הצדדים והן עבור הילדים, המעורבים בהליך הגירושין בעל כרחם. על מנת למנוע מקרים של פגיעה במי מן המעורבים בדבר, חשוב מאוד לדאוג לפנות אל עזרה מקצועית כבר מתחילת התהליך.
עם זאת, לא כל עו”ד גירושין יכול להתאים למשימה. בחירה של עו”ד גירושין עשויה להיות חשובה מאוד ואף הרת גורל עבור עתידם של שני הצדדים והילדים. כדאי לחפש את העורך הדין הרצוי בקפידה, וכמובן שאין להתפתות להצעה הראשונה שעלתה בחיפוש או לחלופין להצעה הזולה ביותר. קיימים עורכי דין מיומנים יותר ומיומנים פחות, מנוסים יותר או מנוסים פחות. כיוון ומדובר בתחום אשר יש לו השפעה ישירה על המשך חייכם ועל חיי ילדיכם, חשוב שלא להתפשר ולבחור אך ורק בעורך דין שזו התמחותו. מאמר זה יכלול כמה כללים ועצות לבחירה נכונה של עורך דין מתאים לענייני גירושין.

לבחור בעו”ד גירושין עם ניסיון בבית הדין לענייני משפחה

בניגוד לדינים אחרים, במקרה של הליכי גירושין – אין הליך אחד אשר דומה במדויק למשנהו, ממגוון בחינות. גם אם קיבלתם המלצה על עורך דין לענייני גירושין מחברים או מקרובי שפחה, בהחלט יכול להיות מצב בו מדובר בעו”ד גירושין אשר התאים אל המקרה שלהם, אך לא אל המקרה שלכם. לכן, טרם הבחירה בעורך הדין, חשוב מאוד להיפגש עמו ולגבש את דעתכם לגביו. רק אתם תוכלו לקבוע האם מדובר באדם המבין אתכם ואת הנסיבות הספציפיות של המקרה שלכם, ויכול לספק לכם ייעוץ וסיוע משפטי מתאימים.
בפגישת יעוץ ראשונית עורך הדין לגירושין יכול ללמוד ולהבין מהי הדרך הראויה לטיפול משפטי, בנסיבות הענין וכן להמליץ על דרכי פעולה.

בחירת עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ לייצוג בבית המשפט לענייני משפחה

כאשר אנו בוחרים בבעלי מקצוע מכל סוג, אנו נוטים לבחור את האנשים שיש להם הכי הרבה ניסיון בתחום ולשכוח דברים חשובים נוספים. גם בתחום דיני הגירושין ,הניסיון משחק תפקיד חשוב – אולם כדאי לזכור כי זהו אינו הדבר היחיד. בתחום דיני הגירושין, ניסיון של עשרות שנים דווקא עלול להעיד על חוסר מודרניות וחוסר התאמה לשיטות ולתפיסות החדשניות. עולם הזוגיות והגירושין השתנה לחלוטין עם השנים, ויש לבדוק כי עורך הדין שאתם עומדים לבחור למד וחקר את השינויים הללו והוא יוכל לעשות שימוש גם באסטרטגיות הנחשבות לחדישות.
עו”ד גירושין שונים נבדלים זה מזה, בין השאר, במחירים שהם לוקחים. ההפרשים יכולים להיות גדולים מאוד. עד כמה שהדבר אינו טבעי עבורנו, כדאי להימנע מלחשוב על המחיר כאשר בוחרים את עורך הדין המתאים ביותר. לא כדאי לפנות אל שירותיו של עורך דין מסוים כיוון והמחיר שהוא גובה מאוד זול, וגם לא להפך- מחיר יקר באופן משמעותי מהממוצע בשוק לאו דווקא מעיד על שירות טוב יותר. יש לציין כי יש לוודא היטב מה כולל השירות של עורך הדין וכן לחתום עמו על הסכם התקשרות, על מנת שהדברים יהיו ברורים ושקופים גם לך, כלקוח, וגם לעורך דין.
שוב, נזכיר את העניין האישי, שיש לו חשיבות מיוחדת בתחום דיני הגירושין – גם אם מדובר בעו”ד גירושין טוב ובעל שם, אשר בדרך כלל גובה מחיר גבוה מלקוחותיו – ייתכן כי הוא לא עורך הדין המתאים ביותר במקרה הספציפי שלך.