בדיקת כדאיות כלכלית לגירושים שלך, כבר עשית?

כבר הבנת, שבתהליך גירושים, מתחלק הרכוש המשותף בין בני הזוג, שכולל כספים רבים שנצברו במהלך חיי הנישואים, כמו: נדל״ן, עסקים, חסכונות, פנסיות, מוניטין עסקי, ירושות, קרנות השתלמות, בית וביטוחי מנהלים – לך יישאר רק חצי מכל זה – אלא אם כן, מלווה אותך עו״ד שיודע לבחון את הכדאיות הכלכלית לגירושים שלך.

לפי החוק , בתהליך הגירושים, הרכוש המשותף מתחלק שווה בשווה (חצי-חצי). אבל ישנן פעולות שניתן לנקוט כדי לשנות את המשוואה הזו. בקיצור: כשנשואים אז הכל חצי חצי, אבל כשמתגרשים זה לא חייב להיות ככה.

אני יציג לך את האפשרויות שעומדות בפניך
והמשמעויות שלהם וכמובן אתן מענה לשאלות שלך, כמו:

  • איפה הכי נכון לך להגיש תביעת גירושים?

  • כמה מזונות יהיה עליך לשלם או לקבל?

  • איך ליצור ביטחון הכלכלי בגירושים ואחריהם?

  • איך להתמודד עם הסתה של הילדים?

  • האם נכון לצאת מהבית ומהם זכויותיך בנכס?

  • מהן הזכויות של בן/בת הזוג בעסק שלך?

  • איך לשמור על הזכויות שלך בפנסיה?

  • באיזו אסטרטגיה נשיג תוצאות טובות יותר?

בפגישת ייעוץ תקבלו תשובות לשאלות המיידיות ותדעו מה לעשות ברגע זה

* פרטיך נשמרים בדיסקרטיות מלאה

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם
תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים
" נפלה בחלקי הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד חגית לב. אמנם להתגרש זה לא הכי נעים, אבל חגית הדריכה בחכמה והרגיעה בהרבה סבלנות, אני חושב שזה הזמן להודות לך חגית. "
תומר ג.
" היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. "
מיכל ז.
" הידע לנהל מו״מ בלי התלהמות והמקצועיות הרבה מציבים אותה כאחת מעורכות הדין שאתם רוצים שתהיה לצידכם ולצד הילדים שלכם בתהליך הגירושין תודה חגית. מעריך ואוהב אותך. "
יוסי ס.
" בתקופה לא פשוטה בחיים חגית הייתה קול השפיות, עם המון רגש אמפתיה וסבלנות, ליוותה, הכילה ותמכה והביאה לתוצאה מתאימה לכולנו. ממליצה בחום. "
מירב מ.
" הגעתי לחגית ומצאתי חברה ואוזן קשבת. חגית היא הרבה מעבר לעורכת דין. היא אדם שעובד למענך ומשקיע בשבילך מהנשמה מעריכה ומוקירה. "
נינה כ.
" תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב "
יונתן ו.

דרכי הגעה

דרך מנחם בגין 144, תל אביב
מגדל מידטאון קומה 30
(ליד מגדלי עזריאלי בת"א, 3 דקות מתחנת רכבת השלום)
למי שמגיע ברכב, לרשום ב - Waze: חניון מידטאון תל אביב