חגית לב עו"ד לענייני משפחה וגירושין

20 שנות ניסיון, 97% מהלקוחות שלי הם הממליצים שלי

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

אני יודעת שתקבל את המקסימום שמגיע לך!!!

לתאום פגישת ייעוץ אישית

עורכת דין לענייני משפחה ברמה גבוהה
נעים להכיר, שמי חגית לב ואני עורכת דין לענייני משפחה ו גירושין

אני מבינה שאם הגעת לאתר שלי דרך גוגל או פייסבוק – ולא דרך המלצה שקיבלת מחבר אז המחשבה על בחירת עו"ד שיתאים לך – מעסיקה אותך.

קצת מידע אישי עלי…   שמי חגית לב ואני בת 45, נשואה עם 2 ילדים מקסימים, ששמותיהם מייצגים את הערכים עליהם מושתתים חיי – תום לב וטוהר לב. מגיל צעיר ידעתי וחלמתי שאהיה עורכת דין לענייני משפחה. תמיד שאפתי ונלחמתי לעשות צדק. בחופשות בית הספר נסעתי באוטובוסים מפ"ת לבית המשפט בת"א לצפות בדיונים. 

צפיתי בדיונים בתחום המשפחה בבית המשפט המחוזי, שפעם היו פתוחים לציבור וכיום לא. כבר אז ראיתי שהחוק הוא ממש לא שוויוני בין נשים לבין גברים וראיתי בזה חוסר צדק וחוסר הגינות, כבר אז הבנתי שיש גם דרך יפה לסיים נישואים.

נגן וידאו

לתכנן אסטרטגיה ולישם טקטיקה

אפשר להפעיל חשיבה במקום מלחמה חסרת מעצורים. לפני למעלה מ-20 שנים סיימתי את לימודי המשפטים ומאז אני עוסקת בתחום. המשרד שלי מרכז ידע מקצועי בנושאים של היבטים פיננסים וכלכליים בהליכי גירושים ומידי שנה, אני עורכת יום עיון שמיועד לרואי חשבון, יועצי מס, מנהלי כספים ועורכי דין מתחומים שונים. במסגרת ימי העיון, אני מסבירה, כי ישנן פעולות פיננסיות ומשפטיות שחשוב לבצע בכדי לאפשר התנהלות תקינה והגנה על העסק. הניסיון הרב שצברתי, יאפשר לך להישאר בשליטה כלכלית וניהולית בעסק שלך וכך להימנע מתשלום של סכומי עתק בהסדר הגירושים שלך.

בידול של עורכת דין לענייני משפחה

חשוב לי, כעורכת דין גירושין, לשמור על הזכויות של הלקוחות שלי ולהשיג עבורם את התוצאות הטובות ביותר. בהליך הגירושין אני בוחנת נקודות מבט שונות, לצד הפן המשפטי, כך אני שומרת על האינטרסים שלך ושומרת גם על הייחודיות שלנו כמשרד עורכי דין גירושין. אחרי 20 שנות ניסיון אני יודעת להשיג ללקוחות שלי את מה שמגיע להם. לפעמים זה דורש נוקשות אסרטיביות. רבים אומרים עליי "מים שקטים חודרים עמוק" וזו אחת הטקטיקות שמאפשרות לי לקדם את התהליך מהר יותר ולהשיג תוצאה טובה יותר. כל מקרה לגופו, אולם בנקודת הזמן הנוכחית, הטיפ הבסיסי שלי הוא לשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע לכוונות ולצעדים שלך. הנטייה הטבעית היא לפנות לבן הזוג במטרה לגרום לו להבין את הדברים אחרת. אני יכולה להבין זאת. יחד עם זאת, בהליך גירושין "החוקים" שונים מאלו שהכרת קודם. כל דבר שיאמר או יעשה ישפיע על התהליך ועל התוצאה ובהדרכה נכונה שלי יאמרו רק דברים שישפרו את התוצאה הסופית. הפוקוס שלי הוא לאפשר לך להשיג את מה שמגיע לך מבלי לפגוע במי ובמה שחשוב לך.   

אני מבינה מה עובר עליך ואני יודעת איך לעזור לך 
אשמח לפגוש אותך ולסייע לך לעבור את התקופה הזו בצורה הטובה ביותר.

עורכת דין לענייני משפחה

מנסיוני רב השנים בתחום, 
אני מבינה מה עובר עליך ויודעת כיצד לעזור לך.

אומנם המצב אינו פשוט, אבל אני יכולה להרגיע אותך ולהבטיח לדאוג שתקבל מה שמגיע לך מבלי לפגוע במי שחשוב לך!

עורכת דין לענייני משפחה וגירושין

אני עוסקת באופן בלעדי וייחודי בתחום במשך 20 שנה. מגשרת משפחתית, גישור כללי, עברה הכשרה בגירושין בשיתוף פעולה. חברה בוועדה לענייני משפחה ובוועדה לתלונות שווא של לשכת עורכי הדין. מרצה בתחום דיני המשפחה והגישור במכללה למנהל. משתתפת פעילה בוועדות הכנסת לבחינת משבר התא המשפחתי בישראל. עוסקת בכל הנוגע לתוצאות פסקי דין והחלטות שיפוטיות בתחום דיני המשפחה.

הכנת הסכם ממון יצירתי שיגן עלייך

המשרד רכש מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח הסכמי ממון ובנייתם. אני מלווה את הלקוח במתן ייעוץ של אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, הנדל”ן ושוק ההון. צורת עבודה זו מאפשרת לה לספק ללקוח כיסוי מיטבי של מירב האפשרויות והכלים אשר יגנו על נכסיו וזכויותיו במסגרת הסכם ממון.

ייצוג בתביעות גירושין עם חלוקת רכוש מורכבת

ניהול תיק גירושים, זו פעילות שמצריכה יצירתיות ובניית אסטרטגיה משפטית ייחודית תוך כדי התייחסות לצרכיי הלקוח הספציפי, כמו גם הבנת העמדות של הצד השני ושל העו”ד המייצג אותו. אני מאמינה, כי ייצוג כוחני בלבד אינו משרת את האינטרסים של הלקוח, אלא רק את האגו שלו. לכן חשוב לנהל את ההליך בנחישות ובחוכמה. אני פועלת בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הפיננסים, שוק ההון והכלכלה, על מנת לתת מענה מקיף גם לצרכים העסקיים של הלקוח. בנוסף פועל המשרד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום הטיפולי והפסיכולוגי, על מנת לתת מענה לצרכיי הלקוח ובני משפחתו, ובייחוד לצורך הקניית כלים להתמודדות בפן הרגשי של הלקוח ושל ילדיו הקטינים.

הכנת הסכמי גירושין מורכבים

אני בעלת ניסיון רב שנים בייצוג זוגות בבית המשפט למשפחה ובבית הדין הרבני. היא פיתחה מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח ובבניית הסכמים לחלוקה הוגנת של הרכוש המשותף תוך שימוש בניסיון העסקי הרב שצברה. כל זאת במסגרת הפעילות בכל הקשור לדיני משפחה ועסקים. הידע הרב והניסיון שנרכש הן בפסיקה החילונית של הערכאות האזרחיות והן בפסיקה ההלכתית של בתי הדין הרבניים וכן במסגרת לימודיה המשפטיים וההשתלמויות אותן אני מקפידה לקיים מדי שנה בשנה. כך יש ביכולתה לערוך הסכם אשר יכיל את סוגרי הפרצות האפשריות בכל מקרה ומקרה בהתאם לסיטואציות העומדות מולה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חזרה למעלה

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה ועוד…

לא תמיד מקבלים חצי מהרכוש בגירושים!

כשהמשפחה שלך מתפרקת, עו"ד יאמרו:
"חייבים לתת חצי מהרכוש"
יש הרבה מקרים שזה לא נכון!

בדיקת כדאיות כלכלית תגלה לך מה חייבים וממה אפשר להימנע במזונות, בחשבונות בנק, בזכויות בבית / בעסק / פנסיה