[מומלץ] נישואין אזרחיים בקפריסין

חתונה אזרחית קפריסין

 איך בעצם מתחתנים בקפריסין? ניתן לסכם את ההליך בכמה צעדים פשוטים:

  • יש להגיע אל משרד הפנים ולהנפיק תמצית רישום, לתרגמה לאנגלית ולהחתימה ע"י נוטריון. התוקף המקובל לקבלת המסמך הוא בטווח של שלושה חודשים.
  • יש לדאוג לדרכון בתוקף ושני כרטיסי טיסה הלוך ושוב.
  • יש לצרף לחבילה שתי טבעות אשר בניגוד לחתונה היהודית, אין חשיבות למבנה הטבעת והיא יכולה להיות בכל צורה, חומר, גוון וצבע.
  • יש לבחור את העיר בה ברצונכם להתחתן ולערוך בירור לגבי מיקום בית העירייה ושעות הפעילות. 

אז מדוע דווקא חתונה אזרחית קפריסין?

קפריסין נחשבת למדינה הנוחה ביותר לישראלים, בין היתר קרבתה הפיזית למדינת ישראל והעובדה כי אין צורך להנפיק ויזה. לקפריסין מדיניות נישואין אשר מפשטת את המוסד ככל שאפשר. כל מה שזוג צריך על מנת להתחתן בקפריסין אלה שני מסמכים, דרכון בתוקף ושתי טבעות.

רשויות קפריסין וויתרו על טופס Nulla Aosta, אשר מקובל בכל יתר המדינות ומונפק על ידי השגרירות. בארץ, לא מתירים את הנפקתו ובכך מונעים נישואין אזרחיים בהנחייתה ובעידודה של הרבנות בישראל. בקפריסין מוותרים על טופס זה ומסתפקים בתמצית רישום ממשרד הפנים בלבד.

על מנת לפשט את המסע לנישואין אפילו עוד יותר, ישנן חברות רבות המציעות "חבילות נישואין אזרחיים". אלה מציעות לשלב אטרקציות על מנת לשדרג את האירוע ע"י הצעת שירותים כגון שירותי לימוזינה, סלון כלות, נגנים, צלם ועוד. על מנת להפוך את הפרוצדורה לקלה אף יותר, חברות אלה מעניקות פתרון נח להליך הבירוקרטיה הכולל תרגום מסמכים, החתמה ע"י נוטריון וביצוע שאר הפרוצדורות הדרושות להפקת החתונה. כך בעצם בני הזוג יכולים להתמקד בטקס החתונה עצמו בלבד.

יחד עם העובדה כי נישואין בקפריסין מקנים את האפשרות לבני הזוג להירשם במשרד הפנים בארץ כנשואים, מדובר באפשרות הנוחה, הקלה והקצרה לנישואין באחת מהמדינות היפות בעולם.

ימי החופשה לחתונה אזרחית בקפריסין

  • וודאו בלוח השנה כי יש לכם יומיים פנויים לכל היותר, אפילו 24 שעות יכולות להספיק בהחלט.
  • עם ההגעה לבית העירייה יש להגיש את הטפסים לפקיד ולחכות למחתן, אשר ברוב המקרים יהא זה ראש העיר. במידה והבאתם עמכם מספר חברים אלה ישמשו כעדים, ואם לא, יעמדו לצד ראש העיר עדים מטעם בית העירייה. הטקס קצר ואורך כ-15 דקות בלבד לאחריהם תהיו זוג נשוי לכל דבר ועניין.
  • לפני החזרה ארצה, ישנה פעולה נוספת ואחרונה והיא לדאוג לשליח אשר יאסוף את התעודה מהבית העירייה, יחתים את משרד המשפטים בחותמת אפוסטיל ויחזיר אותה לידיכם. עם הגיעכם לארץ, יש לגשת למשרד הפנים, שם התעודה תוצג בפני הרשות אשר ירשום אתכם כזוג נשוי.
עורך דין גירושין
קיבלת תביעת גירושין או החלטה להתגרש ורוצה לדעת מה לעשות עכשיו?

אולי יעניין אותך...

97% מלקוחות המשרד שלנו מעידים שהשגנו עבורם תוצאות מדהימות בזכות אסטרטגיה וניסיון רב שנים

וזה מה שכתבו עלינו בגוגל…

הפנתי אליך חברה לגבי גירושים אזרחים הסכם הורות משותפת וחלוקת רכוש.עזרת לה עם הרבה סבלנות והמחירים הוגניםתודה לךאשמח להמשיך ולהמליץ
Jenya Noname
Jenya Noname
20:18 10 May 20
אני רוצה להמליץ מכל הלב על עו"ד חגית לב, אם אתם מחפשים עו"ד מצויינת הגעתם למקום הנכון. הפנתי לעו״ד חגית לב חברה טובה שלי ראשית הציין את הזמינות שלא מובנת מאליה וכן את היעוץ האיכותי ומקצועי. החברה שלי קיבלה מידע מדויק על האפשרויות שעומדות בפניה הדברים הוסברו לה בפשטות ובצורה נעימה וברורה ללא כל מכירה של שירותים משפטיים אלא בנתינה של ידע, ערך ותועלת. תודה לך עו״ד חגית לב🙏🏼
Nava Ruso
Nava Ruso
08:23 07 May 20
הפנתי אלייך חברה לייעוץ. החברה הייתה מאוד מרוצה. כשיצאה ממך הייתה רגועה, המחיר על הייעוץ היה הוגן. תודה שהיית זמינה גם בתקופה מאתגרת זו
שירן אסולין
שירן אסולין
21:42 05 May 20
היכולת של חגית להרגיע את הסובבים, לא משנה מאיזה צד של המתרס הם נמצאים, היא נדירה ומשרה הרבה ביטחון בדרך הלא פשוטה שאנו עוברים. תודה רבה לך חגית לב, כשמך כך את, מייצגת את לקוחותיך מכל הלב. את נותנת את העצה הכי נכונה גם אם פירוש הדבר שתרוויחי פחות. תודה לב
כחוקר פרטי מזה 30 שנה יצא לי לעבוד עם עורכי דין רבים. בשנים האחרונות נחשפתי לעבודתה של חגית לב והתרשמתי מהיחס והמקצועיות של הלקוחות המשותפים שלנו, כאשר יושרה והכוונה אמיתית למטרות של לקוחותיה הם אלו שמניעים אותה. תודה על מה שאת עושה.סאם
Sam Zybert
Sam Zybert
09:21 30 Apr 20
לאחר גירושים לא פשוטים אני חייב להמליץ בחום על עו"ד חגית לב!!!!בתור עצמאי ואבא לשלושה היא סייע לי לשמור על פרנסתי ועל העסק וכל זאת תוך כדיי שהיא עזרה לנו להגיע לסכום הנכון והצודק מכל הבחינות בתשלומי המזונות.מניסיון, היא מספר אחת!תודה לכם חגית ויריב על הטיפול המסור והלא מתפשר!
Guy Levi
Guy Levi
22:09 29 Feb 20
חגית הייתה ללא ספק הרבה מעבר לעורכת דין מעולה!היא הייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך ועזרה לי לעבור את התקופה הקשה והמסובכת הזאת בחיי שנקראת תהליך גירושין.סייעה לי במלוא מובן המשמעות לצאת עם ידי על העליונה מהתהליך ושמרה על האינטרים שלי ושל משפחתי.ממליצה לכולם בחום על חגית! אל תחשבו פעמים
Michal Hirsh
Michal Hirsh
21:56 29 Feb 20
לעבור תהליך גירושין זה אף פעם לא קל, אבל בזכותך חגיתוש התהליך הזה נראה אחרת. היית לצידי שם לאורך כל הדרך, גם כשהוא לא רצה לשלם וגם שהילדים היו על הפרק. תמיד תמכת, עזרת, הרגעת וידעת איך ומה לעשות על מנת לצאת מהצרה.אין לי מילים לתאר כמה עזרת לי, החיים שלי היום נראים אחרת לגמריי ובעיקר בזכותך.סופר ממליצה על חגית! מכל הלב, אל תוותרו על הלווי שלה.
Mor Cohen
Mor Cohen
12:43 21 Feb 20
משרד עו"ד לב עזר לי המון בתביעת הגירושים שעברתי השנה, הם עשו את זה באופן מושלם, מקצועי ואישי. חגית אישית דאגה שלא ארגיש לבד באף חלק של התהליך וסייעה לי לעבור אותו בצורה הכי חזקה ועצמאית שיש.האינטרסים שלי נשמרו, המשפחה שלי עברה את זה בצורה טובה והכי חשוב הילדים שלי לא סבלו מתהליך מכוער ומגעיל שיכל להיגמר אחרת לגמרי.תודה חגית על היחס החם ועל השירות המעולה.ממליץ בחום!
Dor Rozen
Dor Rozen
12:34 21 Feb 20
הפניתי אל עו"ד חגית לב זוג שהחליט להתגרש ורצה לעשות את זה בדרך יפה ומכובדת, לשמור על בריאות נפשם של הילדים ולהשאר חברים גם אחרי הפרידה ולשלם מחיר שפוי לעו"ד. אחרי טיפולה המסור של עו"ד חגית לב התקשר הזוג לאודות לי ולפרגן למקצועיות ולמחיר ההוגן שגבתה מהם עו"הד חגית לב, הם שיבחו את היחס והכבוד לתהליך שהובילה עו"ד חגית. אשמח להמשיך ולהמליץ לכל דורש.
אילנה שניר
אילנה שניר
11:22 30 Dec 19
שינוי גודל גופנים
ניגודיות