חשוב לדעת! גירושים של עצמאי לא זהים לגירושים של שכיר

ריכזתי עבורך מידע חשוב לעצמאים ומנהלים (או לבני/בנות זוגם) בהקשר להליך הגירושים

חלוקת פנסיה בגירושין

על פי דיני המשפחה, זכויות פנסיה מתחלקות בהליך הגירושין. החלוקה מתבצעת עפ"י תחשיב של החלק היחסי שצבר העמית המבוטח בתקופת החיים המשותפת, ממועד הנישואין ועד מועד הגירושין או מועד הקרע. אותו כלל חל גם על ידועים בציבור, דהיינו ממועד התחלת החיים המשותפים ועד למועד הפירוד או מועד הקרע. 
להמשך לחצו כאן >>>

תכנון מס בהליך גירושים

החוק הישראלי קובע כי העברת נכסים, מניות או כספים בין בני אדם בשטרי בעלות יוגדרו כפעולת מכירה, וככאלה יהיו חייבים במס שישולם לקופת המדינה. אולם במסגרת החוק קבע המחוקק סייגים המתחשבים בפעולות כאלה כיוון שבוצעו בהליכים מיוחדים, ואז פעולות אלה תהיינה פטורות מתשלום מס. 
להמשך לחצו כאן >>>

גישור עסקי גירושים

תחילה ניתן להציע גישור או מו"מ עם הצד השני. בד"כ אנשי עסקים רגילים לנהל מו"מ במסגרת ניהול העסק שלהם, כך שהמו"מ אינו זר להם. דרך מו"מ ניתן להגיע לפתרון כולל בכל הנוגע לסוגיות הרכושיות, העסקים, וכן כל הצד הכספי.
הפיתרון הינו מהיר מאוד ולא תלוי בלו"ז של בית המשפט. 
להמשך לחצו כאן >>>

חברה משפחתית בגירושים

בחברה משפחתית קטנה המהווה מעין חברת יחיד רצוי שלא לחלק את המניות בין בני הזוג, כדי להימנע מחיכוכים אישיים אשר יובילו בסופו של דבר לפגיעה הרסנית בחיי החברה.
קובעים את המועד הקובע לביצוע הערכת השווי המועד הקובע לבדיקת שווי חברה אף הוא נתון
להמשך לחצו כאן >>>

ביטקוין בין מתגרשים

ביטקוין הוא מטבע כמו כל מטבע אחר, רק שמאחוריו אין עומד בנק או גוף ממשלתי, ביטקוין הוא מטבע וירטואלי. אז מדוע הביטקוין שווה ערך? טענה קדומה אומרת שדבר הוא בעל ערך אם החברה מסכימה כי הוא כזה, וזה בדיוק המצב של הביטקוין. הייחוד של הביטקוין הוא שאין שם 
להמשך לחצו כאן >>>

אופציות ומניות בהיי טק

נושא חלוקת אופציות ומניות במסגרת הליך גירושין הינו נושא סבוך ומורכב מאד. לעומת נכסים אחרים המתחלקים בין בני הזוג בעת הליך הגירושין, קשה להעריך את שווין של האופציות ו/או המניות, שכן ערכן משתנה ללא הרף בהתאם לתנודתיות השוק. מסיבות אלו ואחרות, דרך חלוקתן..
להמשך לחצו כאן >>>

הבעיה:

במעמד הגירושין, נבחנים הסכמים מוקדמים שנחתמו בין בני הזוג, החשוב בהם עבור בעל עסק עצמאי הוא הסכם ממון. הבעיה נוצרת, במידה והסכם הממון לא כולל התייחסות לעתיד, אלא לעבר בלבד, או שהעסק הוקם ושגשג לאחר הנישואין.

הפתרון:

אנחנו כאן בשביל להבין האם העסק שלך נמצא בסיכון, ובכדי להסדיר את הרכוש והמוניטין הנוכחי שלך. ניקח אותך קדימה בזמן לראות מה צופן העתיד ביום שאחרי הגירושין ובנוסף מה לעשות עם העסק והמוניטין שלך.

התועלת:

20 שנות ניסיון בתחום דיני משפחה בנושאים עסקיים ופיננסים מספקים לנו את הידע והיכולת לדאוג לכך שאתה תנהל ותשלוט בעסק שלך. תקבל ביטחון פיננסי במינימום זמן, מינימום סיכון ובמקסימום תועלת.