המדריך להתגרש נכון הופק לאור הצורך הברור ההולך וגובר בקרב זוגות מתגרשים, לקבל את כל המידע, הכלים והדרכים, שיסייעו להם לעבור את הליך הגירושין בצורה הנכונה והאפקטיבית ביותר.

פירוק התא המשפחתי הינו תהליך מורכב, קשה ומטלטל עבור הזוגות ובני משפחתם. עליהם להתמודד עם מצבים לא מוכרים, מאיימים ומבלבלים. מטרת המדריך היא לספק לך ארגז כלים שילווה אותך לאורך התהליך, ישפוך אור על סוגיות שאינן מוכרות ויחדד נקודות שיש לך ספקות לגביהן.

בעזרת המדריך תוכלו להימנע מטעויות אקוטיות ובעיקר לקצר את תהליך הגירושין, כך שיהיה ממוקד וענייני. בעזרת התוכן העשיר במדריך, ניתן להיחשף למשמעויות ולהשלכות של כל אספקט בגירושין ולהבין אותן לעומקן.  מדריך זה אינו בא להחליף ליווי ויעוץ משפטי ומקצועי של עורך דין , הנגזר מהיכרות אישית עם כל אדם והמקרה המיוחד שלו.

קודם להפקת המדריך נבחנו ונמדדו הצרכים העולים בקרב מתגרשים. נמצא כי בנוסף לייעוץ מקצועי,  קיים צורך בבעלי מקצוע נוספים שישפכו אור על הנושא ויספקו כלים שיסייעו למתגרשים ובני משפחתם מבחינה נפשית ורגשית.

עיון במדריך יחשוף אתכם לעצות ולהמלצות לגירושין נכונים. טיפים אלו מוגשים לכם עלי ידי נותני שירותים ומטפלים בתחומים הרלוונטייםלעניינכם ואשר בכוחם להקל על המתגרשים ולהדריך אותם במהלך התקופה הקשה.

המדריך הופק עבור מי שניסה את כל הדרכים כדי למנוע את פירוק התא המשפחתי, בחן אותם לעומק והבין כי המוצא היחיד שעמד בפניו הוא יציאה ממערכת היחסים וניתוקה, עדיף באמצעות גישור או הסכם מוסדר, וללא מאבקים ומלחמות שאין בהם מנצחים.

בעזרת המדריך תוכלו להבין לעומק מהו תהליך הגירושין, מה השלבים הנדרשים בתהליך המורכב הזה, עצות “עשה ואל תעשה” המוגשות לכם על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם וסיפורים אישיים של מתגרשים ובני משפחותיהם. כמו כן מציע המדריך טיפים והנחיות לשיפור הזוגיות הפגועה, שישמשו את כל מי שעדיין מקווה להצליח ולשקם את הזוגיות ולהימנע מהתהליך מורכב אשר משפיע על כל הצדדים הנוגעים בדבר, במיוחד הילדים.

המדריך יספק לכם את ארגז הכלים המלא והשלם, שיסייע לכם לסיים את הליך הגירושין במינימום זמן וכאב, לכם וליקיריכם. תוכן המדריך יסייע לכם בהבנה ובהתמודדות עם יש מצבים שונים בהליך הגירושין, ביניהם היחסים עם הילדים, מערכות יחסים עם חברים, מגורים, מתחים נפשיים ועוד. הכלים שתרכשו באמצעות המדריך יתנו לכם את האמצעים הדרושים לכל מתגרש ומתגרשת בהבנת המצב לאשורו וקיצור התהליך.

לשיחה אישית לחץ כאן >>>
שינוי גודל גופנים
ניגודיות