אודות משרד עורכי דין חגית לב

משרד עו”ד חגית לב הינו משרד ייחודי אשר נותן מענה מקיף ויצירתי לכל צרכי הלקוח, הנמצא בהליך גירושין. המשרד מנוהל ברגישות עד להשגת המטרות והיעדים שהוצבו על ידי הלקוח וע”י עו”ד לב בתחילת ההליך המשפטי. הידע המקצועי הרב שנצבר במרוצת השנים הרבות ע”י עו”ד לב והניהול האישי שלה של כל ההליך המשפטי מסייע בהגשמת המטרות.

לב חגית – עו”ד לענייני משפחה וגירושין

עוסקת באופן בלעדי וייחודי בתחום במשך 18 שנה. מגשרת משפחתית, גישור כללי, עברה הכשרה בגירושין בשיתוף פעולה. חברה בוועדה לענייני משפחה ובוועדה לתלונות שווא של לשכת עורכי הדין. מרצה בתחום דיני המשפחה והגישור במכללה למנהל. משתתפת פעילה בוועדות הכנסת לבחינת משבר התא המשפחתי בישראל. עוסקת בכל הנוגע לתוצאות פסקי דין והחלטות שיפוטיות בתחום דיני המשפחה.

משרד עו”ד חגית לב עוסק בהסכמי ממון

המשרד רכש מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח הסכמי ממון ובנייתם. עו”ד לב מלווה את הלקוח במתן ייעוץ של אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, הנדל”ן ושוק ההון. צורת עבודה זו מאפשרת לה לספק ללקוח כיסוי מיטבי של מירב האפשרויות והכלים אשר יגנו על נכסיו וזכויותיו במסגרת הסכם ממון.

 

היי, שמי חגית לב
עורכת דין ומגשרת

אני מייצגת גם בבית משפט למשפחה
וגם בבית הדין הרבני

לקביעת פגישת ייעוץ

אני מבינה מה עובר עליך ואני כאן על מנת ללוות,
להקל ולספק מענה מקצועי עד להשגת התוצאה הרצויה מבחינתך

מה מקבלים בפגישת הייעוץ?

✔ צמתים חשובים שאתה חייב להכיר בתהליך הזה!
 כיצד לנהל את הליך הגירושין עם שליטה פיננסית מלאה!
✔ מה ייחשב כהצלחה בתהליך גירושין? הגדרת מטרות ויעדים.
✔ רשימת צ’ק ליסט לצעדים מקדימים שישמרו על הנכסים שלך בהליך הגירושין!
✔ כללי הברזל של עו”ד חגית לב לתהליך גירושין אפקטיבי עם תוצאות מצוינות עבורך!

אני מבינה מה עובר עליך ויודעת איך לעזור לך!

השאר לי פרטים כאן ואחזור אליך

עו”ד חגית לב מייצגת בתביעות גירושין מורכבות של אנשי עסקים בכירים

פעילות זו מצריכה יצירתיות ובניית אסטרטגיה משפטית ייחודית תוך כדי התייחסות לצרכיי הלקוח הספציפי, כמו גם הבנת העמדות של הצד השני ושל העו”ד המייצג אותו. אני מאמינה, כי ייצוג כוחני בלבד אינו משרת את האינטרסים של הלקוח, אלא רק את האגו שלו. לכן חשוב לנהל את ההליך בנחישות ובחוכמה. אני פועלת בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הפיננסים, שוק ההון והכלכלה, על מנת ליתן מענה מקיף גם לצרכים העסקיים של הלקוח. בנוסף פועל המשרד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום הטיפולי והפסיכולוגי, על מנת לתת מענה לצרכיי הלקוח ובני משפחתו, ובייחוד לצורך הקניית כלים להתמודדות בפן הרגשי של הלקוח ושל ילדיו הקטינים.

המשרד עוסק בהסכמי גירושין מורכבים

עו”ד חגית לב בעלת ניסיון רב שנים בייצוג זוגות בבית המשפט למשפחה ובבית הדין הרבני. היא פיתחה מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח ובבניית הסכמים לחלוקה הוגנת של הרכוש המשותף תוך שימוש בניסיון העסקי הרב שצברה. כל זאת במסגרת הפעילות בכל הקשור לדיני משפחה ועסקים. עו”ד לב רכשה ידע רב הן בפסיקה החילונית של הערכאות האזרחיות והן בפסיקה ההלכתית של בתי הדין הרבניים וכן במסגרת לימודיה המשפטיים וההשתלמויות אותן היא מקפידה לקיים מדי שנה בשנה. כך יש ביכולתה לערוך הסכם אשר יכיל את סוגרי הפרצות האפשריות בכל מקרה ומקרה בהתאם לסיטואציות העומדות מולה.

משרד עו”ד חגית לב עוסק בהסכמי ממון
המשרד רכש מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח הסכמי ממון ובנייתם. עו”ד לב מלווה את הלקוח במתן ייעוץ של אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, הנדל”ן ושוק ההון. צורת עבודה זו מאפשרת לה לספק ללקוח כיסוי מיטבי של מירב האפשרויות והכלים אשר יגנו על נכסיו וזכויותיו במסגרת הסכם ממון.
 
משרד עו”ד חגית לב הינו בעל קשר אישי ונציגות במשרדי עו”ד בארה”ב ואירופה
ייצוג נכון של אנשי עסקים דוברי שפות זרות הפעילים עסקית גם במדינות אחרות מחייב שיתופי פעולה עם משרדי עו”ד במדינות נוספות העוסקים והמתמחים בדיני משפחה. כדי להעניק ללקוחותינו את הייצוג המיטבי, פגישות אלו מלוות בייעוץ של עורכי דין דוברי צרפתית ואנגלית ושפות נוספות ברמת שפת אם.
 

משרד עו”ד חגית לב נלחם בתופעת הגשת תלונת שווא במשטרה

הניסיון מראה כי יש קשר בין רמת ההכנסה לחומרת התלונה. עו”ד חגית לב מרצה הן בוועדות בכנסת ישראל והן במפגשים אקדמיים באוניברסיטאות ובמכללות אודות הפגיעה באתיקה המוסרית הנלווית, לעיתים, לאמוציות של שני הצדדים, אשר למרבה הצער עושים שימוש נלוז בכלי של תלונת שווא במשטרה.

משרד עו”ד חגית לב הינו מיוזמי וכותבי הצעות החוק

בשנים האחרונות המשרד הוביל בהצלחה את המגמה לביטול ולתיקון סעיפי חוק בלתי צודקים בתחום של דיני המשפחה והכל תוך שיתוף פעולה מירבי עם ארגוני נשים וגברים.

למשרדנו פונים לקוחות מכל הארץ אולם בייחוד באזור המרכז, למעשה אנשים שחיפשו בגוגל את הביטויים: עורך דין גירושין ראשון לציון , עורך דין גירושין פתח תקווה, עורך דין גירושין במרכז, עורך דין גירושין תל אביב, עורך דין גירושין הרצליה, עורך דין גירושין ברעננה, עורך דין גירושין בראש העין,

לשיחה אישית לחץ כאן >>>
שינוי גודל גופנים
ניגודיות