נעים להכיר, שמי חגית לב ואני עורכת דין לענייני משפחה ו גירושין

אני מבינה שאם הגעת לאתר שלי דרך גוגל או פייסבוק ולא דרך המלצה שקיבלת מחבר אז המחשבה על בחירת עו"ד שיתאים לך – מעסיקה אותך.

קצת אישי עלי…   שמי חגית לב ואני בת 45, נשואה עם 2 ילדים מקסימים, ששמותיהם מייצגים את הערכים עליהם מושתתים חיי – תום לב וטוהר לב. מגיל צעיר ידעתי וחלמתי שאהיה עורכת דין לענייני משפחה. תמיד שאפתי ונלחמתי לעשות צדק. בחופשות בית הספר נסעתי באוטובוסים מפ"ת לבית המשפט בת"א לצפות בדיונים. 

נגן וידאו

צפיתי בדיוני גירושין, שפעם היו פתוחים לציבור וכיום לא. ידעתי והבנתי שיש גם דרך יפה לסיים נישואין. לא חייבים להתלכלך בדרך, ואפשר להפעיל חשיבה במקום מלחמה חסרת מעצורים. לפני למעלה מ-20 שנים סיימתי את לימודי המשפטים ומאז אני עוסקת בתחום. 

בחרתי לעסוק בייצוג וליווי בהליכי גירושין מכיוון שערך הזוגיות והמשפחה בעיני הינו חשוב ומשמעותי ולכן הפעילות שלי משקפת התנהלות מכבדת ומניעת חיכוכים מצד אחד ומצד שני התנהלות אסרטיבית שחותרת להשגת הסכם גירושין שמטיב עם לקוחותיי וגם שומר עליהם בהמשך הדרך. הסכם גירושין יכול לבוא גם לאחר דרך חתחתים בבית המשפט, אך הוא יעשה בדרך שלי, בדרך אותה התוויתי יחד עם הלקוח שלי. אני אלחם על החירות הנפשית של הלקוחות שלי עד שכל המטרות יושגו.

עורכת דין לענייני משפחה

חשוב לי, כעורכת דין גירושין, לשמור על הזכויות של הלקוחות שלי ולהשיג עבורם את התוצאות הטובות ביותר. בהליך הגירושין אני בוחנת נקודות מבט שונות, לצד הפן המשפטי, כך אני שומרת על האינטרסים שלך ושומרת גם על הייחודיות שלנו כמשרד עורכי דין גירושין. אחרי 20 שנות ניסיון אני יודעת להשיג ללקוחות שלי את מה שמגיע להם. לפעמים זה דורש נוקשות אסרטיביות. רבים אומרים עליי "מים שקטים חודרים עמוק" וזו אחת הטקטיקות שמאפשרות לי לקדם את התהליך מהר יותר ולהשיג תוצאה טובה יותר. כל מקרה לגופו, אולם בנקודת הזמן הנוכחית, הטיפ הבסיסי שלי הוא לשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע לכוונות ולצעדים שלך. הנטייה הטבעית היא לפנות לבן הזוג במטרה לגרום לו להבין את הדברים אחרת. אני יכולה להבין זאת. יחד עם זאת, בהליך גירושין "החוקים" שונים מאלו שהכרת קודם. כל דבר שיאמר או יעשה ישפיע על התהליך ועל התוצאה ובהדרכה נכונה שלי יאמרו רק דברים שישפרו את התוצאה הסופית. הפוקוס שלי הוא לאפשר לך להשיג את מה שמגיע לך מבלי לפגוע במי ובמה שחשוב לך.   

אני מבינה מה עובר עליך ואני יודעת איך לעזור לך 
אשמח לפגוש אותך ולסייע לך לעבור את התקופה הזו בצורה הטובה ביותר.

עורך דין גירושין

מנסיוני רב השנים בתחום, 
אני מבינה מה עובר עליך ויודעת כיצד לעזור לך.

אומנם המצב אינו פשוט, אבל אני יכולה להרגיע אותך ולהבטיח לדאוג שתקבל מה שמגיע לך מבלי לפגוע במי שחשוב לך!

לב חגית – עורכת דין לענייני משפחה וגירושין

עוסקת באופן בלעדי וייחודי בתחום במשך 18 שנה. מגשרת משפחתית, גישור כללי, עברה הכשרה בגירושין בשיתוף פעולה. חברה בוועדה לענייני משפחה ובוועדה לתלונות שווא של לשכת עורכי הדין. מרצה בתחום דיני המשפחה והגישור במכללה למנהל. משתתפת פעילה בוועדות הכנסת לבחינת משבר התא המשפחתי בישראל. עוסקת בכל הנוגע לתוצאות פסקי דין והחלטות שיפוטיות בתחום דיני המשפחה.

משרד עו”ד חגית לב עוסק בהסכמי ממון

המשרד רכש מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח הסכמי ממון ובנייתם. עו”ד לב מלווה את הלקוח במתן ייעוץ של אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, הנדל”ן ושוק ההון. צורת עבודה זו מאפשרת לה לספק ללקוח כיסוי מיטבי של מירב האפשרויות והכלים אשר יגנו על נכסיו וזכויותיו במסגרת הסכם ממון.

ייצוג בתביעות גירושין עם חלוקת רכוש מורכבת

פעילות זו מצריכה יצירתיות ובניית אסטרטגיה משפטית ייחודית תוך כדי התייחסות לצרכיי הלקוח הספציפי, כמו גם הבנת העמדות של הצד השני ושל העו”ד המייצג אותו. אני מאמינה, כי ייצוג כוחני בלבד אינו משרת את האינטרסים של הלקוח, אלא רק את האגו שלו. לכן חשוב לנהל את ההליך בנחישות ובחוכמה. אני פועלת בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הפיננסים, שוק ההון והכלכלה, על מנת ליתן מענה מקיף גם לצרכים העסקיים של הלקוח. בנוסף פועל המשרד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום הטיפולי והפסיכולוגי, על מנת לתת מענה לצרכיי הלקוח ובני משפחתו, ובייחוד לצורך הקניית כלים להתמודדות בפן הרגשי של הלקוח ושל ילדיו הקטינים.

הסכמי גירושין מורכבים

עו”ד חגית לב בעלת ניסיון רב שנים בייצוג זוגות בבית המשפט למשפחה ובבית הדין הרבני. היא פיתחה מיומנות ספציפית בכל הקשור בניסוח ובבניית הסכמים לחלוקה הוגנת של הרכוש המשותף תוך שימוש בניסיון העסקי הרב שצברה. כל זאת במסגרת הפעילות בכל הקשור לדיני משפחה ועסקים. עו”ד לב רכשה ידע רב הן בפסיקה החילונית של הערכאות האזרחיות והן בפסיקה ההלכתית של בתי הדין הרבניים וכן במסגרת לימודיה המשפטיים וההשתלמויות אותן היא מקפידה לקיים מדי שנה בשנה. כך יש ביכולתה לערוך הסכם אשר יכיל את סוגרי הפרצות האפשריות בכל מקרה ומקרה בהתאם לסיטואציות העומדות מולה.